Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Robimy 400 stron..? :polew:

:decayed:

Ty to najpierw musisz poznać przyjaciela :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie mam przyjaciol, i nie chce miec.. :decayed:

Opublikowano

hehe to może będziemy robić też spoty w centrach?!:D wasze żony/mężowie na zakupy a my na bro :gwizdanie:

jestem za :good:

Opublikowano

Nie mam przyjaciol, i nie chce miec.. :decayed:

Przykro mi ale zostałeś naznaczony :gwizdanie: :gwizdanie: już się nie wymigasz :gwizdanie: :>

Opublikowano

:blink:

Przez kogo i w jaki sposob.. :polew:

Opublikowano

:blink:

Przez kogo i w jaki sposob.. :polew:

:szukaj: :szukaj: gdzieś na 300 i wcześniejszej stronie
Opublikowano

oZiX :wallbash: :wallbash:

Jakbym ja to komus napisal.. :polew:

Opublikowano

Chyba usune posta, zeby sie od tego uwolnic.. :polew::decayed:

Opublikowano

tak, lecimy na 400 stron - do końca maja

Co Ty, cięzko będzie :gwizdanie:

Opublikowano

tak, lecimy na 400 stron - do końca maja

Co Ty, cięzko będzie :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

tak, lecimy na 400 stron - do końca maja

Co Ty, cięzko będzie :gwizdanie:

damy radę :polew:
Opublikowano

Chyba usune posta, zeby sie od tego uwolnic.. :polew::decayed:

Nagroda już i tak przypisana, więc nawet jak usuniesz posta to nic to nie zmieni. :decayed:

Uwaliłem się w piątek, lekko rozmiękczyłem się wczoraj, a teraz poprawiłem piwem. Jestem alkoholikiem. Zaraz wstawię zdjęcie Ozia i uciekam spać. :>

Opublikowano

Spokojnie, gdzie wam sie spieszy?

Opublikowano

Uwaliłem się w piątek, lekko rozmiękczyłem się wczoraj, a teraz poprawiłem piwem. Jestem alkoholikiem.

to co ja ma powiedzieć?

uwaliłem sie w środę, czwartek i piatek :gwizdanie: a zaraz ide po tyskacza do lodówki :naughty:

Opublikowano

W ramach rozrywki wklejam zdjęcie Ozia (oczywiście za jego zgodą i po delikatnej cenzurze):

1d02c814bba3c51f.jpg

Oziu, niech wszyscy widzą jaki jesteś ładny. :>

Opublikowano

Fajny jest :wink4:

Spadam BRY NOC

Opublikowano

:blink:

Przez kogo i w jaki sposob.. :polew:

,,wygrałes" noc z różowym przyjacielam Ozixa, jako osoba która zrobiła 1-wszy wpis na 300 stronie

tak, lecimy na 400 stron - do końca maja :>

tak i mcm ma zdjęcie tego;)

Brynia do konca maja?!?! :wallbash: :wallbash: kpisz sobie ze mnie do końca tygodnia chyba :kox:

tak, lecimy na 400 stron - do końca maja

Co Ty, cięzko będzie :gwizdanie:

damy radę :polew:

Michał chcieć to móc , takie jest życie :gwizdanie:

bez problemu damy radę :>

100 stron poleciało w niecałe 2 tygodnie

damy rade!! A jak nie damy to myk do Anii i spać :cool1:

ok ja się zawijam bo już na mnie z wyrka się drą :gwizdanie: :gwizdanie: od jutra zaczynam od nowa

KOCHAM KOCHAM KOCHAM I CAŁUJE WAS!!!

Opublikowano

A Odzim to cenzurował?

Odzim w naturalny sposób został ocenzurowany - skręcił głowę podczas robienia zdjęcia - nikt nie wie, że to odzim. :decayed:

Opublikowano

Spijcie dobrze, nie Wam sie Królowa przyśni

tak jak mówisz :naughty::kox:

spadam i ja :tongue4:

bry noc :hi:

Opublikowano

eeeeeeeee od razu go poznałam

Naprawdę?? :blink:

Trochę dziwne, no ale ok. :wink4:

BTW w samochodzie znalazłem wódkę i kolczyki... :gwizdanie: Wódki już nie ma, a z kolczykami to co mam zrobić?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.