Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja właśnie zajadam...banana :polew: :polew:

oiZiu tylko bez podtekstów proszę :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 899,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciężko będzie w 3 osoby nabić 6stron = ~70wiadomości

idę spać Tron zostawiam Annie :P

Opublikowano
  • Autor

a kto dobije do 300 i będzie w pierwszym poście! Podkreślam poście ten jutro pierwszy pozna mojego przyjaciela!

to ja idę spać i pewnie kurfa już nikt do 300 nie dobije, a mogło być tak pięknie
Opublikowano

Ja właśnie zajadam...banana :polew: :polew:

oiZiu tylko bez podtekstów proszę :decayed:

a ja kończę loda :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 01:12_________________________________________________bla

Opublikowano
  • Autor

oZiU to o której jutro konkretnie się ciebie spodziewać ??

Opublikowano

bla

oZiU to o której jutro konkretnie się ciebie spodziewać ??

no koło 14 wyjeżdżam z ww a Twojego adresu nawet nie znam :(

Opublikowano

Ja właśnie zajadam...banana :polew: :polew:

oiZiu tylko bez podtekstów proszę :decayed:

a ja kończę loda :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 01:12_________________________________________________bla

dobry lodzik nie jest zły :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ja kończę loda :gwizdanie:

o kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

bla

oZiU to o której jutro konkretnie się ciebie spodziewać ??

no koło 14 wyjeżdżam z ww a Twojego adresu nawet nie znam :(

tel masz na PW dzwoń to cie pokieruję :>
Opublikowano

a jaki zimny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jaki zimny :naughty:

to już brzmi podejrzanie :mysli::shocked:
Opublikowano

Zapodajcie sobie najnowszą squadową automapę :cool1:

Opublikowano

bla

oZiU to o której jutro konkretnie się ciebie spodziewać ??

no koło 14 wyjeżdżam z ww a Twojego adresu nawet nie znam :(

tel masz na PW dzwoń to cie pokieruję :>

SZATAN!! mam Twój numer :gwizdanie: będę dzwonił :decayed:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 01:16_________________________________________________

Zapodajcie sobie najnowszą squadową automapę :cool1:

a co to :co:

Opublikowano
  • Autor

tylko leć przez Konstancin i Góre Kalwarię bo inaczej kółko zrobisz

Opublikowano

bla

tylko leć przez Konstancin i Góre Kalwarię bo inaczej kółko zrobisz

:P Ale ja chcę jeszcze do domu na obiadek podskoczyć:D

Opublikowano
  • Autor

ykk jesteś z nami?

pomocy, bo spać nie pójdziemy

do 300 i tak nie dobijemy bo przyjaciel oZiXa czeka tam na zwycięzcę :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 01:18_________________________________________________

bla

tylko leć przez Konstancin i Góre Kalwarię bo inaczej kółko zrobisz

:P Ale ja chcę jeszcze do domu na obiadek podskoczyć:D

postawię ci....

kurfa obiad oczywiscie :polew:

Opublikowano

jak wyjadę o 14 to koło 16 bym był u Ciebie

hmmm

chociaż do spota jeszcze by były 3 godziny :gwizdanie:

:dance:

Opublikowano

oZiu, squadowa automapa to nasza Bryńka, nikt cie tak dokładnie i seksownie nie poprowadzzi jak Ona :decayed:

Opublikowano

Juz i tak jest blizej niz dalej.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.