Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mokom, jakbys się zgubił kieruj sie na ten duzy kosciół ( czyt. PKiN) :polew:

spadłam z fotela :polew: :polew: :polew: :polew:

ja już dawno na podłodze siedzę bo bym sie dziś nieziemsko potłukł :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:38_________________________________________________

Bryńka nam gdzieś ucieka :gwizdanie:

spada z fotela i po piwku ciężko się podnieść :>
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oziu nie odchodż lepiej powiedz co robi tu Twoje audi??

Opublikowano

mokom, jakbys się zgubił kieruj sie na ten duzy kosciół ( czyt. PKiN) :polew:

spadłam z fotela :polew: :polew: :polew: :polew:

jakoś tak Ciągle upadasz nie pij więcej bo się martwię :wink4:

zief!

nie waż mi się ziewać, wystaw łeb za okno, duża kawa i jedziemy do 300 :polew:

a wstaniesz jutro za mnie i pójdziesz do pracy i wymyślisz sposób na kompresję tablicy bitów;P??[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:39_________________________________________________

oziu nie odchodż lepiej powiedz co robi tu Twoje audi??

GDZIE?! Stoi w garażu widzę je właśnie!!

Opublikowano

siedzisz w garażu??

nie ale mam podgląd na garaż :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a wstaniesz jutro za mnie i pójdziesz do pracy i wymyślisz sposób na kompresję tablicy bitów;P??[br]Dopisany: 15 Maj

WTF... :polew:
Opublikowano

Bryńka nam gdzieś ucieka :gwizdanie:

No jesteś...gdzieś Ty była? :chytry:

jestem jestem, tylko mi koncentracja siada, za duzo psychologicznych zagadek mam dzisiaj :wink4:

Noo! Tylko pamietaj, tyłem do okna :polew:

Opublikowano

a wstaniesz jutro za mnie i pójdziesz do pracy i wymyślisz sposób na kompresję tablicy bitów;P??[br]Dopisany: 15 Maj

WTF... :polew:

no życie:P

Opublikowano
  • Autor

Bryńka nam gdzieś ucieka :gwizdanie:

No jesteś...gdzieś Ty była? :chytry:

jestem jestem, tylko mi koncentracja siada, za duzo psychologicznych zagadek mam dzisiaj :wink4:

Noo! Tylko pamietaj, tył(ki)em do okna :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:43_________________________________________________dobra poddaję sie idę spać...
Opublikowano

Bryńka nam gdzieś ucieka :gwizdanie:

No jesteś...gdzieś Ty była? :chytry:

jestem jestem, tylko mi koncentracja siada, za duzo psychologicznych zagadek mam dzisiaj :wink4:

Noo! Tylko pamietaj, tył(ki)em do okna :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a zza oka przylecę ja!

:witch:

Opublikowano

mcm jak pójdziesz to jutro Cie ugodzę!!

Opublikowano
  • Autor

żżżżżżżaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrtttttttttttoooooooooowwwwwwwwwwwwaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmm :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:44_________________________________________________

mcm jak pójdziesz to jutro Cie ugodzę!!

już się nie boję, daj mi się tylko dobrze schlać żebym nic nie czuł i nie pamiętał :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bryńka nam gdzieś ucieka :gwizdanie:

No jesteś...gdzieś Ty była? :chytry:

jestem jestem, tylko mi koncentracja siada, za duzo psychologicznych zagadek mam dzisiaj :wink4:

Noo! Tylko pamietaj, tył(ki)em do okna :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:43_________________________________________________dobra poddaję sie idę spać...

k**wa , nie pitol, dajesz , juz nieduzo zostało, ja tez rano sie zrywam :wink4:

Opublikowano

no to ja idę :P

Opublikowano

Poznan zdetronizowany. Radom od dzis spamerzy nr 1.. :evil::kox:

Opublikowano

wiem, wiem........przodem do okna to się coś innego robi

Taa, a co takiego? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

llllllllllluuuuuuuuuuuuuuuudddddddddddddzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeee czemu jeszcze nie śpita :>

Opublikowano

mcm zmien podpis!!![br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:47_________________________________________________

Poznan zdetronizowany. Radom od dzis spamerzy nr 1.. :evil::kox:

w jakim sensie??

Opublikowano
  • Autor

Poznan zdetronizowany. Radom od dzis spamerzy nr 1.. :evil::kox:

o co kaman :?: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.