Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idę od Was. Na razie. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:
Opublikowano
  • Autor

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

:no: :no: :no:
Opublikowano

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

Chyba jednak z tej podwózki z bonusem nic nie bedzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

zaleję d*pę betonem ... :polew:
Opublikowano

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

:no: :no: :no:

Z tego co pamiętam to jeszcze miał postawić...obiad :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

:no: :no: :no:

Z tego co pamiętam to jeszcze miał postawić...obiad :decayed:

jak się nie będzie dobierał :wink4:
Opublikowano

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

:no: :no: :no:

Z tego co pamiętam to jeszcze miał postawić...obiad :decayed:

obiad..a potem deser :polew:

Opublikowano
  • Autor

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

:no: :no: :no:

Z tego co pamiętam to jeszcze miał postawić...obiad :decayed:

obiad..a potem deser :polew:

kurfa mnie w to nie mieszajcie ...
Opublikowano

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

zaleję d*pę betonem ... :polew:

spoko wezmę młot pneumatyczny

Opublikowano
  • Autor

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

zaleję d*pę betonem ... :polew:

spoko wezmę młot pneumatyczny

kurfa oZiU ty się nigdy nie poddajesz :?:
Opublikowano

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

i :banan1:

zaleję d*pę betonem ... :polew:

spoko wezmę młot pneumatyczny

kurfa oZiU ty się nigdy nie poddajesz :?:

poddaje się teraz

Opublikowano

q..żw obiad, deser, bananki, lody........... :polew: :polew: :polew: :polew:

takiego hardcore dawno nie było :polew: :polew: :polew:

od rana pisze raport z pracy i skoczyć nie mogę

dekoncentracja na maksa :polew: :polew:

no tak, jak się ma fantazje to sie skupic nie mozna :gwizdanie:

_________________________________________________

hej a kto to jest ciahciah, czyta nasz wątek :cool1:

Opublikowano

oziu, daj chlopcom spokoj. Nie spompuj sie na starcie, zostaw energie na pozniej. :P[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 11:54_________________________________________________ciachciach to brzmi jak dobry kolega ozia. :D

Opublikowano

No własnie, tez tak pomyslałem :polew:

Opublikowano

oziu, daj chlopcom spokoj. Nie spompuj sie na starcie, zostaw energie na pozniej. :P[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 11:54_________________________________________________ciachciach to brzmi jak dobry kolega ozia. :D

Chyba nie taki dobry bo się spłoszył i już nie czyta. Fragment twórczości mu wystarczył :polew:

Opublikowano

Napisze mu na PW zeby zaglądał cześciej :polew:

Opublikowano
  • Autor

oziu, daj chlopcom spokoj. Nie spompuj sie na starcie, zostaw energie na pozniej. :P[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 11:54_________________________________________________ciachciach to brzmi jak dobry kolega ozia. :D

jebłem kurfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

taa, ozio mu wieczorem postawi loda i wszystko stresci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.