Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ;))

Witaj!! :hi:

Kim jesteś i skąd przybywasz szlachetny wędrowcze?

Jam jest Tomek III zwany oZiX jestem królem i zboczeńcem...

Teraz Twoja kolej wędrowcze opowiedz swą historię

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich ;))

:hi:

_________________________________________________

Jestem już przy kompie i... uwaga uwaga... piję piwo. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oZiX niezły towar pali ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no jacha że wiem:) dlatego jutro wracam i w niedziele zakawałam rękawy i do dzieła!!

W końcu jestem królem Radomskich nastolatek Tomaszku!!

o qr..., padłam :polew: :polew: :polew: :polew:

Michał, dawaj browarka z nami za to że na budowie nie mogleś się napić :wink4:

wiedziałem, ze odpowiesz;) Bo w końcu jesteś nastolatką :slina:

Opublikowano

Witajcie Tomaszu III - oZIX'ie , Michale. Witam również Brynię ;D Co prawda zboczeńcem nie jestem, ale zoo i nekrofilem ;pp Coż zwykły człek z Warszawki. Jestem tu nowy, ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu jak swego brata.

Opublikowano

oZiX niezły towar pali ... :polew: :polew: :polew:

a tam znowu pali! tra się dziś wyszaleć bo jutro nie będę mógł:)

Opublikowano
  • Autor

Witajcie Tomaszu III - oZIX'ie , Michale. Witam również Brynię ;D Co prawda zboczeńcem nie jestem, ale zoo i nekrofilem ;pp Coż zwykły człek z Warszawki. Jestem tu nowy, ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu jak swego brata.

oZiX cię swoim berłem ochrzci nowy forumowiczu ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Witam również całą resztę ekipy której nie udalo mi sie pozdrowic i przywitac wcześniej

Opublikowano

Witam wszystkich ;))

Witaj!! :hi:

Kim jesteś i skąd przybywasz szlachetny wędrowcze?

Jam jest Tomek III zwany oZiX jestem królem i zboczeńcem...

Teraz Twoja kolej wędrowcze opowiedz swą historię

Umarłam :polew: :polew: :polew:

Ja z wami dla odmiany czerwone wino. Zdrówko. :>

Opublikowano

W twoim przypadku to też już kolejne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. :kox:

MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? :decayed:

Przyjeżdżasz jutro na spot? :wink4:

Opublikowano

Witajcie Tomaszu III - oZIX'ie , Michale. Witam również Brynię ;D Co prawda zboczeńcem nie jestem, ale zoo i nekrofilem ;pp Coż zwykły człek z Warszawki. Jestem tu nowy, ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu jak swego brata.

jak jesteś nekrofilem lub zoofilem to też znajdziesz coś dla siebie np Tomaszu mieszka w odległej krainie szczekających psów..

Przyjąć możemy jak przybędziesz swym rydwanem na spota...

Ale musisz się wkupić krową, świniakiem i trzema kurami dla Bryni

A i zapomniał bym kup coś takiego dla własnego bezpieczeństwa... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

miałem dziś popierdzielony dzień, wydawało mi się że mi w aucia paliwa przybywa :polew:

Opublikowano

Ja nieraz tak mam caly dzień i nie musze czekac do 22 :evil:

Opublikowano

W twoim przypadku to też już kolejne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. :kox:

MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? :decayed:

Przyjeżdżasz jutro na spot? :wink4:

jak się piję to się nie jeździ!!

Witajcie Tomaszu III - oZIX'ie , Michale. Witam również Brynię ;D Co prawda zboczeńcem nie jestem, ale zoo i nekrofilem ;pp Coż zwykły człek z Warszawki. Jestem tu nowy, ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu jak swego brata.

