Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e tam -już mam swoje zdanie :cool1:

:zemdlal::radocha::seksiasty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dzińdybry :>

Opublikowano

byłeś wczoraj w Wawie na spocie?? Bo mówią tam o nas :D chyba nie wiedzieli że ja to ja :gwizdanie:

Rozwiń temat... :mysli:

Na spocie byłem, ale szybko odjechałem.

Ja też byłam na spocie i poza mną i tomaszem nikt nie mówił o radomskich :mysli:

ewakuowałam się wczoraj około 20.45, czyli się rozminęliśmy. W przyszły wtorek posiedzę dłużej to się spotkamy, bo będę czekać na "śliczne srebrne błyszczące kółeczko z zawartością, która mnie bardzo interesuje" :decayed::)

Poza tym jeśli nikt znajdujący się ze mną na fotkach nie ma nic przeciwko, ja też nie mam żeby reszta je obejrzała. :>

Opublikowano

Poza tym jeśli nikt znajdujący się ze mną na fotkach nie ma nic przeciwko, ja też nie mam żeby reszta je obejrzała. :>

Nie wiem czy to dobra decyzja, no ale to Twój wybór. :decayed:

Jak przyjedziesz do Radomia to damy Ci pooglądać. :wink4:

Opublikowano

dzińdybry :>

dla kogo dobry dla tego dobry!!

Strażacy miejscy zrobili mi fotkę że niby parkowałem w obrębie skrzyżowania ;( jak mogę się z tego wymigać?? :gwizdanie: :gwizdanie: mam wezwanie do siedziby ich

Opublikowano

Bry All.

To co robimy tego grilla ???

Terminy proszę proponować. Ja proponuję 29 lub 30 maj ???

Proszę o konstruktywną dyskusję ( zwłaszcza Ozixa Proszę :evil:)

Opublikowano

Bry All.

To co robimy tego grilla ???

Terminy proszę proponować. Ja proponuję 29 lub 30 maj ???

Proszę o konstruktywną dyskusję ( zwłaszcza Ozixa Proszę :evil:)

ja to proszę o powiedzenie mi co mam robić :D bo nie mam zamiaru im płacić:D zaraz pojadę na miejsce zbrodni a następnie zmierzę odległość otrębową skrzyżowania

Opublikowano

Oziu, a jaki ten mandat dostałeś? Przyjmij na klatę i po sprawie - oszczędzisz nerwy.

Koval, mnie pasuje 29 maja, bo 30go jestem na imprezie u Skłodowskiej.. :wink4:

Opublikowano

Oziu, a jaki ten mandat dostałeś? Przyjmij na klatę i po sprawie - oszczędzisz nerwy.

Koval, mnie pasuje 29 maja, bo 30go jestem na imprezie u Skłodowskiej.. :wink4:

bo ja wiem za parkowanie w obrębie skrzyżowania (5m) z tego co się dowiedziałem jest 300pln i albo 1 albo 6 punktów tego jeszcze nie znalazłem ale pójdę i najpierw grzecznie potem żeby mi udowodnili że mniej niż 5 stałem...

albo powiem że byłem tak nawalony że nie wiem kto jeździł moim autem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:!:

Mam nadzieję, że pamiętacie o wpłacie zaliczki za zlot. Przypominam, że to do 22 maja, czyli jeszcze 2 dni !!

Ja wysyłam zaliczkę w piątek, czyli dokładnie 22go.. Myślę, że organizatorzy nie są niecierpliwi i biorą pod uwagę opóźnienia przy księgowaniu pieniędzy. :wink4:

Opublikowano

Bry All.

To co robimy tego grilla ???

Terminy proszę proponować. Ja proponuję 29 lub 30 maj ???

Proszę o konstruktywną dyskusję ( zwłaszcza Ozixa Proszę :evil:)

przecież ja zawsze prowadzę konstruktywną i budującą rozmowę :gwizdanie: :gwizdanie:

mi to ryba;)

gallery6659sailormoon1js9.jpg

a gdzie on będzie w ogóle :?:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 13:55_________________________________________________

:!:

Mam nadzieję, że pamiętacie o wpłacie zaliczki za zlot. Przypominam, że to do 22 maja, czyli jeszcze 2 dni !!

Ja wysyłam zaliczkę w piątek, czyli dokładnie 22go.. Myślę, że organizatorzy nie są niecierpliwi i biorą pod uwagę opóźnienia przy księgowaniu pieniędzy. :wink4:

napisz im o tym a jak coś użyjemy przyjaciela :gwizdanie:

Opublikowano

Oziu, a Ty jadziesz?? :naughty:

Opublikowano

Oziu, a Ty jadziesz?? :naughty:

gdzie?

Opublikowano

gdzie?

Aha, czyli nie jadziesz..

Opublikowano

Bry All.

To co robimy tego grilla ???

Terminy proszę proponować. Ja proponuję 29 lub 30 maj ???

Proszę o konstruktywną dyskusję ( zwłaszcza Ozixa Proszę :evil:)

przecież ja zawsze prowadzę konstruktywną i budującą rozmowę :gwizdanie: :gwizdanie:

mi to ryba;)

gallery6659sailormoon1js9.jpg

a gdzie on będzie w ogóle :?:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 13:55_________________________________________________

:!:

Grill u Kovala na działce rekreacyjno-alkoholowej :)

Opublikowano

lokalizację proszę

Opublikowano

lokalizację proszę

Blisko. :decayed:

Opublikowano

:mysli: :mysli:

:mysli: :mysli: :mysli:

Nie wiedziałem, że mam tam jakieś włości :kox: :kox: :kox: :kox:

To może i ja Was odwiedzę :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.