Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

BTW w samochodzie znalazłem wódkę i kolczyki... :gwizdanie: Wódki już nie ma, a z kolczykami to co mam zrobić?? :decayed:

przebić uszy i założyć :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oziowi sie spodoba :polew:

Opublikowano

Uwaga, uwaga, znalazłem też szczotkę do włosów. :naughty: Tylu darów po imprezie to jeszcze nigdy nie zwiezłem. :decayed:

Bryniu, mam tylko dwie kulki, ale Twojego kolczyka też poszukam. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu masz mój kolczyk

długim srebrny z trzema krysztłkami :notworthy: :notworthy: :notworthy:

czy może Kaśki- taka kulka ?/?????

jak to możliwe że pogubiłysmy kolczyki :mysli: :mysli: :mysli:

widać że impreza była udana, dobrze że majtek nie pogubiłyście bo by był :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Nie da rady pogubić rzeczy, których się nie ma... :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie da rady pogubić rzeczy, których się nie ma... :kox::decayed:

skąd wiedziałem że tak powiesz :polew:
Opublikowano
  • Autor

idę do żonki ... :wink4:

Opublikowano

oddaj we wtorek na spocie

Nie nie, po prostu zaprosimy Kaśkę na następny radomski spot. :naughty:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 23:51_________________________________________________

skąd wiedziałem że tak powiesz :polew:

Po prostu też jesteś zdrowym facetem. :decayed:

Opublikowano

masz rację- nie oddawaj, jak zgubiła niech sama odbierze :naughty:

Hmm, w sumie to ja już wiem czemu zgubiłyście te kolczyki... :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

Pewnie coś w tym jest :gwizdanie:

Hmmm, zastanawiam się tylko co Adrian miał na myśli zostawiając mi pół litra wódki.. :D

Dobranoc Skarbeńki. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

3-mta się do jutra... :)

Opublikowano

BRy:D Też się nie wyspałem więc !! Więc jutro i tak się nie wyśpię więc walimy do 450 :gwizdanie:

Kocham Królową i jej giermków!:D

Opublikowano

Kocham Królową i jej giermków!:D

Nie bądź takim narcyzem. :decayed:

Opublikowano

Kocham Królową i jej giermków!:D

Nie bądź takim narcyzem. :decayed:

nie czaję :gwizdanie: ale Sajgon w robocie mam :(

Opublikowano

Kocham Królową i jej giermków!:D

Nie bądź takim narcyzem. :decayed:

nie czaję :gwizdanie: ale Sajgon w robocie mam :(

No mówisz, że kochasz Królową i siebie... :decayed:

Opublikowano

Kocham Królową i jej giermków!:D

Nie bądź takim narcyzem. :decayed:

nie czaję :gwizdanie: ale Sajgon w robocie mam :(

No mówisz, że kochasz Królową i siebie... :decayed:

No bo jak można jej nie kochać?? :naughty:

siebie też kocham bardzo mocno :gwizdanie:

I CIebie też ... śniłeś mi się dziś :cool1:

Opublikowano

BRY ALL.

"I CIebie też ... śniłeś mi się dziś"

Po takich pocałunkach to nic dziwnego.

Chyba tylko ja mam udokumentowane na filmie te pocałunki i dodatkowy tekst: "po co ten język"

Jak przeniosę do kompa to Ozix wyśle do ciebie żebyś miał co wnukom pokazywać .

Opublikowano

BRY ALL.

"I CIebie też ... śniłeś mi się dziś"

Po takich pocałunkach to nic dziwnego.

Chyba tylko ja mam udokumentowane na filmie te pocałunki i dodatkowy tekst: "po co ten język"

Jak przeniosę do kompa to Ozix wyśle do ciebie żebyś miał co wnukom pokazywać .

no jak wnuką to myślę że bez różnicy czy do mnie czy do Tomasza wyślesz;)

Opublikowano

No w życiu różnie bywa nie ma pewności czy dotrwacie w związku żeby się wnuków doczekać

Opublikowano

No w życiu różnie bywa nie ma pewności czy dotrwacie w związku żeby się wnuków doczekać

Dotrwamy!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.