Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogarniam temat zdjęcia do wglądu na następnym spociku :naughty:

a nie mozesz spakcowac i wystawic gdzies i linki jakos np na gg dać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dal dobra nas wszystkich lepiej żeby te zdjęcia się nie rozchodziły i wolał bym ich nie udostępniać w sieci (nie wszystkie się do tego nadają a przeglądałem tylko z grubsza na aparacie) :evil:

Opublikowano

Dal dobra nas wszystkich lepiej żeby te zdjęcia się nie rozchodziły i wolał bym ich nie udostępniać w sieci (nie wszystkie się do tego nadają a przeglądałem tylko z grubsza na aparacie) :evil:

tylko ja je chcę mieć :gwizdanie: zawsze możesz spakowany plik dać z hasłem potem spakować go jeszcze kilka razy z różnymi hasłami i wtedy nikt niepowołany się do nich nie dobierze tak łatwo :gwizdanie:

Opublikowano

Dal dobra nas wszystkich lepiej żeby te zdjęcia się nie rozchodziły i wolał bym ich nie udostępniać w sieci (nie wszystkie się do tego nadają a przeglądałem tylko z grubsza na aparacie) :evil:

O ku*wa. :D

Opublikowano

Dal dobra nas wszystkich lepiej żeby te zdjęcia się nie rozchodziły i wolał bym ich nie udostępniać w sieci (nie wszystkie się do tego nadają a przeglądałem tylko z grubsza na aparacie) :evil:

O ku*wa. :D

no ja bym na Twoim miejscu się obawiał :naughty: zdjęcia z językiem mogą być źle odebrane przez publikę :polew:

Opublikowano

Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie. :decayed:

Opublikowano

Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie. :decayed:

dobrze że pamiętam wszystko :gwizdanie:

dziś się mój brat pytał kogo tak prowadziliśmy z samochodu :gwizdanie:

Opublikowano

Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie. :decayed:

A kiedy ja mogę liczyć na wszystkie? :mysli:

Opublikowano

Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie. :decayed:

A kiedy ja mogę liczyć na wszystkie? :mysli:

hm zależy co ja za to dostanę... jak coś fajnego to mogę Ci we wtorek dać jak się reszta zgodzi :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie. :decayed:

A kiedy ja mogę liczyć na wszystkie? :mysli:

hm zależy co ja za to dostanę... jak coś fajnego to mogę Ci we wtorek dać jak się reszta zgodzi :cool1: :gwizdanie:

Byłoby cudownie, chciałabym zobaczyć całość, oczywiście jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko?

Dzięki za te fotki, które dostałam na maila. :good:

Opublikowano

Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie. :decayed:

A kiedy ja mogę liczyć na wszystkie? :mysli:

hm zależy co ja za to dostanę... jak coś fajnego to mogę Ci we wtorek dać jak się reszta zgodzi :cool1: :gwizdanie:

Byłoby cudownie, chciałabym zobaczyć całość, oczywiście jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko?

Dzięki za te fotki, które dostałam na maila. :good:

CZEMU JA NIC NIE DOSTAŁEM ?? :ranting1: :ranting1:

Opublikowano

Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie. :decayed:

A kiedy ja mogę liczyć na wszystkie? :mysli:

hm zależy co ja za to dostanę... jak coś fajnego to mogę Ci we wtorek dać jak się reszta zgodzi :cool1: :gwizdanie:

Byłoby cudownie, chciałabym zobaczyć całość, oczywiście jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko?

Dzięki za te fotki, które dostałam na maila. :good:

CZEMU JA NIC NIE DOSTAŁEM ?? :ranting1: :ranting1:

Bo Cię na nich nie ma :tongue4:

Opublikowano

Ozix, musisz być cierpliwy - zdjęcia zobaczysz dopiero na spocie. :decayed:

A kiedy ja mogę liczyć na wszystkie? :mysli:

hm zależy co ja za to dostanę... jak coś fajnego to mogę Ci we wtorek dać jak się reszta zgodzi :cool1: :gwizdanie:

Byłoby cudownie, chciałabym zobaczyć całość, oczywiście jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko?

Dzięki za te fotki, które dostałam na maila. :good:

CZEMU JA NIC NIE DOSTAŁEM ?? :ranting1: :ranting1:

Bo Cię na nich nie ma :tongue4:

Jak TY jesteś to prawie tak jak bym ja na nich był :gwizdanie:

Opublikowano

Jak TY jesteś to prawie tak jak bym ja na nich był :gwizdanie:

Prawie, ale pamiętaj, że Kaśka jest inną kobietą niż Ty.. :decayed:

Opublikowano

Jak TY jesteś to prawie tak jak bym ja na nich był :gwizdanie:

Prawie, ale pamiętaj, że Kaśka jest inną kobietą niż Ty.. :decayed:

Oziu zawsze mogę ci pożyczyć mini i szpilki, myślę, że będziesz w nich wyglądał bardzo podobnie do mnie. Możemy też porozmawiać o kokardkach, one są bardzo fajne, nie tylko ja ci to powiem. :good::polew::wink4:

Opublikowano

Jak TY jesteś to prawie tak jak bym ja na nich był :gwizdanie:

Prawie, ale pamiętaj, że Kaśka jest inną kobietą niż Ty.. :decayed:

Oziu zawsze mogę ci pożyczyć mini i szpilki, myślę, że będziesz w nich wyglądał bardzo podobnie do mnie. Możemy też porozmawiać o kokardkach, one są bardzo fajne, nie tylko ja ci to powiem. :good::polew::wink4:

tylko bał bym się że te buty za ponad tysiaka bym Ci zepsuł :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 18:12_________________________________________________Dobra król opuszcza swe ziemie i wraca na warszawska wieś

Opublikowano

Fotek nie przewalać przez internet :evil: :evil: :evil: :evil:

tak wogóle to zaczekajcie z nimi do spota, jak będzie hardcore to część trzeba wywalić w kosmos niestety :confused4:

Śpiąca jestem jek cholera a zapierdol na budowie na maxa

Ozix ponoć miałeś nam dzisiaj pomóc przy płocie :gwizdanie:

A tak to tylko biedny Michał walczy nadal z elektryką w moim domu

no tak tak pamiętam Jaśnie Pani ale przecie pada i bryndza jest a ja nie mam gumofilców. :( jak wytrzymasz do następnego weekendu to sobie zakupię!!

Opublikowano

Brynia a co jest nie tak z elektryką w twoim domu ?

Opublikowano

Brynia a co jest nie tak z elektryką w twoim domu ?

Tam wszystko jest nie tak :decayed:

_________________________________________________

Żartuje, juz temat ogarnięty :wink4:

Opublikowano

Brynia a co jest nie tak z elektryką w twoim domu ?

wszystko jest ok to tylko pretekst żeby się z Michałem widzieć :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.