Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich

No dziś mija mój drugi dzień bez papierosa i powiem wam ze jest dobrze i bardzo mnie to cieszy

No a mój niestety nie i na razie się nie zapowiada żeby taki nadszedł ;(

A dzisiaj ja mam doła tak jak Ozix ostatnio i dzisiaj mnie proszę pocieszać ;(

Mogę cię przytulić do :boobs: tylko musiałabyś do Wawki zajrzeć ;)

Kasieńka ja i Ty zawsze :kox: :kox: :kox: szkoda że mnie w Wawie nie ma ;(

To kochanie następny wyjazd służbowy do Wawki. Ja tu zawsze na ciebie czekam :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozix ja jutro jade do wawy

Brynia z tego co pamiętam to jakieś 1,5 roku temu wits miał kupować Twoje A4 a ja miałem brać od Witsa :>

a w ogóle to DOBRY WIECZÓR RFS

Opublikowano

dobra uciekam podnieść sobie trochę poziom pozytywnej adrenaliny :naughty:

Opublikowano

Przyjedź w piątek zrobimy sobie babski wieczór i od razu ci się nastrój poprawi. :evil:

Co do facetów to się całkowicie zgadzam. :good:

Opublikowano

halo kobitki ja sie nie zgadzam...jestem łatwy do zrozumienia :)

jeżeli chcecie mogę z wami podrinkować ... niestety w domu tylko harnaś :(

Opublikowano

lece do kumpala ma 2 tyskie zachomikowane w lodowce :naughty: moze mi kopsnie to sie z wami napije :decayed:

Opublikowano

halo kobitki ja sie nie zgadzam...jestem łatwy do zrozumienia :)

jeżeli chcecie mogę z wami podrinkować ... niestety w domu tylko harnaś :(

Tomek Ty to Ty :> :> :>

dawaj - ja teraz Lecha piję :>

a ja pije wapno, bo mi się po spływie jakieś uczulenie przyplątało :thumbdown:

Opublikowano

halo kobitki ja sie nie zgadzam...jestem łatwy do zrozumienia :)

jeżeli chcecie mogę z wami podrinkować ... niestety w domu tylko harnaś :(

Tomek Ty to Ty :> :> :>

dawaj - ja teraz Lecha piję :>

tez leszka piję pozdro dla Ciebie
Opublikowano

halo kobitki ja sie nie zgadzam...jestem łatwy do zrozumienia :)

jeżeli chcecie mogę z wami podrinkować ... niestety w domu tylko harnaś :(

Tomek Ty to Ty :> :> :>

dawaj - ja teraz Lecha piję :>

no to zdrowie BRYNIU:drinks:

nie wiem jak Ty ale ja dziś piję do upadłego :> :> :> jutro wolne:)

Opublikowano

a ja pije wapno, bo mi się po spływie jakieś uczulenie przyplątało :thumbdown

ciekawe gdzie :gwizdanie:
Opublikowano

no i już mamy ekipe do popijania:)

jak bedzie 10 osób to rozpalam grila :naughty:

Opublikowano

W piątek nie mogę, spota mamy :>

może Ty do nas wpadniesz, wtedy się będzie działo :naughty: :naughty: :naughty:

Fajne chłopaki w Radomiu na spoty wpadają :naughty: to bys się nie nudziła

a co do piątku to jak dasz mi nocleg to damy radę :evil:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 22:01_________________________________________________

a ja pije wapno, bo mi się po spływie jakieś uczulenie przyplątało :thumbdown

ciekawe gdzie :gwizdanie:

słodka tajemnica :tongue4:

Opublikowano

lece do kumpala ma 2 tyskie zachomikowane w lodowce :naughty: moze mi kopsnie to sie z wami napije :decayed:

śmaiło, zapraszamy- ćwicz nasze klimaty do piatku :naughty: :naughty:

no to zdrowie Panie i Panowie

wszyscy maja piwko :naughty: mam i ja :kox:

to zdrowie :drinks:

cwicze cwicze.. nawet troche chyba za czesto :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to i ja małego Desperadoska walnę ...

:drinks:

Opublikowano

jeszcze 5 osób i będzie grill :D:D

Opublikowano

Kaśka mówisz i masz :naughty:

Brakuje mi ,,przyjacióki do zwierzeń" z racji barku przyjaciółki został nią ostatnio Tomaszu[br]

To w takim razie masz mnie w piątek u siebie :)

Opublikowano

Kaśka mówisz i masz :naughty:

Brakuje mi ,,przyjacióki do zwierzeń" z racji barku przyjaciółki został nią ostatnio Tomaszu[br]

To w takim razie masz mnie w piątek u siebie :)

No i za***iście :> :> :> :>

wreszcie się wygadamy :> :> :> :>

no i poznasz moich fantastycznych facetów z RFS

Tylko pewnie będę trochę później niż o 19tej, ale sprzedam ci rewelacyjnego newsa z dzisiejszego spota :)

Opublikowano

no i poznasz moich fantastycznych facetów z RFS

i vice versa

Opublikowano

no i poznasz moich fantastycznych facetów z RFS

i 1 z poza (chyba) :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.