Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BRY :hi: Aneczka

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tia...a jakie sny miałem :gwizdanie:

Opublikowano

lepiej nie bo oZio by mi spokoju nie dał :decayed:

Opublikowano

ok Królowa już poszła spać więc idę jej potowarzyszyć co by nie leżała w łożu sama, jeszcze mi baldachim zamknie i nie wejdę:(

Bry noC Złotka!!

Królowo idę Do CIEBIE :kox: :gwizdanie:[br]

Ozix, mało się poranną kawą nie udławiłam :polew: :polew: :polew:

jeszcze raz dzieki wszystkim za wczoarjszy wieczór

A tak poza tym

Bry Dzień , niewyspana jestem, a dzisiaj znowu pijemy, tym razem w ..realu" :naughty:

Witojcie poddani :gwizdanie:

QRDE!! JA zaspałem do pracy;/ ale za to mam info;)

jak wychodziłem wczoraj w pracy zostawiłem przeglądarke na forum i była na początku 268 strony:P 32 strony wieczorem walnęliśmy :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 08:42_________________________________________________

lepiej nie bo oZio by mi spokoju nie dał :decayed:

śniłem Ci się?!:D[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 08:42_________________________________________________KAWA :>

Opublikowano

śniłem Ci się?!:D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ozix bez Ciebie to my byśmy nawet na 200 stronie jeszcze nie byli :>

ale ja to wiem :P

A tak apropo wczorajszego Twojego królowania :gwizdanie:

to wychodzi na to że jesteś Królowa Radomskich Nastolatków :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie, Ty nasz gawedziarzu :tongue4:

Chyba dzisiaj to bedzie kawa za kawą :>

Jeden król, jedna królowa :decayed:

Opublikowano

Dokładnie, Ty nasz gawedziarzu :tongue4:

Chyba dzisiaj to bedzie kawa za kawą :>

Jeden król, jedna królowa :decayed:

no ja w kubku mam już 2 podwójne :gwizdanie: :gwizdanie: nie dość że się spóźniłem to jeszcze muszę wymyśleć jak by wyjść wcześniej :gwizdanie:

śniłem Ci się?!:D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ozix bez Ciebie to my byśmy nawet na 200 stronie jeszcze nie byli :>

ale ja to wiem :P

A tak apropo wczorajszego Twojego królowania :gwizdanie:

to wychodzi na to że jesteś Królowa Radomskich Nastolatków :gwizdanie:

a ja już myslałam że ,,rycząca trzydziestka" :polew:

a jak wolisz abyśmy się do Ciebie zwracali?

Opublikowano

no ja w kubku mam już 2 podwójne :gwizdanie: :gwizdanie: nie dość że się spóźniłem to jeszcze muszę wymyśleć jak by wyjść wcześniej :gwizdanie:

kombinuj kombinuj, powiedz ze na spota musisz zdażyc :polew:

Opublikowano

no ja w kubku mam już 2 podwójne :gwizdanie: :gwizdanie: nie dość że się spóźniłem to jeszcze muszę wymyśleć jak by wyjść wcześniej :gwizdanie:

kombinuj kombinuj, powiedz ze na spota musisz zdażyc :polew:

a co myślisz że się was wstydzę :polew::co:

cholera nie nadaję się dziś do niczego :wallbash:

Opublikowano

[cholera nie nadaję się dziś do niczego :wallbash:

nie tylko Ty, ja ledwo siedzę i oczy mi sie same zamykają :gwizdanie:

ale do wieczora trzeba wrócić do formy :naughty:

no tylko ja ostatnio śpię po max 4h na dobre i pracuję na ciężkich obrotach bardzo wysilając mój móżdżek :slina:

Opublikowano

[cholera nie nadaję się dziś do niczego :wallbash:

nie tylko Ty, ja ledwo siedzę i oczy mi sie same zamykają :gwizdanie:

ale do wieczora trzeba wrócić do formy :naughty:

Bryńka, ty sie nadajesz do wszystkiego :gwizdanie:

wuju :hi: bedzisz dzisiaj? :gwizdanie:

Opublikowano

łoł :shocked: teraz to dorzuciliście do pieca :naughty: nawet nie mam tyle czasu zeby to wszystko przeczytac :kwasny:

narazie wracam do domu i postaram sie do spotu przeczytac :decayed: miłego dnia :hi:

na 99,9% tak :tongue4: mechanior obiecał ze sie wyrobi :kox:

Opublikowano
  • Autor

BRY[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:42_________________________________________________ja tam się wyspałem, u mnie 5 godzin spania z przerwami to od 2 lat norma :naughty:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:42_________________________________________________szacun dla wszystkich będących wczoraj, [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:43_________________________________________________to było COŚ :decayed:

Opublikowano

witaj nasz drugi po oZim motorze napedowy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

idę przepłukać gardło jakimś redbullem bo ciężki dzień będzie żeby się na spocik nie spóźnić :wink4:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:44_________________________________________________dzięki że nie musiałem sam ze sobą dobić do tych 300 stron

Opublikowano

hmm, tez redbulik...gdzieś juz dzisiaj to czytałem :gwizdanie:


  • _________________________________________________
    wuju to niech Cię ten mechanik przywiezie , zrobicie próbę :decayed:

Opublikowano

hmm, tez redbulik...gdzieś juz dzisiaj to czytałem :gwizdanie:


:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
wuju dajesz dzisiaj ,,do reala"

Niespodzianki czekają :decayed:

Opublikowano

hmm, tez redbulik...gdzieś juz dzisiaj to czytałem :gwizdanie:


:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
wuju dajesz dzisiaj ,,do reala"

Niespodzianki czekają :decayed:

wrib wrib wrib :banan2:

Opublikowano

hmm, tez redbulik...gdzieś juz dzisiaj to czytałem :gwizdanie:


:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
wuju dajesz dzisiaj ,,do reala"

Niespodzianki czekają :decayed:

wrib wrib wrib :banan2:

jakieś obce dzierlatki się zwerbuje :boobs:

Opublikowano

do spota jej zejdzie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.