Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie, bo myślałam że na poważnie to napisałeś :polew: :polew: :polew: :polew:

nie napijesz się ze mną ;(

jak najbardziej na powaznie Ty Nasza królowo jedna :decayed:

Niestety, zaraz bedę prowadził, chyba ze mnie odwieziesz :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak teraz to już na 100% wiem jak to było na serio :polew: :polew: :polew:

Nie odwiozę ;( ;( ;( bo piwo piję, ale jak coś to bierz taksówkę :wink4:

serio serio :wink4:

Czyli dzisiaj cd alkoholizowania się? :mysli:

No taki jest plan, mam nadzieje że jutro wczesniej wyjdę z pracy :kwasny:

Opublikowano

jedno piwo, może dwa :gwizdanie:

ale spać mi się chce jakoś :confused4:

i oczy mnie bolą

:buziak::kwiatek:

Opublikowano

jedno piwo, może dwa :gwizdanie:

ale spać mi się chce jakoś :confused4:

i oczy mnie bolą

:buziak::kwiatek:

I już błysk w oczach :wink4:

Opublikowano

michal jak ty to robisz ze zawsze na rondzie warszawskim mnie widzisz

Opublikowano

a ty Bryniu jak przeprowadzka idzie ku dobremu :>

Opublikowano

sam nie wiem czy będę przegrany czy może wygrany :naughty:

Opublikowano

a ty Bryniu jak przeprowadzka idzie ku dobremu :>

No pewnie :> jutro kończymy układac płytki w salonie, w poniedzałek montaż kuchni

Równiez od poniedzałku montaz schodów i barjerki

Przegrałes zakład Skarbie :kox: :kox: :kox: :kox:

a kiedy ogrodzenie:P??

Opublikowano

czekam na brata jak z munich wroci ma byc za godzinke , nie moge pic browarka bo fure trzeba bedzie testowac

Opublikowano

czekam na brata jak z munich wroci ma byc za godzinke , nie moge pic browarka bo fure trzeba bedzie testowac

To ta a6 co o niej wspominałeś?

co tam za motor jest i czy ma Q

mówił że to 2.8 FWD!

Opublikowano

co tam za motor jest i czy ma Q

jest Q i 2.8 w manualu to jest czym pojechac ,a jutro do kolesia wiec dzis trzeba sprawdzic
Opublikowano

poczekamy do piatku na spocie pogadamy :beer1: i zrobimy plana ps. przyjąlem zaproszenie na nk

Opublikowano

Ano widzisz odzim tyle mamy u nas rond ze na każdym kogos sie spotka :wink4:

Aneczka, jutro nas zgłoszę, dzisiaj juz mi sie nie chce, idę zaraz spać.

Opublikowano

Bryniu może zabrać Cie tam?!Właśnie tam... by pokazać że życie ma inny smak ;D

qr ale się wściekłem!! 3 godziny na wymyślenie i zapisanie 20linijek które rozwiązują cały mój problem do pracy inż:D

w nagrodę otwarłem piwo:P

Opublikowano
  • Autor

a odzima na nk szukałem i nie znalazłem :?:

Opublikowano

jestem wyslalem ci zaproszenie

Opublikowano

jak ejstem zajęty i nic nie pisze to i Wy się opierdalacie![br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:31_________________________________________________

Bryniu może zabrać Cie tam?!Właśnie tam... by pokazać że życie ma inny smak ;D

qr ale się wściekłem!! 3 godziny na wymyślenie i zapisanie 20linijek które rozwiązują cały mój problem do pracy inż:D

w nagrodę otwarłem piwo:P

:notworthy:Ozix jaki Ty romantyk jesteś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co ma być w tych 20 linijkach, może coś wymyślimy :>

Bryniu Dla Ciebie wszystko!!

spoko spoko już wymyśliłem sobie sam:P

mogę pokazać jak chcecie:)

Opublikowano

a odzima na nk szukałem i nie znalazłem :?:

wejdz w mój profil i masz w ostatnio dodanych zaraz przed Tobą[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:32_________________________________________________

mogę pokazać jak chcecie:)

dawaj :>

a proszę Cię bardzo:

_________________________________________________

public int getD(int on, int e) {

int cz = 0;

double cz2 = 0;

double e2 = 0;

e2 = (double) e;

String s = "";

for (int i = 1; i <= on; i++) {

if ((on % i) == 0) {

cz = i * on + 1;

cz2 = (double) cz;

cz2 = cz2 / e2;

s = Double.toString(cz2);

for (int l = 0; l <= s.length() - 1; l++) {

if (s.charAt(l) == '.' && l == s.length() - 2) {

cz = (int) cz2;

return cz;

}

}

}

}

return cz;

}

właśnie zobaczyłem jak to skrócić (ale nie kasując {} ):D

Kto zgadnie co to robi :gwizdanie:

ten ma spokój na spocie ode mnie !![br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:41_________________________________________________tez odżima zaprosiłem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jestem wyslalem ci zaproszenie

przyjąłem :wink4:
Opublikowano
  • Autor

kończę 1 browarka zaraz idę po 2 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.