Spoko, pod warunkiem że będziesz traktował to co piszemy z lekkim przymknięciem oka :wink4:

Jesteśmy bardzo poważni, ale po 22 łapiemy fazę, wiec traktuj to lajtowo :wink4:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:27_________________________________________________Siemka Kasieńka :> :> :> :>

zakładam że jest dorosły bo grzeczne dzieci śpią po 22... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Witajcie Tomaszu III - oZIX'ie , Michale. Witam również Brynię ;D Co prawda zboczeńcem nie jestem, ale zoo i nekrofilem ;pp Coż zwykły człek z Warszawki. Jestem tu nowy, ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu jak swego brata.

jak jesteś nekrofilem lub zoofilem to też znajdziesz coś dla siebie np Tomaszu mieszka w odległej krainie szczekających psów..

Przyjąć możemy jak przybędziesz swym rydwanem na spota...

Ale musisz się wkupić krową, świniakiem i trzema kurami dla Bryni

A i zapomniał bym kup coś takiego dla własnego bezpieczeństwa... :gwizdanie:

oZiU odstaw już towar... :>
Opublikowano

Ja nieraz tak mam caly dzień i nie musze czekac do 22 :evil:

No tylko pamiętaj że ja tu sprawiam że wszyscy się śmieją :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:30_________________________________________________

Witajcie Tomaszu III - oZIX'ie , Michale. Witam również Brynię ;D Co prawda zboczeńcem nie jestem, ale zoo i nekrofilem ;pp Coż zwykły człek z Warszawki. Jestem tu nowy, ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie tu jak swego brata.

jak jesteś nekrofilem lub zoofilem to też znajdziesz coś dla siebie np Tomaszu mieszka w odległej krainie szczekających psów..

Przyjąć możemy jak przybędziesz swym rydwanem na spota...

Ale musisz się wkupić krową, świniakiem i trzema kurami dla Bryni

A i zapomniał bym kup coś takiego dla własnego bezpieczeństwa... :gwizdanie:

oZiU odstaw już towar... :>

zmienie dylera;/

Opublikowano

W twoim przypadku to też już kolejne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. :kox:

MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? :decayed:

Przyjeżdżasz jutro na spot? :wink4:

Jutro niestety nie dam rady. Ostatnio mam urwanie glowy w robocie. A co do Warszawskich to jeszcze tak naprawde nie pisalem xD

Opublikowano

W twoim przypadku to też już kolejne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. :kox:

MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? :decayed:

Przyjeżdżasz jutro na spot? :wink4:

Jutro niestety nie dam rady. Ostatnio mam urwanie glowy w robocie. A co do Warszawskich to jeszcze tak naprawde nie pisalem xD

a czemu do nas zajrzałeś?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

W twoim przypadku to też już kolejne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. :kox:

MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? :decayed:

Przyjeżdżasz jutro na spot? :wink4:

Jutro niestety nie dam rady. Ostatnio mam urwanie glowy w robocie. A co do Warszawskich to jeszcze tak naprawde nie pisalem xD

tam nie jest tak ciekawie jak u nas :naughty:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:32_________________________________________________

W twoim przypadku to też już kolejne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. :kox:

MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? :decayed:

Przyjeżdżasz jutro na spot? :wink4:

Jutro niestety nie dam rady. Ostatnio mam urwanie glowy w robocie. A co do Warszawskich to jeszcze tak naprawde nie pisalem xD

a czemu do nas zajrzałeś?? :gwizdanie:

słyszał o tobie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

W twoim przypadku to też już kolejne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuźwa, uwaliłem się. Już 4 piwo piję. :kox:

MoorPH, na warsiaskich Cię nie przyjęli?? :decayed:

Przyjeżdżasz jutro na spot? :wink4:

Jutro niestety nie dam rady. Ostatnio mam urwanie glowy w robocie. A co do Warszawskich to jeszcze tak naprawde nie pisalem xD

a czemu do nas zajrzałeś?? :gwizdanie:

Przechodził przypadkiem i pomyslał ze zajrzy... i tak się zaczeło :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.