Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba was ukarzę!!

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a tutaj komu zależy na ilości?

Jak to komu...Oziemu jak zwykle :polew: :polew:

Opublikowano

chyba was ukarzę!!

Różowym przyjacielem znowu nas straszysz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tomaszu jeszcze 22 strony nie wymiękaj, mocna czarna i jedziemy dalej :naughty:

Pewnie jutro dobijemy do 300, do końca roku może i pod 1000 będzie. :)

Warszawskie sponsoruje malik :wink4:, a tutaj komu zależy na ilości?

ja myślę że do wakacji będzie 1000 narzazie mamy średnią ~50tygodniowo

Nam nie zależy na sponsoringu tylko na zabawie!! ZERO KOMERCJI!!

W warszawie jest więcej wać PAnów

Ale tu jest Elyta[;

a tutaj komu zależy na ilości?

Jak to komu...Oziemu jak zwykle :polew: :polew:

Ukaże Cie jutro!

chyba was ukarzę!!

Różowym przyacielem znowu nas straszysz :polew: :polew: :polew: :polew:

Ciebie nie mogę bo dla Ciebie to by była przyjemność!!

no i Szlachetnym Panną nie wypada :gwizdanie:

Opublikowano

Warszawskie sponsoruje malik :wink4:, a tutaj komu zależy na ilości?

OZIX - NASZ IDOL

Opublikowano
  • Autor

jakość u nas I - klasa :good:

Opublikowano

a tutaj komu zależy na ilości?

Jak to komu...Oziemu jak zwykle :polew: :polew:

mnie zawsze zalezało na jakości, ale to akurat mój pomysł :naughty:

prowodyrka jedna :tongue4:

Opublikowano

a tutaj komu zależy na ilości?

Jak to komu...Oziemu jak zwykle :polew: :polew:

mnie zawsze zalezało na jakości, ale to akurat mój pomysł :naughty:

To płacisz potem za transfer jak się Hugo upomni. :cool1:

Opublikowano

Warszawskie sponsoruje malik :wink4:, a tutaj komu zależy na ilości?

OZIX - NASZ IDOL

:banan::banan1: :banan1: :banan1::banan: :banan: :banan3:

KOCHAM WAS!!

:beksa::radocha::seksiasty::pali:

Opublikowano

Ozix narzuca tempo, a reszta pilnuje jakości, no i jest za***iście. :kox::decayed:

Opublikowano

a tutaj komu zależy na ilości?

Jak to komu...Oziemu jak zwykle :polew: :polew:

mnie zawsze zalezało na jakości, ale to akurat mój pomysł :naughty:

MOJA SPONSORKA!:_)

Opublikowano
  • Autor

To płacisz potem za transfer jak się Hugo upomni. :cool1:

oZiX zapłaci :>
Opublikowano

Ozix narzuca tempo, a reszta pilnuje jakości, no i jest za***iście. :kox::decayed:

a reszta się martwi i leje jak czyta zaległości:P

Dziś będą duże mieli nieobecni :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:39_________________________________________________

To płacisz potem za transfer jak się Hugo upomni. :cool1:

oZiX zapłaci :>

no Tobą :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze 20 stron :>

Opublikowano

To płacisz potem za transfer jak się Hugo upomni. :cool1:

oZiX zapłaci :>

Tak, a co..młody jest :wink4:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:39_________________________________________________

a tutaj komu zależy na ilości?

Jak to komu...Oziemu jak zwykle :polew: :polew:

mnie zawsze zalezało na jakości, ale to akurat mój pomysł :naughty:

prowodyrka jedna :tongue4:

eeeeeeeeee no co Ty :polew: :polew: :polew:

hmmm, prowokatorka :mysli::decayed:

Opublikowano

a co w dowód mi patrzyłeś?? :bicz3: :bicz3:

Jak na króla to jestem już stary:( ;([br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:41_________________________________________________

jeszcze 20 stron :>

Twój podpis KOX!! :kox: :kox:

Opublikowano

Słuchajcie, ja wymiękam. Ozix niech tutaj odwala czarną robotę, a ja idę spać.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kurfa wylałem browca na kanapę żonka mnie zabije :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie, ja wymiękam. Ozix niech tutaj odwala czarną robotę, a ja idę spać.. :tongue4:

oj grabisz sobie...
Opublikowano

no i jestem po 30 minutach czytania

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.