Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry all,

Jeden dzień mnie nie było i znowu nawaliliście kilka stron.

Ale macie dzisiaj odjazd. :kox:

BTW: Po tym poście już nie mam takiego ładnego numerka :tongue4:

w mojej fantazji zawsze będziesz miała taki numerek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 13:46_________________________________________________Audi%20Calamaro%20Flying%20Concept%20Car%203.jpg[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 15:56_________________________________________________fajny koncept :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BRY Skarby

Jestem, wróciłam

OZIX nie wiesdziałam że taki poeta i romantyk z Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:

I jeszcze jedno, prosze się nie nabijać z ,,Królowej" pod jej nieobecność :polew: :polew: :polew:

No widzisz jeszcze za mało o sobie wiemy :gwizdanie: :gwizdanie: trzeba to nadrobić;)

Widzisz ja jak przystało na nadwornego Króla bronię Królowej jak się da!!

Jak delegacja?

Opublikowano

delegacja- spoko, dawno mi się tak dobrze i szybko nie jechało, jak się miło dzień zacznie to potem już tylko z górki .........

Królu, zaległości nadrobimy :>

Ba stawiam Kratę piwa marki Lech![br]Dopisany: 19 Maj 2009, 16:21_________________________________________________zapomniałaś o moich postach:D[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 16:22_________________________________________________Brynia

Już wiem kiedy masz urodziny :cool1:

Opublikowano

Ozix nie przypominaj mi o urodzinach, po 30-stece nie ma już czego świętowac :polew: :polew: :polew:

a piernikalia?? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ozix nie przypominaj mi o urodzinach, po 30-stece nie ma już czego świętowac :polew: :polew: :polew:

zawsze jest co świętować (oblewać :wink4:) :>
Opublikowano

Ozix nie przypominaj mi o urodzinach, po 30-stece nie ma już czego świętowac :polew: :polew: :polew:

zawsze jest co świętować (oblewać :wink4:) :>

nie opiliśmy jeszcze Twojego nowego potomka w ilości porządnej :gwizdanie:

Opublikowano

nie opiliśmy jeszcze Twojego nowego potomka w ilości porządnej :gwizdanie:

Z to czekamy na Twojego, dopiero bedziemy oblewać :gwizdanie:

Opublikowano

nie opiliśmy jeszcze Twojego nowego potomka w ilości porządnej :gwizdanie:

Z to czekamy na Twojego, dopiero bedziemy oblewać :gwizdanie:

no ja myślę że jako Matka to będziesz pił do upadłego :kox:

Opublikowano

:polew:

mama bawi :tongue4: tata pije :naughty:

Opublikowano

no ja myślę że jako Matka to będziesz pił do upadłego :kox:

ojoj, widze że naprawdę trzeba sie kontrolowac, jak dobrze ze w piątek nie piłem do upadłego :gwizdanie:

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Opublikowano

poszedł :spam::polew:

i nie ma nikogo.. polecieli koszulki kupować :polew:

Opublikowano
  • Autor

jezdem już :>[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 21:52_________________________________________________zdrówko

Opublikowano

zdrowie :drunk: ale ja mam tylko żywca :naughty: wodę :wallbash:

Opublikowano

Jeszcze raz tomaszu wielkie dzięki za dostarczenie pogubionych rzeczy. :notworthy:

Hmmm... aż tak bardzo szalałam w tym aucie, że tyle rzeczy pogubiłam? :gwizdanie: :mysli::polew:

Opublikowano

Jeszcze raz tomaszu wielkie dzięki za dostarczenie pogubionych rzeczy. :notworthy:

Hmmm... aż tak bardzo szalałam w tym aucie, że tyle rzeczy pogubiłam? :gwizdanie: :mysli::polew:

nie no co Ty, wszystko było pod kontrolą :polew: :polew: :polew: :polew:

Kaśka kolczyki dostałaś ,,a konto" odwiedzenia nas znowu niebawem :gwizdanie:

Obiecałam, że was odwiedzę i nikt mnie przed tym nie powstrzyma :evil: takie są z wami imprezki :good:

Opublikowano

Kaśka kolczyki dostałaś ,,a konto" odwiedzenia nas znowu niebawem :gwizdanie:

w piątek :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz tomaszu wielkie dzięki za dostarczenie pogubionych rzeczy. :notworthy:

Hmmm... aż tak bardzo szalałam w tym aucie, że tyle rzeczy pogubiłam? :gwizdanie: :mysli::polew:

nie no co Ty, wszystko było pod kontrolą :polew: :polew: :polew: :polew:

Kaśka kolczyki dostałaś ,,a konto" odwiedzenia nas znowu niebawem :gwizdanie:

Obiecałam, że was odwiedzę i nikt mnie przed tym nie powstrzyma :evil: takie są z wami imprezki :good:

no to rozumiem :good::wink4:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:09_________________________________________________

:hi:

siemasz spamer :tongue4:
Opublikowano

Kaśka kolczyki dostałaś ,,a konto" odwiedzenia nas znowu niebawem :gwizdanie:

w piątek :gwizdanie:

W ten piątek mnie nie ma, ale na pewno was odwiedzę po 20 czerwca, bo niestety do tego czasu "łikendy" mam wypełnione po brzegi. ;([br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:11_________________________________________________

:hi:

Teraz nadszedł czas, żeby Kraków pojawił się na spocie w Radomiu :) oczywiście jak się nie boicie. :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.