Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oZiX a na spoty w Ww zaglądasz czasami? Moze bys mi cos odebrał? :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ano jadę jutro do Wawy i będę na spocie..

Opublikowano

Tomaszu , czy to prawda co babki pod kościołem mówiły? :polew:

Tomaszu , napisz mi nr tel do siebie na PW

Opublikowano

Juz my wiemy o co :gwizdanie:

Opublikowano

Tomaszu ' date=' czy to prawda co babki pod kościołem mówiły? :pole

[/quote']

ale o co hallo?????

Halo o to, że babki pod kościołem pieprzą, że jadę jutro do wawy. Nie wiem skąd to wiedzą, ale to prawda. :decayed:

BTW |

|

|

|

\ /

\ /

Opublikowano

Halo o to, że babki pod kościołem pieprzą, że jadę jutro do wawy. Nie wiem skąd to wiedzą, ale to prawda.

Nawet na majówkach o tym spiewają :decayed:

Spadam w kimę.

BRY NOC SQUAD

Opublikowano

Ja też jednak tego piwa nie piję tylko uciekam spać. Do jutra. :)

Opublikowano

BRY noc tez z wami piłem bro tak po cichu :)

Opublikowano

Wniosek masz zatwierdzony :naughty:

to ja świętuje moją porażkę, co ja na to poradzę że uwielbiam moje nałogi :naughty:[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 22:38_________________________________________________

to wypijta za moje zdrowie!

Twoje zdrówko Ozix

Stało Twoje auto dziś pod Teatralna ok 19-stej?

Bryńcia ja w WW jestem

Ale auto Twoje stło????

szary sedan b6 z naklejką,nikt inny przecież

Co Ty samochodzik jest zawsze ze mną:)

oZiX a na spoty w Ww zaglądasz czasami? Moze bys mi cos odebrał? :mysli:

no jutro raczej będę bo mam tam biznesa;)

Opublikowano

To czyje A4 sedan b6 szare z naklejką stało wczoraj po 18-stej pod Teatralną :gwizdanie:

Hmm, jakiś cichy klubowicz. :mysli:

Opublikowano

no jutro raczej będę bo mam tam biznesa;)

Juz dogadałem temat z Tomkiem :wink4:

Opublikowano

no jutro raczej będę bo mam tam biznesa;)

Juz dogadałem temat z Tomkiem :wink4:

no to berek!

Opublikowano

]To czyje A4 sedan b6 szare z naklejką stało wczoraj po 18-stej pod Teatralną :gwizdanie:

oZiX Ty sie lepiej pucuj komu furaka pożyczasz :decayed:

Chociaż teraz cos kojażę ze ten koles który mieszka właśnie niedaleko Ciebie tez ma szare B6, tylko czy sedan? :mysli: Tyle ze On na nasze squadowe podwórko nie zagląda :kwasny:

Opublikowano

]To czyje A4 sedan b6 szare z naklejką stało wczoraj po 18-stej pod Teatralną :gwizdanie:

oZiX Ty sie lepiej pucuj komu furaka pożyczasz :decayed:

Chociaż teraz cos kojażę ze ten koles który mieszka właśnie niedaleko Ciebie tez ma szare B6, tylko czy sedan? :mysli: Tyle ze On na nasze squadowe podwórko nie zagląda :kwasny:

no on ma tez szara tylko ciemna szybę z tyłu chromowane lusterka i listwy dookoła szyb... i hak:P i nie ma naklejek klubowych!

Opublikowano

bry :hi:

w piatek mam nadzieje spot będzie? :cool1:

bo narazie wszystko ustawiam tak zeby sie na nim pojawić :naughty: i zapoznać RFS :dance2:

Opublikowano

no nareszcie :notworthy:

wiem wiem..

długo to trwało :wallbash:

grill ominięty :wallbash: ;( :wallbash:

ale jeżeli nie będzie żadnych niespodzianek to w piatek bede :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bry :hi:

w piatek mam nadzieje spot będzie? :cool1:

bo narazie wszystko ustawiam tak zeby sie na nim pojawić :naughty: i zapoznać RFS :dance2:

no ustawiaj ustawiaj, czekamy ...

PS. zatankuj do pełna, bo każdy nowy daje się bryknąć autkiem, wszystkim obecnym na spocie ... :naughty:

Opublikowano

bry :hi:

w piatek mam nadzieje spot będzie? :cool1:

bo narazie wszystko ustawiam tak zeby sie na nim pojawić :naughty: i zapoznać RFS :dance2:

no ustawiaj ustawiaj, czekamy ...

PS. zatankuj do pełna, bo każdy nowy daje się bryknąć autkiem, wszystkim obecnym na spocie ... :naughty:

No no, ja zaprosze jeszcze kilku kolegów :decayed:

Opublikowano

PS. zatankuj do pełna, bo każdy nowy daje się bryknąć autkiem, wszystkim obecnym na spocie ... :naughty:

z tym do pełna moze byc problem :kwasny: zależy ile mój mechanior sobie policzy za usługi :rolleyes: ale myślę ze jakoś damy rade :tongue4: zobaczycie czy moj traktor sie do czegoś nadaje :gwizdanie:

Opublikowano

Cy sie nadaje to my Ci powiemy :naughty:

na to liczę :decayed:

bo ja to jestem jeszcze za bardzo podjarany zeby dostrzec wady :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.