Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oZiU to o której po mnie będziesz :?: :naughty:

Odważnyś. :decayed:

Ja bym się martwił raczej o Ciebie jak popijesz :gwizdanie:

Bryńciu, Kasiu to jutro jestem wasz:D?? :embarrassed::evil: :evil: :naughty:

chudy, niepozorny, a jaki ogier :naughty:

:bicz3:

przecież cię dziewczyny zamęczą :>

zazdrościsz? :gwizdanie:

ale nie martw się... jak coś to będę dzwonił po drużynę RFS!

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież cię dziewczyny zamęczą :>

No i dobrze, przynajmniej nam później nie będzie dokuczał. :decayed:

Idę na rower.. :hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 17:19_________________________________________________

ale nie martw się... jak coś to będę dzwonił po drużynę RFS!

Powiem Ci, że zaymponowałeś mi w tej chwyly. :kox:

Opublikowano

przecież cię dziewczyny zamęczą :>

No i dobrze, przynajmniej nam później nie będzie dokuczał. :decayed:

Idę na rower.. :hi:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 17:19_________________________________________________

ale nie martw się... jak coś to będę dzwonił po drużynę RFS!

Powiem Ci, że zaymponowałeś mi w tej chwyly. :kox:

czym i czemu?

Opublikowano
  • Autor

oZiX na 18 może być :naughty:

Opublikowano

oZiX na 18 może być :naughty:

będziemy jechać przez las?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oZiX na 18 może być :naughty:

będziemy jechać przez las?? :gwizdanie:

kurfa wiedz że będę walczył i łatwo się nie poddam, a porównując nasze wagi polegniesz z kretesem, i na spocie nie będziesz mógł usiąść, więc nie radzę kombinować :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

oZiX na 18 może być :naughty:

będziemy jechać przez las?? :gwizdanie:

kurfa wiedz że będę walczył i łatwo się nie poddam, a porównując nasze wagi polegniesz z kretesem, i na spocie nie będziesz mógł usiąść, więc nie radzę kombinować :polew: :polew: :polew:

będę miał baz przy sobie :gwizdanie: poza tym mam prawie maxymalny stopień wtajemniczenia w pewnej sztuce walki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a h...j niech stracę pojadę TAXI :)

Opublikowano

a h...j niech stracę pojadę TAXI :)

przepraszam ;(

Opublikowano
  • Autor

a h...j niech stracę pojadę TAXI :)

przepraszam ;(

za późno
Opublikowano

a h...j niech stracę pojadę TAXI :)

przepraszam ;(

za późno

ja w piątek będę grzeczny nie macie co się obawiać...Wszystko z powodu wizytacji:P[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 20:33_________________________________________________nikt nie pije? co się dzieje?:P

Opublikowano
  • Autor

ja juz 2gie :>

Opublikowano

witam :)

za jakies 2 godz i ja zaczne pic:)

tylko do domku dotre:)

Opublikowano

witam :)

za jakies 2 godz i ja zaczne pic:)

tylko do domku dotre:)

jak a6?

Opublikowano

witam :)

za jakies 2 godz i ja zaczne pic:)

tylko do domku dotre:)

jak a6?

chyba pomyliłeś chłopaków, A6 to miał odzim testować :gwizdanie:

BRY WIECZÓR :hi:

Opublikowano

witam :)

za jakies 2 godz i ja zaczne pic:)

tylko do domku dotre:)

jak a6?

chyba pomyliłeś chłopaków, A6 to miał odzim testować :gwizdanie:

BRY WIECZÓR :hi:

oj tam tez tomek:P

Opublikowano

witam :)

za jakies 2 godz i ja zaczne pic:)

tylko do domku dotre:)

jak a6?

chyba pomyliłeś chłopaków, A6 to miał odzim testować :gwizdanie:

BRY WIECZÓR :hi:

oj tam tez tomek:P

tia, to i ja tez jestem Tomek :gwizdanie:

oZiX , palisz cos czy pijesz? :naughty:

Aha , nie wiem czy juz wiesz ale płotek dziś dotarł :gwizdanie:

Opublikowano

Witam wszystkich ;))

Opublikowano

witam :)

za jakies 2 godz i ja zaczne pic:)

tylko do domku dotre:)

jak a6?

chyba pomyliłeś chłopaków, A6 to miał odzim testować :gwizdanie:

BRY WIECZÓR :hi:

oj tam tez tomek:P

tia, to i ja tez jestem Tomek :gwizdanie:

oZiX , palisz cos czy pijesz? :naughty:

Aha , nie wiem czy juz wiesz ale płotek dziś dotarł :gwizdanie:

no jacha że wiem:) dlatego jutro wracam i w niedziele zakawałam rękawy i do dzieła!!

W końcu jestem królem Radomskich nastolatek Tomaszku!!

Opublikowano

Siemasz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.