Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obawiam sie tego piątku :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał Twój podpis mnie rozwalił, własnie go zauwazyłam :polew: :polew: :polew:

dziękuję :hi:dziękuję :hi:dziękuję :hi:

Obawiam sie tego piątku :decayed:

CZemu :co: :gwizdanie:

Opublikowano

258 strona.. pare dni temu była radocha z 200 :decayed: w takim tempie to do spotu będzie 300 :kox: za późno wstałem i juz jestem w plecy :tongue4:

Opublikowano

258 strona.. pare dni temu była radocha z 200 :decayed: w takim tempie to do spotu będzie 300 :kox: za późno wstałem i juz jestem w plecy :tongue4:

no to wstawaj wcześniej!!

Opublikowano

258 strona.. pare dni temu była radocha z 200 :decayed: w takim tempie to do spotu będzie 300 :kox: za późno wstałem i juz jestem w plecy :tongue4:

no to wstawaj wcześniej!!

Tak, chcesz należec do elity RFS to musisz popracować, jutro na 7.00 zapraszamy :polew:

Opublikowano

258 strona.. pare dni temu była radocha z 200 :decayed: w takim tempie to do spotu będzie 300 :kox: za późno wstałem i juz jestem w plecy :tongue4:

no to wstawaj wcześniej!!

w przyszłym tygodniu :tongue4::polew:

w tym jak narazie ciężkie noce sie szykują :gwizdanie:

Opublikowano

258 strona.. pare dni temu była radocha z 200 :decayed: w takim tempie to do spotu będzie 300 :kox: za późno wstałem i juz jestem w plecy :tongue4:

no to wstawaj wcześniej!!

Tak, chcesz należec do elity RFS to musisz popracować, jutro na 7.00 zapraszamy :polew:

Dokładnie, a spać najwczesniej się o 00;00 chodzi

Nie ma lekko, a zobaczysz co Cie jeszcze czeka na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie, a spać najwczesniej się o 00;00 chodzi

wczoraj ostatni poszedłem :tongue4:

Opublikowano

mój Ł wczoraj zapytał kiedy sobie jeszcze kamerki internetowe powłączamy :polew: :polew: :polew:

on chyba sam nie wiedział co zaproponował :polew: :polew: :polew:

mogło by byc ciekawie :polew:

Opublikowano

258 strona.. pare dni temu była radocha z 200 :decayed: w takim tempie to do spotu będzie 300 :kox: za późno wstałem i juz jestem w plecy :tongue4:

no to wstawaj wcześniej!!

w przyszłym tygodniu :tongue4::polew:

w tym jak narazie ciężkie noce sie szykują :gwizdanie:

mój Ł wczoraj zapytał kiedy sobie jeszcze kamerki internetowe powłączamy :polew: :polew: :polew:

on chyba sam nie wiedział co zaproponował :polew: :polew: :polew:

hmm a co mówi jak się śmiejesz ciągle do ekranu?!

Opublikowano

Kobita by mnie z chaty pognała :polew:

Opublikowano

Kobita by mnie z chaty pognała :polew:

a ja nie! no chyba że jesteś młodą i ładną sponsorką :gwizdanie:

Opublikowano

przygarnę Cię :naughty:

a Ł za płotek :polew:

Dobra, trza się za prace brać a nie pitolić :decayed:

Tymczasem wariaty :wink4:

Opublikowano

Ł sie wysle do Twojej, może sobie do gustu przypadną :polew: :polew: :polew:

dobra, trzeba się faktycznie za robotę wziąć, .................. ale nie chce mi się dzisiaj :gwizdanie:

a komu się chce?! Chyba zaraz do domu pojadę:P

Opublikowano

BRY :hi:

odzim , namierzony zostałes na rondzie o 7.45 . Kogo tam wiozłeś? :cool1:

zone :)
Opublikowano
  • Autor

witajcie postomaniacy..., dopiero siadłem i czytałem z 10 minut te wasze bazgroły ...

na szczęście jest po staremu, nadal fantaści jesteśmy :>

Opublikowano

witajcie postomaniacy..., dopiero siadłem i czytałem z 10 minut te wasze bazgroły ...

na szczęście jest po staremu, nadal fantaści jesteśmy :>

:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

dobrego machera od komórek w Radomiu potrzebuje, skopał mi się wyswietlacz :disgust:

Opublikowano
  • Autor

dobrego machera od komórek w Radomiu potrzebuje, skopał mi się wyswietlacz :disgust:

Chyba na Słowackiego to ogarną, numar kamienicy ok 30, dokładnie nie pamietam, na przeciwko jest fotograf Wajzer, wiec powinieneś łatwo znaleźć

Ew pojedz na Witolda, tam jest pełno komisów i napraw telefonów

spróbuje

Opublikowano

dobrego machera od komórek w Radomiu potrzebuje, skopał mi się wyswietlacz :disgust:

Chyba na Słowackiego to ogarną, numar kamienicy ok 30, dokładnie nie pamietam, na przeciwko jest fotograf Wajzer, wiec powinieneś łatwo znaleźć

Ew pojedz na Witolda, tam jest pełno komisów i napraw telefonów

spróbuje

Mam koleżkę który sie tym zajmuje, na Kusocinskiego ma punkt, dawaj znac jak bedziesz w R-miu to podjedziemy :wink4:

odzim a juz myslałem ze jakas "lewizna" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.