Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Maleństfa!:***

mis_1.gif

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosz fak. :D

Opublikowano

Nosz fak. :D

łaza?

Opublikowano

Nosz fak. :D

łaza?

Łajza

Opublikowano

Bry Dzień Skarbeńki :>

Złotko :wink4:

Opublikowano

Bry Dzień Skarbeńki :>

Złotko :wink4:

No to teraz to już musicie przyjechać. :decayed:

Opublikowano

Bry Dzień Skarbeńki :>

Złotko :wink4:

No to teraz to już musicie przyjechać. :decayed:

ja już do Was jadę ............ tylko nie mogę dojechać ,spokojnie robi się ciepło namiot coś się wymyśli :gwizdanie:

Opublikowano

ja już do Was jadę ............ tylko nie mogę dojechać ,spokojnie robi się ciepło namiot coś się wymyśli :gwizdanie:

Ale ja nie mówię, żebyś sam przyjeżdżał! Zapraszam min. 1 kpl. w samochodzie. :decayed:

Opublikowano

EEEEEEEE to ja nie jadę :naughty:

Opublikowano

EEEEEEEE to ja nie jadę :naughty:

No dobra, 4 osoby, bo w piuntkę to faktycznie ciasno.. :decayed:

Opublikowano

Nosz fak. :D

łaza?

Łajza

oj chyba miałeś dziś zły sen :embarrassed:

Opublikowano

oj chyba miałeś dziś zły sen :embarrassed:

Dziś nie, ale za każdym razem jak idę spać to się tego boję. :tongue4:

Opublikowano

EEEEEEEE to ja nie jadę :naughty:

No dobra, 4 osoby, bo w piuntkę to faktycznie ciasno.. :decayed:

jestem duży i dużo miejsca potrzebuję

Opublikowano

czasem jest 8 i nie jest ciasno, ale to zaleta marki Cytryna

Jeej, jak miło, że na forum Audi docenia się Cytroneta. :kox:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 08:45_________________________________________________

jestem duży i dużo miejsca potrzebuję

To bierz swój wózek i siadaj za kierownicę - kierowca ma zawsze najwięcej miejsca. :decayed:

Opublikowano

oj chyba miałeś dziś zły sen :embarrassed:

Dziś nie, ale za każdym razem jak idę spać to się tego boję. :tongue4:

oj nie bój się będzie git

byłeś wczoraj w Wawie na spocie?? Bo mówią tam o nas :D chyba nie wiedzieli że ja to ja :gwizdanie:

EEEEEEEE to ja nie jadę :naughty:

No dobra, 4 osoby, bo w piuntkę to faktycznie ciasno.. :decayed:

jestem duży i dużo miejsca potrzebuję

eee nie martw się!!

Jak się dobrze popieści to się wszędzie zmieści!

Opublikowano

No to w takim razie nie mam już wyboru :wink4:

Opublikowano

byłeś wczoraj w Wawie na spocie?? Bo mówią tam o nas :D chyba nie wiedzieli że ja to ja :gwizdanie:

Rozwiń temat... :mysli:

Na spocie byłem, ale szybko odjechałem.

Wąski, tylko przypadkiem nie pakujcie się nam w najbliższy piątek, bo będziemy zajęci... :gwizdanie: Zapraszamy w każdy inny piątek. :decayed:

Opublikowano

I jak tu się umawiać :) pierw zapraszają a potem :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 08:55_________________________________________________

byłeś wczoraj w Wawie na spocie?? Bo mówią tam o nas :D chyba nie wiedzieli że ja to ja :gwizdanie:

Rozwiń temat... :mysli:

Na spocie byłem, ale szybko odjechałem.

Wąski, tylko przypadkiem nie pakujcie się nam w najbliższy piątek, bo będziemy zajęci... :gwizdanie: Zapraszamy w każdy inny piątek. :decayed:

No to teraz to dopiero zachciłeś kolegę :wink4: :wink4: :wink4:

:good::polew: :polew:

Opublikowano

byłeś wczoraj w Wawie na spocie?? Bo mówią tam o nas :D chyba nie wiedzieli że ja to ja :gwizdanie:

Rozwiń temat... :mysli:

Na spocie byłem, ale szybko odjechałem.

Wąski, tylko przypadkiem nie pakujcie się nam w najbliższy piątek, bo będziemy zajęci... :gwizdanie: Zapraszamy w każdy inny piątek. :decayed:

no ja dotarłem o 21 bo miałem awarię na budowie i musiałem kupić zlewy wszystkie:P i agd

pisałem wczoraj że siedze sobie ładnei cicho jak zawsze tam i chyba Adrian mówi do kogoś

no mówią że sie _KOCHAMY_[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 08:56_________________________________________________lepiej jak przyjedzie teraz to przynajmniej będzie wiedział co go ominęło :gwizdanie: :gwizdanie:

i jacy jesteśmy naprawdę SUPER :evil: :evil:

Opublikowano

e tam -już mam swoje zdanie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.