Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

no wszyscy wiemy że 69 :kox:

nawet blachy mam 69 :naughty:

szkoda że nie powiedziałeś na spocie :gwizdanie:

przecież stała na parkingu :tongue4:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 11:52_________________________________________________

a myslisz dlaczego tak daleko od Ciebie usiadł :gwizdanie:

na początku siedziałem na przeciwko :cool1: dzieliła nas tylko ławka ;(

ale po przeprowadzce było juz bezpieczniej :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

no wszyscy wiemy że 69 :kox:

nawet blachy mam 69 :naughty:

szkoda że nie powiedziałeś na spocie :gwizdanie:

przecież stała na parkingu :tongue4:

Jakbyś miał tablicę rej.z tyłu na dżinsach to miej pewność że Ozix na pewno by zauważył :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

no wszyscy wiemy że 69 :kox:

nie no dobra przyznaję się nie chciałem chłopaka speszyć za pierwszym razem

ale za to następny będzie mój :evil:

nawet blachy mam 69 :naughty:

szkoda że nie powiedziałeś na spocie :gwizdanie:

przecież stała na parkingu :tongue4:

Jakbyś miał tablicę rej.z tyłu na dżinsach to miej pewność że Ozix na pewno by zauważył :gwizdanie:

Opublikowano

nie no dobra przyznaję się nie chciałem chłopaka speszyć za pierwszym razem

ale za to następny będzie mój :evil:

bez gaci stalowych nie jade :polew:

Opublikowano

musze się pochwalić czymś...................

dzisiaj montują kuchnie :kox: :kox: :kox:

w środę sypialnię :kox: :kox: :kox:

ale mam radochę :kox: :kox: :kox:

ale Ci fajnie:P

Mi dziś malują ciągle przyjeżdża koleś od rolet w czwartek parkiety w poniedziałek kuchnia i drzwi :kox:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:24_________________________________________________

nie no dobra przyznaję się nie chciałem chłopaka speszyć za pierwszym razem

ale za to następny będzie mój :evil:

bez gaci stalowych nie jade :polew:

ile razy jeszcze będę pisał że gacie wam nie pomogą !!!!!!!!

:polew: :polew:

Opublikowano

ile razy jeszcze będę pisał że gacie wam nie pomogą !!!!!!!!

:polew: :polew:

ale przynajmniej nie będziesz miał tak łatwo :polew:

musze się pochwalić czymś...................

dzisiaj montują kuchnie :kox: :kox: :kox:

w środę sypialnię :kox: :kox: :kox:

ale mam radochę :kox: :kox: :kox:

:good:

Opublikowano
  • Autor

mcm podziwiam za odwagę ( na jednej ławce obok Ozixa - szacun) :hi:

tak się zdoiłem, że było mi obojętne co się ze mną stanie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mcm podziwiam za odwagę ( na jednej ławce obok Ozixa - szacun) :hi:

tak się zdoiłem, że było mi obojętne co się ze mną stanie :polew: :polew: :polew:

oj wiem wiem tylkko czemu się do mnie dobierałeś :?:

Opublikowano
  • Autor

mcm podziwiam za odwagę ( na jednej ławce obok Ozixa - szacun) :hi:

tak się zdoiłem, że było mi obojętne co się ze mną stanie :polew: :polew: :polew:

oj wiem wiem tylkko czemu się do mnie dobierałeś :?:

nie pamiętam ale skoro tak to musiałem nieźle pochlać, że mi sie spodobałeś :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

mcm podziwiam za odwagę ( na jednej ławce obok Ozixa - szacun) :hi:

tak się zdoiłem, że było mi obojętne co się ze mną stanie :polew: :polew: :polew:

oj wiem wiem tylkko czemu się do mnie dobierałeś :?:

nie pamiętam ale skoro tak to musiałem nieźle pochlać, że mi sie spodobałeś :polew: :polew: :polew:

no troszki Cię zamiotło ahhh jak sobie wspominam jak Cie do WC prowadziłem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no troszki Cię zamiotło ahhh jak sobie wspominam jak Cie do WC prowadziłem :gwizdanie:

mam nadzieję, że mi nic nie "zrobiłeś" :polew:
Opublikowano

no troszki Cię zamiotło ahhh jak sobie wspominam jak Cie do WC prowadziłem :gwizdanie:

mam nadzieję, że mi nic nie "zrobiłeś" :polew:

ja? no co Ty :> ja tylko trzymałem jak Tomasz działał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no troszki Cię zamiotło ahhh jak sobie wspominam jak Cie do WC prowadziłem :gwizdanie:

mam nadzieję, że mi nic nie "zrobiłeś" :polew:

ja? no co Ty :> ja tylko trzymałem jak Tomasz działał :gwizdanie:

kurfa :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

no troszki Cię zamiotło ahhh jak sobie wspominam jak Cie do WC prowadziłem :gwizdanie:

mam nadzieję, że mi nic nie "zrobiłeś" :polew:

ja? no co Ty :> ja tylko trzymałem jak Tomasz działał :gwizdanie:

kurfa :polew: :polew: :polew:

to ten hardcore mnie ominął :rolleyes:

mnie też :>
Opublikowano

no troszki Cię zamiotło ahhh jak sobie wspominam jak Cie do WC prowadziłem :gwizdanie:

mam nadzieję, że mi nic nie "zrobiłeś" :polew:

ja? no co Ty :> ja tylko trzymałem jak Tomasz działał :gwizdanie:

kurfa :polew: :polew: :polew:

to ten hardcore mnie ominął :rolleyes:

Ty byłaś zajęta _czymś_ innym :gwizdanie:

no troszki Cię zamiotło ahhh jak sobie wspominam jak Cie do WC prowadziłem :gwizdanie:

mam nadzieję, że mi nic nie "zrobiłeś" :polew:

ja? no co Ty :> ja tylko trzymałem jak Tomasz działał :gwizdanie:

kurfa :polew: :polew: :polew:

to ten hardcore mnie ominął :rolleyes:

mnie też :>

a pamiętasz jak Cię głaskałem:D??

Opublikowano
  • Autor

oZiU tyle ludzi co mnie wtedy głaskało ...

a ty się pytasz czy akurat ciebie pamiętam :wink4:

Opublikowano

oZiU tyle ludzi co mnie wtedy głaskało ...

a ty się pytasz czy akurat ciebie pamiętam :wink4:

bo ja dostałem wyjątkowy prezent :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

brzmi to dziwnie i tajemniczo ... a co sobie pomyślałem to kurfa szok :polew:

Opublikowano

Slonce znow zaswiecilo i Ozio znow pobudzony. Cale zycie w stresie. Nawet na spotach czlowiek nie moze sie czuc bezpiecznie..

Opublikowano

Ktoś chyba usunął mojego posta :gwizdanie: :gwizdanie:

ale jestem wk***iony!! masakra!! Dobrałem kolory do mieszkania wszystko super;P

jasno jasno zielony taki delikatnie wyszedł zielony;/ brązowy lekko wyszedł jak różowy :gwizdanie: :gwizdanie: w przedpokoju miał być delikatna ala skóra ludzka wyszedł różowy!! 2-gi pokój miał być czerwony wyszedł różowy :gwizdanie: :gwizdanie:

to jakieś jeb**ne przeznaczenie :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.