Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ta sypialnia to straszna lipa jest... :gwizdanie:

testowales

no własnie nie, uciekł mi......... a teraz mów że lipa :gwizdanie:

oo!!! JA na Twoim miejscu bym go dojechał :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryniu masz szczęście że widzę tam też "sz" bo inaczej śmiał bym twierdzić że nosisz "białe bawełniane majtki" a to jest fujjjj :tongue4: :tongue4:

tylko grzeczne dziewczyny piją redsa :gwizdanie:

ja też jestem grzecz(sz)na dziewczyna a reddsik mniam........mniam..........mniam...........

w tą grzeszną to nie wątpię;) Ale nie martw się Pamiętaj że zawsze chętnie Cie rozgrzeszę, że z Królem to nie zdrada no i z Księdzem Tomaszem też :tongue4:

Że niby tomasz księdzem???????????????????? To ja jestem zakonnicą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bryniu masz szczęście że widzę tam też "sz" bo inaczej śmiał bym twierdzić że nosisz "białe bawełniane majtki" a to jest fujjjj :tongue4: :tongue4:

tylko grzeczne dziewczyny piją redsa :gwizdanie:

ja też jestem grzecz(sz)na dziewczyna a reddsik mniam........mniam..........mniam...........

w tą grzeszną to nie wątpię;) Ale nie martw się Pamiętaj że zawsze chętnie Cie rozgrzeszę, że z Królem to nie zdrada no i z Księdzem Tomaszem też :tongue4:

Że niby tomasz księdzem???????????????????? To ja jestem zakonnicą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no nawet pasujecie do siebie :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:02_________________________________________________KIM JEST RENIU?:P

Opublikowano

Ale ta sypialnia to straszna lipa jest... :gwizdanie:

testowales

no własnie nie, uciekł mi......... a teraz mów że lipa :gwizdanie:

oo!!! JA na Twoim miejscu bym go dojechał :kox:

widziałem kolesi którzy ją montowali i to mi wystarczy... :gwizdanie:

Opublikowano

Kaśka za Tobą też me serce tęskni z utęsknieniem ;(

Opublikowano

Kaśka za Tobą też me serce tęskni z utęsknieniem ;(

Oziu takiego jak ty to ze świeca szukać. Tez za wami tęsknie. :(

Opublikowano

Kaśka ja też tesknię baby

Wiesz, ze za tobę to najbardziej. ;(

Opublikowano

Kaśka za Tobą też me serce tęskni z utęsknieniem ;(

Oziu takiego jak ty to ze świeca szukać. Tez za wami tęsknie. :(

:hi: dzięki :) Jesteś Boszka![br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:08_________________________________________________

Kaśka ja też tesknię baby

Wiesz, ze za tobę to najbardziej. ;(

no to postanowione!! zamieszkamy wszyscy razem!! :D

Opublikowano

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no to ktoś ją zastąpi :D

Opublikowano
  • Autor

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

znowu się przechwalasz[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:11_________________________________________________ :wink4:
Opublikowano

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no to ktoś ją zastąpi :D

na szczęście znam już żonę kowala :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no to ktoś ją zastąpi :D

na szczęście znam już żonę kowala :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

no to dostaniesz wuju i zrobisz mu chrzest bojowy w kasku :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:15_________________________________________________

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no to ktoś ją zastąpi :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widzisz, problem rozwiązany

no chyba od tego jestem prawda:)??

Opublikowano

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no to ktoś ją zastąpi :D

na szczęście znam już żonę kowala :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a stawiałam na Ozia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no to ktoś ją zastąpi :D

na szczęście znam już żonę kowala :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a stawiałam na Ozia :polew: :polew: :polew:

i tam!!

Ja jestem Twój i Bryni

Coś mi świta że miałem gdzieś jakoś koło 10 tańczyć :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no to dostaniesz wuju i zrobisz mu chrzest bojowy w kasku :gwizdanie

nie bawie sie tak :sick3:

Opublikowano
  • Autor

tylko 2 godziny, marnie.....

więcej nie zniesiesz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no to ktoś ją zastąpi :D

na szczęście znam już żonę kowala :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to ta czarna, pamiętasz :wink4::naughty:
Opublikowano

no to dostaniesz wuju i zrobisz mu chrzest bojowy w kasku :gwizdanie

nie bawie sie tak :sick3:

a gdzie Twój podpis??? :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

a gdzie Twój podpis??? :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:co:

Opublikowano

a gdzie Twój podpis??? :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:co:

no że ten teges w SQUADZIE jesteś :gwizdanie: :gwizdanie: no yba że Królowa postanowi inaczej :bicz3:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:22_________________________________________________ostatnio mam doła ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.