Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brynia miała iść a jeszcze siedzi :D

Opowiedz nam bajkę na dobranoc!

Opublikowano

wszyscy poszli za królowa :gwizdanie:

Opublikowano

Żeby wam się dobrze spało :polew: :polew:

W górze tyle gwiazd,

W dole tyle miast.

Gwiazdy miastom dają znać,

Że dzieci muszą spać!

Ach śpij, kochanie.

Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz.

Czego pragniesz, daj mi znać.

Ja Ci wszystko mogę dać.

Więc dlaczego nie chcesz spać?

Ach śpij, bo właśnie

Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie.

A gdy rano przyjdzie świt,

Księżycowi będzie wstyd,

Że on zasnął, a nie Ty.

Aaaa, aaaaa

Były sobie kotki dwa.

Aaaa, aaaa

Szaro-bure, szaro-bure obydwa

Ach śpij, bo nocą,

Kiedy gwiazdy się na niebie złocą,

Wszystkie dzieci, nawet złe,

Pogrążone są we śnie,

A Ty jeden (jedna) tylko nie.

Opublikowano

Żeby wam się dobrze spało :polew: :polew:

W górze tyle gwiazd,

W dole tyle miast.

Gwiazdy miastom dają znać,

Że dzieci muszą spać!

Ach śpij, kochanie.

Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz.

Czego pragniesz, daj mi znać.

Ja Ci wszystko mogę dać.

Więc dlaczego nie chcesz spać?

Ach śpij, bo właśnie

Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie.

A gdy rano przyjdzie świt,

Księżycowi będzie wstyd,

Że on zasnął, a nie Ty.

Aaaa, aaaaa

Były sobie kotki dwa.

Aaaa, aaaa

Szaro-bure, szaro-bure obydwa

Ach śpij, bo nocą,

Kiedy gwiazdy się na niebie złocą,

Wszystkie dzieci, nawet złe,

Pogrążone są we śnie,

A Ty jeden (jedna) tylko nie.

ide spac :tongue4:

Opublikowano

BRY dzień !!!

Dziś rozrząd będzie zrobiony, filtry, olej itp.

Kurfa ale mnie kasowo szarpnie ale czego się nie robi dla :a4fan:

Opublikowano

BRY dzień !!!

Dziś rozrząd będzie zrobiony, filtry, olej itp.

Kurfa ale mnie kasowo szarpnie ale czego się nie robi dla :a4fan:

pochwal sie ile cie rozrząd kosztował bo i mnie to po wakacjach czeka :gwizdanie:

a aso robisz?[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 10:14_________________________________________________a no.. dzien bry RFS :hi:

Opublikowano

Bry wam moi drodzy Ludzie! :tongue4:

i tak na dobry początek dnia:

Dobry początek dnia

To czuły pocałunek na dzień dobry

I gorąca kawa z mlekiem

Wypita w bieli pościeli

Dobry początek dnia

To ta pierwsza myśl

Która wschodzi w głowie światłem

- jak słońce

Dobry początek dnia

To jej roześmiana twarz

Która wita cię uśmiechem

Twarz kogoś kto bardzo cię kocha

Dobry początek dnia

To głos który łagodnie wypowiada twoje imię

A w jego czystym brzmieniu

Nie ma ani jednej nuty fałszu

Dobry początek dnia

To brak strachu przed jego końcem

Dobry początek dnia

To dobry wszystkiego początek . . .

Opublikowano

Bry wam moi drodzy Ludzie! :tongue4:

i tak na dobry początek dnia:

Dobry początek dnia

To czuły pocałunek na dzień dobry

I gorąca kawa z mlekiem

Wypita w bieli pościeli

Dobry początek dnia

To ta pierwsza myśl

Która wschodzi w głowie światłem

- jak słońce

Dobry początek dnia

To jej roześmiana twarz

Która wita cię uśmiechem

Twarz kogoś kto bardzo cię kocha

Dobry początek dnia

To głos który łagodnie wypowiada twoje imię

A w jego czystym brzmieniu

Nie ma ani jednej nuty fałszu

Dobry początek dnia

To brak strachu przed jego końcem

Dobry początek dnia

To dobry wszystkiego początek . . .

królu jak ty o nas dbasz :notworthy:

:polew:

Opublikowano

ba któs musi jak królowa w delegacyji

Opublikowano

ba któs musi jak królowa w delegacyji

królowa nawet jak jest to tak nie dba jak ty.. :gwizdanie: :wink4:

zaniedbuje poddanych :tongue4::polew:

Opublikowano

ba któs musi jak królowa w delegacyji

królowa nawet jak jest to tak nie dba jak ty.. :gwizdanie: :wink4:

zaniedbuje poddanych :tongue4::polew:

ona może ona jest tylko po to by ładnie wyglądać i wami rządzić !!

Opublikowano

ba któs musi jak królowa w delegacyji

królowa nawet jak jest to tak nie dba jak ty.. :gwizdanie: :wink4:

zaniedbuje poddanych :tongue4::polew:

ona może ona jest tylko po to by ładnie wyglądać i wami rządzić !!

niech i tak będzie :cool1:

no i wyglada :gwizdanie: ale czy rządzi? :mysli:

wami rządzić !!

i toba :tongue4:

Opublikowano

rządzi rządzi nawet jak myślisz że nie rządzi to ta Kobieta umie zrobić tak że robisz co ona chce a myślisz że robisz co chcesz Ty :gwizdanie:

Opublikowano

rządzi rządzi nawet jak myślisz że nie rządzi to ta Kobieta umie zrobić tak że robisz co ona chce a myślisz że robisz co chcesz Ty :gwizdanie:

kobiety :cool1:

Opublikowano

rządzi rządzi nawet jak myślisz że nie rządzi to ta Kobieta umie zrobić tak że robisz co ona chce a myślisz że robisz co chcesz Ty :gwizdanie:

kobiety :cool1:

za to je KOCHAM!

Opublikowano

rządzi rządzi nawet jak myślisz że nie rządzi to ta Kobieta umie zrobić tak że robisz co ona chce a myślisz że robisz co chcesz Ty :gwizdanie:

kobiety :cool1:

za to je KOCHAM!

ja tez :decayed:

ale za duza maja przewagę nad nami :cool1:

Opublikowano

rządzi rządzi nawet jak myślisz że nie rządzi to ta Kobieta umie zrobić tak że robisz co ona chce a myślisz że robisz co chcesz Ty :gwizdanie:

kobiety :cool1:

za to je KOCHAM!

ja tez :decayed:

ale za duza maja przewagę nad nami :cool1:

;P ale bez nas nie umieją funkcjonować;P

poza tym pamiętaj

"Jak się Kobiety nie bije to jej wątroba gnije"[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 11:34_________________________________________________ciekawe czy kogoś to rozbawi :naughty:

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 11:53_________________________________________________masz fantazje :polew:
Opublikowano

Bry all,

Jeden dzień mnie nie było i znowu nawaliliście kilka stron.

Ale macie dzisiaj odjazd. :kox:

BTW: Po tym poście już nie mam takiego ładnego numerka :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.