Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostajesz browara bo jako pierwszy dziś mnie pochwaliłeś :evil:

Ho ho, nie dosc ze mam u Ciebie w piatek podwózke to jeszcze browarek :wink4:

Chyba cos knujesz :cool1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał, zamawiaj póki jeszcze masz czas... gacie oczywiście. :decayed:

Ozix, Ty to jesteś niezastąpiony. :wink4::naughty:

Opublikowano

Michał, zamawiaj póki jeszcze masz czas... gacie oczywiście. :decayed:

Ozix, Ty to jesteś niezastąpiony. :wink4::naughty:

Mam patenta, siadasz na d*pie i sie nigdzie nie ruszasz :polew:

Opublikowano

Mam patenta, siadasz na pupie i sie nigdzie nie ruszasz :polew:

Musimy opracować jakiś system parkowania na spotach, żeby nikt nie musiał wysiadać z samochodu i żebyśmy mieli ze sobą kontakt. :decayed:

Opublikowano

Musimy opracować jakiś system parkowania na spotach, żeby nikt nie musiał wysiadać z samochodu i żebyśmy mieli ze sobą kontakt.

Chyba jedynym słusznym wyjsciem bedzie po prostu puszczać go przodem :decayed:

Opublikowano

Chyba jedynym słusznym wyjsciem bedzie po prostu puszczać go przodem :decayed:

Cały czas tak staram się robić. Trzeba tylko uważać, żeby się nie zapomnieć. :decayed:

Opublikowano

dostajesz browara bo jako pierwszy dziś mnie pochwaliłeś :evil:

Ho ho, nie dosc ze mam u Ciebie w piatek podwózke to jeszcze browarek :wink4:

Chyba cos knujesz :cool1:

Nie ja nic nie knuję co jest związane z Toba :gwizdanie:

Michał, zamawiaj póki jeszcze masz czas... gacie oczywiście. :decayed:

Ozix, Ty to jesteś niezastąpiony. :wink4::naughty:

mrrr!!Tomaszu masz u mnie ładne przytul!!

Michał, zamawiaj póki jeszcze masz czas... gacie oczywiście. :decayed:

Ozix, Ty to jesteś niezastąpiony. :wink4::naughty:

Mam patenta, siadasz na pupie i sie nigdzie nie ruszasz :polew:

Tylko nie siadaj na mnie!!!

Mam patenta, siadasz na pupie i sie nigdzie nie ruszasz :polew:

Musimy opracować jakiś system parkowania na spotach, żeby nikt nie musiał wysiadać z samochodu i żebyśmy mieli ze sobą kontakt. :decayed:

można użyć CB:>

Musimy opracować jakiś system parkowania na spotach, żeby nikt nie musiał wysiadać z samochodu i żebyśmy mieli ze sobą kontakt.

Chyba jedynym słusznym wyjsciem bedzie po prostu puszczać go przodem :decayed:

o nie!! Ja tyłem do was się nie będę wystawiał!!

Chyba jedynym słusznym wyjsciem bedzie po prostu puszczać go przodem :decayed:

Cały czas tak staram się robić. Trzeba tylko uważać, żeby się nie zapomnieć. :decayed:

często się zapominasz:> Wczoraj z 50 razy :gwizdanie:

Opublikowano

często się zapominasz:> Wczoraj z 50 razy :gwizdanie:

Hmm, w takim razie co się stało? Krępowałeś się na warsiaskich spotach?? W Radomiu jesteś chyba bardziej wyluzowany, więc naprawdę będę uważał.

Co do przytulania - nie ma mowy.

Aha, i chcę Ci powiedzieć, że nie będziesz moją przyjaciółką, bo nie ma przyjaźni między kobietą a facetem. :tongue4:

Opublikowano

Bry Skarby :>

Kaśka bez Ciebie to nie było tak udane

Bry all :hi:

Kochanie cieszę się, że na odległość też mi się udało pomóc :)

Mi też było potrzebne takie wyluzowanie. Byliście wczoraj niezawodni :)

Opublikowano

Bry Skarby :>

Kaśka bez Ciebie to nie było tak udane

Bry all :hi:

Kochanie cieszę się, że na odległość też mi się udało pomóc :)

Mi też było potrzebne takie wyluzowanie. Byliście wczoraj niezawodni :)

Staramy się :wink4: Piątek oczywiście aktualny? :naughty:

Opublikowano

Bry Skarby :>

Kaśka bez Ciebie to nie było tak udane

Bry all :hi:

Kochanie cieszę się, że na odległość też mi się udało pomóc :)

Mi też było potrzebne takie wyluzowanie. Byliście wczoraj niezawodni :)

Staramy się :wink4: Piątek oczywiście aktualny? :naughty:

Na dzień dzisiejszy sądzę, że się pojawię. :)

Opublikowano

Mi też było potrzebne takie wyluzowanie. Byliście wczoraj niezawodni :)

Ale nas obleciało. :kox:

Przyjedź w piątek to zobaczysz jacy jesteśmy niezawodni. :naughty:

Opublikowano

często się zapominasz:> Wczoraj z 50 razy :gwizdanie:

Hmm, w takim razie co się stało? Krępowałeś się na warsiaskich spotach?? W Radomiu jesteś chyba bardziej wyluzowany, więc naprawdę będę uważał.

Co do przytulania - nie ma mowy.

Aha, i chcę Ci powiedzieć, że nie będziesz moją przyjaciółką, bo nie ma przyjaźni między kobietą a facetem. :tongue4:

W warszawie w tym betonowym miejscu jest źle! nie ma to jak radom i otwarta przestrzeń!

JAk przytulania nie chciałeś to mogłeś pochwalić mnie jako pierwszy dziś to byś dostał piwo:> potem jest tylko gorzej :evil:

Opublikowano

Kaśka, dzięki za TO. :wink4:

Idę. Ozix, idę od Ciebie. Do zobaczenia wszystkim.. najpóźniej wieczorem. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu, widziałem że witałes jakas nowa radomską "dzierlatkę" :oklaski:

Opublikowano

Kaśka, dzięki za TO. :wink4:

Idę. Ozix, idę od Ciebie. Do zobaczenia wszystkim.. najpóźniej wieczorem. :decayed:

Zaklepana!

Opublikowano

Co zaklepane?

Opublikowano

Co zaklepane?

Wszystko!

Opublikowano

O nie! Nie wszystko! :decayed:

Opublikowano

TO![br]Dopisany: 13 Maj 2009, 10:22_________________________________________________

O nie! Nie wszystko! :decayed:

Ciebie już i tak mam zaklepanego na piątekD:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.