Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja skończyłem 3;P i mi się lepiej myśli :gwizdanie:

normalnie brak mi spotkań z wami f2f[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 23:12_________________________________________________DZIAŁA QR!!! DZIAŁA!!!

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze przed snem rzut okiem na forum i możemy iść spać. Dobranoc. :>

Opublikowano

ale mi dołożyliściew czytania:)

i oczywiście witam wszystkich RFS

Opublikowano

ale mi dołożyliściew czytania:)

i oczywiście witam wszystkich RFS

Tumek, bedziesz w piątek? [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 23:49_________________________________________________Kaśka, nie czytaj tego wszystkiego tylko dawaj na ostatnią stronę. :wink4:

Opublikowano

tak będę Tomku!

Opublikowano

tak będę Tomku!

Tomku, to nie do Ciebie! :tongue4:

Opublikowano

Tumek, bedziesz w piątek? [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 23:49_________________________________________________

no ja niestety nie ok 15 jade do Lublina :(

ale obiecuję w następny będę i mogę być kierowcą :>

Dobranoc wszystkim:)

Opublikowano

no moja inżynierka beta działa więc ide spać buzi pa wszystkim:)

Opublikowano

kilka godzin mnie nie bylo i juz pare stron do czytania... w takim tempie 300 bedzie na dniach :tongue4:

:hi:

Opublikowano

Miłego dnia wszystkim życzę :)

a tym czasem lecę pracować :)

Opublikowano

Bry :hi: Skarby

Miłego dzionka :> :> :>

W piątek o 19-stej, ale gdzie?????

Fregata????? czy jakieś inne propozycje?????

W piątek Ł ma urodziny, ale przekonałam go że po 30-stce się urodzin nie świetuje i obiecałam że wypijemy jego zdrowie :>[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 07:38_________________________________________________Kaśka nocelg dla Ciebie przygotowany :>

;* Kocham![br]Dopisany: 14 Maj 2009, 08:06_________________________________________________jak w przeciagu 24h nie bedzie 300 posta to obiecuje ze przyjade i was zamecze :gwizdanie:

Opublikowano

Bry :hi: Skarby

Miłego dzionka :> :> :>

W piątek o 19-stej, ale gdzie?????

Fregata????? czy jakieś inne propozycje?????

W piątek Ł ma urodziny, ale przekonałam go że po 30-stce się urodzin nie świetuje i obiecałam że wypijemy jego zdrowie :>[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 07:38_________________________________________________Kaśka nocelg dla Ciebie przygotowany :>

Jak to NIE :naughty:

Opublikowano

no a mojego przywitania to nie widziała

Opublikowano

no a mojego przywitania to nie widziała

Ozix KOCHANIE :> widziałam :>

No to uwielbiam!!(w sensie że Ciebie;d)

Opublikowano

Bry :hi: Skarby

Miłego dzionka :> :> :>

W piątek o 19-stej, ale gdzie?????

Fregata????? czy jakieś inne propozycje?????

W piątek Ł ma urodziny, ale przekonałam go że po 30-stce się urodzin nie świetuje i obiecałam że wypijemy jego zdrowie :>[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 07:38_________________________________________________Kaśka nocelg dla Ciebie przygotowany :>

Jak to NIE :naughty:

Robercik, wpadasz do Nas?

obiecuję że kiedyś na pewno :naughty:

Opublikowano

Bry :hi: Skarby

Miłego dzionka :> :> :>

W piątek o 19-stej, ale gdzie?????

Fregata????? czy jakieś inne propozycje?????

W piątek Ł ma urodziny, ale przekonałam go że po 30-stce się urodzin nie świetuje i obiecałam że wypijemy jego zdrowie :>[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 07:38_________________________________________________Kaśka nocelg dla Ciebie przygotowany :>

Jak to NIE :naughty:

Robercik, wpadasz do Nas?

obiecuję że kiedyś na pewno :naughty:

a gacie masz? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Bry :hi: Skarby

Miłego dzionka :> :> :>

W piątek o 19-stej, ale gdzie?????

Fregata????? czy jakieś inne propozycje?????

W piątek Ł ma urodziny, ale przekonałam go że po 30-stce się urodzin nie świetuje i obiecałam że wypijemy jego zdrowie :>

BRY

No to jutro do Ukcia na urodziny jedziemy całą ekipą :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

mcm urodziny Ukcia obchodzimy bez Ukcia :tongue4:

to tak można :?: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

mcm urodziny Ukcia obchodzimy bez Ukcia :tongue4:

to tak można :?: :naughty:

TAK !!!!!! :gwizdanie: :polew:

OK nie mam pytań :>
Opublikowano

Ozix nie strasz nam Wąskiego Twoje upodobania seksualne mnie rozbrajają :polew:

mcm urodziny Ukcia obchodzimy bez Ukcia :tongue4:

Bryńcia przecież dobrze wiesz że wolę Ciebie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.