Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co Ci zabrałem :)

z przed nosa chyba :polew:

jak z nosa i do nosa to chętnie

Słuchajcie, z Oziksem to naprawdę nie ma żartów. Bójmy się go. :strachliwy:

EDIT: BTW Kaśka też ma niezły numerek. :decayed:

No bo ja to szatan jestem!!:D[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 22:58_________________________________________________

Twoją cnotę też :polew: :polew:

nie posiadam :tongue4:

O w mordę!! No to mamy pierwszego człowieka w RFS który się przyznał do braku męskiej tylnej cnoty;/

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To co Ci zabrałem :)

z przed nosa chyba :polew:

jak z nosa i do nosa to chętnie

Słuchajcie, z Oziksem to naprawdę nie ma żartów. Bójmy się go. :strachliwy:

EDIT: BTW Kaśka też ma niezły numerek. :decayed:

No bo ja to szatan jestem!!:D

a Kaśka :mysli: :>
Opublikowano

To co Ci zabrałem :)

z przed nosa chyba :polew:

jak z nosa i do nosa to chętnie

Słuchajcie, z Oziksem to naprawdę nie ma żartów. Bójmy się go. :strachliwy:

EDIT: BTW Kaśka też ma niezły numerek. :decayed:

No bo ja to szatan jestem!!:D

a Kaśka :mysli: :>

:banan1:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:00_________________________________________________w sensie łoł![br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:00_________________________________________________bez piwa nie mogę :(

Opublikowano

hehe, Kaski numerek wymiata :polew:

Opublikowano

bez piwa nie mogę :(

A co? Za bardzo boli?? :mysli:

Opublikowano

oZiX

bez piwa nie mogę :(

A co? Za bardzo boli?? :mysli:

nie po prostu mi się nie podobasz :([br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:07_________________________________________________

bez piwa nie mogę :(

A co? Za bardzo boli?? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: widzę że znowu hardcore na dobranoc :polew: :polew: :polew:

proste przecież bez tego nie uśniemy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

O w mordę!! No to mamy pierwszego człowieka w RFS który się przyznał do braku męskiej tylnej cnoty;/

dobra dobra.. :tongue4:

odezwał sie ten co ma :polew:

bez piwa nie mogę :(

A co? Za bardzo boli?? :mysli:

:polew:

Opublikowano

nie po prostu mi się nie podobasz :(

Spokojnie, nie zrobię Ci krzywdy, bo i tak nie lubię męskich pup. :sick3:

Opublikowano

O w mordę!! No to mamy pierwszego człowieka w RFS który się przyznał do braku męskiej tylnej cnoty;/

dobra dobra.. :tongue4:

odezwał sie ten co ma :polew:

bez piwa nie mogę :(

A co? Za bardzo boli?? :mysli:

:polew:

mnie jeszcze aż tak mocno żaden nie dźgnął [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:11_________________________________________________

nie po prostu mi się nie podobasz :(

Spokojnie, i tak nie lubię męskich pup. :sick3:

moja jest jak damska :embarrassed:

Opublikowano

witojcie :hi:

:banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :dziura:
Opublikowano

moja jest jak damska :embarrassed:

To już wolę kobietę z męską pupą. :decayed:

Opublikowano

ozix qr..a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no teraz to poleciałes ,,po bandzie" :polew: :polew: :polew: :polew:

ale z czym?? :co:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:14_________________________________________________ :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ozix qr..a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no teraz to poleciałes ,,po bandzie" :polew: :polew: :polew: :polew:

ale z czym?? :co:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:14_________________________________________________ :mysli:

d*pą :wink4:
Opublikowano

mnie jeszcze aż tak mocno żaden nie dźgnął

a mnie zaden :tongue4:

Opublikowano

ozix qr..a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no teraz to poleciałes ,,po bandzie" :polew: :polew: :polew: :polew:

ale z czym?? :co:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:14_________________________________________________ :mysli:

d*pą :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ozix qr..a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no teraz to poleciałes ,,po bandzie" :polew: :polew: :polew: :polew:

ale z czym?? :co:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:14_________________________________________________ :mysli:

d*pą :wink4:

:notworthy:

:bicz3: :piroman:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:17_________________________________________________

Ozix 1-szy post na 333 :polew:

ale tam są dwie wiadomości :>

Opublikowano

Ozix 1-szy post na 333 :polew:

ale tam są dwie wiadomości :>

333 * 2 = :shocked:

Opublikowano

shoptn.php?fname=dsc04888.jpg

paczajta co znalazłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:20_________________________________________________

Ozix 1-szy post na 333 :polew:

ale tam są dwie wiadomości :>

333 * 2 = :shocked:

szatan nie? :) [;[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:20_________________________________________________

ozix qr..a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w paszczu tridziecat, picdziesiat wsio :hi:

Opublikowano

shoptn.php?fname=dsc04888.jpg

paczajta co znalazłem :gwizdanie:[br]

Kiedy masz urodziny? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.