Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

dopiero otworzyłem oczy :decayed:

miło było was poznać warjaty :kox:

zdjęć i ja mam parę ciekawych :gwizdanie:

dzięki za wspaniały wieczór jesteście niesamowici :naughty:

postaram sie byc jak najczęściej na spotach RFS

py sy. ja tez was kocham :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wuju, swoj chlop jestes. Nam tez bylo milo Cie poznac. Musisz przyjezdzac regularnie. ;) mcm, najlepiej to wywal te zdjecia. : D

Opublikowano

wuju, swoj chlop jestes. Nam tez bylo milo Cie poznac. Musisz przyjezdzac regularnie. ;) mcm, najlepiej to wywal te zdjecia. : D

dzieki :notworthy:

kucze kiler postaram sie jak najczęściej ale nie wiem czy mój szofer będzie chciał mnie tak czesto wozić :tongue4:

Opublikowano

cześć:P Właśnie sobie wstałem z wyrka:D

Bryniu nie obudziłaś na śniadanie!

Tomaszu czy Ty przypadkiem nie odwiedziłeś mnie prze lublinem?! Bo coś mnie .... boli :co:

mcm Po Tobie na długo będę miał pamiątkę przed blokiem :gwizdanie:, wyślij i mi zdjęcia do albumu!!

Kasiu fajnie że zajechałaś :gwizdanie:

Jarko dzięki za dostarczenie do domu

Michał nadgarstek to od czego innego Cię boli ale to nie publicznie :gwizdanie:

Wuju bajeruj Paulinę niech Cię przywozi i nas odwozi :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 11:39_________________________________________________a i mówiłem że do 3:00 pobalujemy:D

Opublikowano

mówiłem że do 3:00 pobalujemy:D

Prorok jaki czy co? :mysli::polew:

Opublikowano
  • Autor

mcm Po Tobie na długo będę miał pamiątkę przed blokiem :gwizdanie:, wyślij i mi zdjęcia do albumu!!

co to za pamiątka :?:

zdjęć bez zgody tomaszu nie rozpowszechniam...

jemu wysłałem - gadaj z nim :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 11:43_________________________________________________PS

Stacja kolejowa jest tam, gdzie zatrzymuje sie kolej, stacja autobusowa jest tam, gdzie zatrzymuje sie autobus, a u mnie dziś na biurku jest stacja robocza... :>[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 11:44_________________________________________________i jeszcze pytanie - kto mi siedział na kolanach jak wracaliśmy chyba któraś księżniczka ... :mysli:

Opublikowano

i jeszcze pytanie - kto mi siedział na kolanach jak wracaliśmy chyba któraś księżniczka ... :mysli:

hmm, Ty chyba z przodu siedziałeś :mysli:

Opublikowano

mcm Po Tobie na długo będę miał pamiątkę przed blokiem :gwizdanie:, wyślij i mi zdjęcia do albumu!!

co to za pamiątka :?:

zdjęć bez zgody tomaszu nie rozpowszechniam...

jemu wysłałem - gadaj z nim :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 11:43_________________________________________________PS

Stacja kolejowa jest tam, gdzie zatrzymuje sie kolej, stacja autobusowa jest tam, gdzie zatrzymuje sie autobus, a u mnie dziś na biurku jest stacja robocza... :>[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 11:44_________________________________________________i jeszcze pytanie - kto mi siedział na kolanach jak wracaliśmy chyba któraś księżniczka ... :mysli:

to byłem ja ale tylko do mojego domu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to byłem ja ale tylko do mojego domu :gwizdanie:

za miękko było jak na ciebie :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 11:50_________________________________________________

i jeszcze pytanie - kto mi siedział na kolanach jak wracaliśmy chyba któraś księżniczka ... :mysli:

hmm, Ty chyba z przodu siedziałeś :mysli:

na początku z tyłu
Opublikowano

Wuju bajeruj Paulinę niech Cię przywozi i nas odwozi :gwizdanie:[br]

narazie to sie ze mnie śmiała ze sie upiłem i głupoty gadałem :decayed: a no i przypominała mi końcówkę i powrót do domu :gwizdanie:

bo przepijanie piwa czysta jakoś mi w głowie zawróciło :naughty:

ale wiem jedno dziś nie pije :>

:polew:

Opublikowano

bo przepijanie piwa czysta jakoś mi w głowie zawróciło :naughty

Ja was podziwiam z tym mieszaniem piwko/wódka :kox:

Opublikowano

bo przepijanie piwa czysta jakoś mi w głowie zawróciło :naughty

Ja was podziwiam z tym mieszaniem piwko/wódka :kox:

nikt nie mowil ze bedzie łatwo :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo przepijanie piwa czysta jakoś mi w głowie zawróciło :naughty

... piwko/wódka :kox:

dla mnie to jest mieszanka zabójcza, raz w zyciu tak pomieszałem i miałem 3 dni z głowy
Opublikowano

a wy znow o tylku ozixa. :D wuju, my nie pijemy w kazdy piatek wiec spokojnie. Nastepny spot bezalkoholowy. ;)

Opublikowano

wuju, my nie pijemy w kazdy piatek wiec spokojnie. Nastepny spot bezalkoholowy. ;)

szkoda :polew:

nie no ja juz nie pije :polew: 3 dniówkę sobie zrobiłem i ma starczyć narazie :cool1:

Opublikowano

bo przepijanie piwa czysta jakoś mi w głowie zawróciło :naughty

... piwko/wódka :kox:

dla mnie to jest mieszanka zabójcza, raz w zyciu tak pomieszałem i miałem 3 dni z głowy

Ja mam właśnie to samo.... ale jak to gadaja "bo pic trzeba umiec" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

racja

Opublikowano

bo przepijanie piwa czysta jakoś mi w głowie zawróciło :naughty

... piwko/wódka :kox:

dla mnie to jest mieszanka zabójcza, raz w zyciu tak pomieszałem i miałem 3 dni z głowy

Ja mam właśnie to samo.... ale jak to gadaja "bo pic trzeba umiec" :wink4:

ja to sie narazie czuje jak młody bóg :decayed: ale moze jeszcze mnie trzyma :gwizdanie:

Opublikowano

a ja się dziś napiję od co;D

Opublikowano

a ja się dziś napiję od co;D

Pij pij bedziesz łatwiejszy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.