Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ozix nie strasz nam Wąskiego Twoje upodobania seksualne mnie rozbrajają :polew:

mcm urodziny Ukcia obchodzimy bez Ukcia :tongue4:

Bryńcia przecież dobrze wiesz że wolę Ciebie :gwizdanie:

to jak to jest tomaszu czy Brynia :?:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 900,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozix nie strasz nam Wąskiego Twoje upodobania seksualne mnie rozbrajają :polew:

mcm urodziny Ukcia obchodzimy bez Ukcia :tongue4:

Bryńcia przecież dobrze wiesz że wolę Ciebie :gwizdanie:

to jak to jest tomaszu czy Brynia :?:

mcm00 mym marzeniem skrytym jest :kox:

Opublikowano

Ozix nie strasz nam Wąskiego Twoje upodobania seksualne mnie rozbrajają :polew:

mcm urodziny Ukcia obchodzimy bez Ukcia :tongue4:

Bryńcia przecież dobrze wiesz że wolę Ciebie :gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano

Ozix nie strasz nam Wąskiego Twoje upodobania seksualne mnie rozbrajają :polew:

mcm urodziny Ukcia obchodzimy bez Ukcia :tongue4:

Bryńcia przecież dobrze wiesz że wolę Ciebie :gwizdanie:

to jak to jest tomaszu czy Brynia :?:

mcm00 mym marzeniem skrytym jest :kox:

i ja i tomaszu razem :polew: :polew: :polew:

nie lubię się dzielić :gwizdanie:

Opublikowano

Kocham Was, a szczególnie Ozixa. :kox:

Ozix, teraz pewnie ma kisiel w majtkach.

:decayed:

Opublikowano

Kocham Was, a szczególnie Ozixa. :kox:

Ozix, teraz pewnie ma kisiel w majtkach.

:decayed:

a ja Ciebie nie!!

wole budyń[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 11:49_________________________________________________przeglądałem tego roczne matury!!

BIG LOL Z NICH! :polew: :polew:

Opublikowano

co tu taka cisza dzisiaj? :gwizdanie:

Panowie w taki sposób to ja nie wiem kiedy to 300 stron będzie

jeszcze 45 minut w pracy i spadam na budowę

pomogę Michałowi kontakty montować :naughty:

no ja ciężko pracuję poza tym mi przykro :embarrassed:

a ja o 15.30 oddaje inżynierkę BETA:D

Opublikowano

No to kochani na pewno jutro będę u was :decayed:

Brynia czy poza flachą mam coś jeszcze ze sobą zabierać?

Opublikowano

Flachy nie bierz, w knajpie będziemy ( no chyba że rozlejemy ją pod stołem :polew:)

Zabierz sobie tylko coś do spania i kosmetyki, reszta naszykowana

A Kaśka, jutro akcja ,,but na obcasie" :naughty:

Przecież ja zawsze w "szpilkach" łaże - dwa razy nie trzeba mi powtarzać. Tylko jak sobie potem nogi połamię to mnie eskortujesz do Warszawy :)

Opublikowano
  • Autor

no to jutro mamy królewny w szpilkach na spocie :>

Opublikowano

O maaasz, no to ja maryniarkę naszykuję. :decayed:

Bryniu, zjem jakeś obiadzine i wsiadam na rower - myślę, że do 18:00 dojadę.

Opublikowano
  • Autor

oZiU to o której po mnie będziesz :?: :naughty:

Opublikowano

oZiU to o której po mnie będziesz :?: :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

oZiU to o której po mnie będziesz :?: :naughty:

Odważnyś. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a już mi obojętne :polew:, mogę i z nim pojechać ...

Opublikowano

oZiU to o której po mnie będziesz :?: :naughty:

Odważnyś. :decayed:

Ja bym się martwił raczej o Ciebie jak popijesz :gwizdanie:

Bryńciu, Kasiu to jutro jestem wasz:D?? :embarrassed::evil: :evil: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oZiU to o której po mnie będziesz :?: :naughty:

Odważnyś. :decayed:

Ja bym się martwił raczej o Ciebie jak popijesz :gwizdanie:

Bryńciu, Kasiu to jutro jestem wasz:D?? :embarrassed::evil: :evil: :naughty:

chudy, niepozorny, a jaki ogier :naughty:
Opublikowano

oZiU to o której po mnie będziesz :?: :naughty:

Odważnyś. :decayed:

Ja bym się martwił raczej o Ciebie jak popijesz :gwizdanie:

Bryńciu, Kasiu to jutro jestem wasz:D?? :embarrassed::evil: :evil: :naughty:

chudy, niepozorny, a jaki ogier :naughty:

:bicz3:

Opublikowano
  • Autor

oZiU to o której po mnie będziesz :?: :naughty:

Odważnyś. :decayed:

Ja bym się martwił raczej o Ciebie jak popijesz :gwizdanie:

Bryńciu, Kasiu to jutro jestem wasz:D?? :embarrassed::evil: :evil: :naughty:

chudy, niepozorny, a jaki ogier :naughty:

:bicz3:

przecież cię dziewczyny zamęczą :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.