Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze burza Ci wyrzuci złotą rybkę z Wisełki :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moze burza Ci wyrzuci złotą rybkę z Wisełki :decayed:

do Wisły mam kawałek :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 21:57_________________________________________________o ykk pozna przyjaciela w pile :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 22:27_________________________________________________napiszę żeby dodali to do atrakcji hehe :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś lajtowo na redsiku :beer1:

Opublikowano

Nie ma burzy, bynajmniej u nas oZiu na osiedlu :wink4:

Dobra kij...niech Ci będzie...dostanieszz co zechcesz.... :polew:

chcę złotą rybkę :gwizdanie:

masz wymagania :gwizdanie:

jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony, jak chcieć .. to złota rybkę :polew: :polew:

Opublikowano

Nie ma burzy, bynajmniej u nas oZiu na osiedlu :wink4:

Dobra kij...niech Ci będzie...dostanieszz co zechcesz.... :polew:

chcę złotą rybkę :gwizdanie:

masz wymagania :gwizdanie:

i tam nie takie duże :gwizdanie: chyba;) Tak naprawdę to chcę was już na zawsze!! :embarrassed:

Opublikowano

Nie ma burzy, bynajmniej u nas oZiu na osiedlu :wink4:

Dobra kij...niech Ci będzie...dostanieszz co zechcesz.... :polew:

chcę złotą rybkę :gwizdanie:

masz wymagania :gwizdanie:

jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony, jak chcieć .. to złota rybkę :polew: :polew:

jak kochać to Królową :naughty:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 22:40_________________________________________________

ja dziś lajtowo na redsiku :beer1:

ja tak samo :>

jutro rano do Sieradza jadę, sama....

a ja nic:(( Jak bym mógł to bym jechał z TOba :gwizdanie:

Opublikowano

jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony, jak chcieć .. to złota rybkę :polew: :polew:

ee tam , jak kochać to miliony , jak krasc to księzniczki :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja jutro będę szukał dobrego lakiernika ...

Opublikowano

jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony, jak chcieć .. to złota rybkę :polew: :polew:

ee tam , jak kochać to miliony , jak krasc to księzniczki :decayed: :decayed:

o i to to jest gites;P

ja jutro będę szukał dobrego lakiernika ...

co się stało?? :(

Opublikowano

a ja nic:(( Jak bym mógł to bym jechał z TOba :gwizdanie:

I ja, i ja :decayed:

Opublikowano

a ja nic:(( Jak bym mógł to bym jechał z TOba :gwizdanie:

I ja, i ja :decayed:

ja wiem że Ty ze mną to i w ogień i pod wodę i :boobs:

Opublikowano

ja wiem że Ty ze mną to i w ogień i pod wodę i :boobs:

oZiU , z Toba na :boobs: i jeszcze na :drunk: razem z :banan3: to zawsze i wszedzie :polew:

Opublikowano

a ja tyskie :decayed:

jak kochac to :a4fan: a reszte brac i krasc :decayed:

:polew:

Opublikowano

a ja nic:(( Jak bym mógł to bym jechał z TOba :gwizdanie:

I ja, i ja :decayed:

tak tylko gadacie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mówisz tak jak byś nas nie znała :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 22:50_________________________________________________

a ja tyskie :decayed:

jak kochac to :a4fan: a reszte brac i krasc :decayed:

:polew:

Twoją cnotę też :polew: :polew:

Opublikowano

Walę z Wami Lecha. :wink4:

Opublikowano

Twoją cnotę też :polew: :polew:

a co to takiego? :polew:

Opublikowano

Walę z Wami Lecha. :wink4:

też chcę

Twoją cnotę też :polew: :polew:

a co to takiego? :polew:

To co Ci zabrałem :)

Opublikowano

Słuchajcie, z Oziksem to naprawdę nie ma żartów. Bójmy się go. :strachliwy:

79cf0fa12313aff6.jpg

EDIT: BTW Kaśka też ma niezły numerek. :decayed:

Opublikowano

To co Ci zabrałem :)

z przed nosa chyba :polew:

Opublikowano

Twoją cnotę też :polew: :polew:

nie posiadam :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.