Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: wuju

podpis piękny :>

dla królowej wszystko :cool1:

(dobrze że Cie tu zaprosiłem :gwizdanie:)

nie przypominam sobie :co:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: wuju

podpis piękny :>

dla królowej wszystko :cool1:

(dobrze że Cie tu zaprosiłem :gwizdanie:)

nie przypominam sobie :co:

to sobie wejdź do tematu gdzie prosiłeś o ocenę samochodów :gwizdanie: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

bra noc :hi:

Opublikowano

to sobie wejdź do tematu gdzie prosiłeś o ocenę samochodów :gwizdanie: :bicz3: :bicz3:

oooo.. królu wybacz :doh1: juz pamiętam :decayed:

Opublikowano

to sobie wejdź do tematu gdzie prosiłeś o ocenę samochodów :gwizdanie: :bicz3: :bicz3:

oooo.. królu wybacz :doh1: juz pamiętam :decayed:

no to będę łaskawy bo masz fajną Kobitkę ;)

BRY NOC!

Opublikowano

no to będę łaskawy bo masz fajną Kobitkę ;)

dzięki stary :> wiem :kox: tylko za szybko jeździ jak nie patrze :gwizdanie:

Opublikowano

no to będę łaskawy bo masz fajną Kobitkę ;)

dzięki stary :> wiem :kox: tylko za szybko jeździ jak nie patrze :gwizdanie:

to nie zamykaj oczu..podczas jazdy :sexinbed:

Opublikowano

powiedzcie mi :notworthy:

na ta ułez w sobotę to zeby sobie pojechać zobaczyć to tez trzeba jakieś formularze.. czy tylko wjazd sie płaci? :mysli:

Opublikowano

Jedna osoba z auta musi formularz wypełnic. Koszt wjazdu 60zł auto z kierowca + 10 zł od pasażera :wink4:

Opublikowano

to nie zamykaj oczu..podczas jazdy :sexinbed:

no po piątku jak od was wracaliśmy nie dałem rady spac z otwartymi :tongue4:

Jedna osoba z auta musi formularz wypełnic. Koszt wjazdu 60zł auto z kierowca + 10 zł od pasażera :wink4:

nawet jak chce pojechać tylko jako widz popatrzeć? :mysli:

Opublikowano

nawet jak chce pojechać tylko jako widz popatrzeć? :mysli:

Tak jak napisałem :wink4:

Opublikowano

to sobie chyba daruje :confused4: mam niedaleko i myślałem zeby sie przejechać na chwile :gwizdanie: a macie jakiś link do tego?

Opublikowano

to sobie chyba daruje :confused4: mam niedaleko i myślałem zeby sie przejechać na chwile :gwizdanie: a macie jakiś link do tego?

Gdzie..wracaj..kombinuj sobie ekipę i lecimy na 2 auta.... :wink4:

Opublikowano

to sobie chyba daruje :confused4: mam niedaleko i myślałem zeby sie przejechać na chwile :gwizdanie: a macie jakiś link do tego?

Gdzie..wracaj..kombinuj sobie ekipę i lecimy na 2 auta.... :wink4:

nie będę miał chyba za duzo czasu :wallbash: na godzinkę czy dwie to moze bym podskoczył.. ale to sie niebardzo opłaca wtedy :kwasny:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 00:25_________________________________________________jak ktos by kopsnoł jakis link do tego :notworthy:

Opublikowano

BRY BRYNIU ranny dziku :decayed: :decayed:

Opublikowano

Bryńka co tak wcześnie już w pracy:D? Czy nie możesz wyjść z domciu bez włączenia pc:D?? ja o 7.30 dotarłem do pracy ale dopiero się powoli ogarniam przy kawie :))

Co wam się śniło??

Opublikowano

BRY BRYNIU ranny dziku :decayed: :decayed:

Michał spać nie możesz??? :wink4:

A no właśnie nie mogę :wink4:

Bryńka co tak wcześnie już w pracy:D? Czy nie możesz wyjść z domciu bez włączenia pc:D?? ja o 7.30 dotarłem do pracy ale dopiero się powoli ogarniam przy kawie :))

Co wam się śniło??

Lepiej nie pytaj :tongue4:

Opublikowano

BRY BRYNIU ranny dziku :decayed: :decayed:

Michał spać nie możesz??? :wink4:

A no właśnie nie mogę :wink4:

Bryńka co tak wcześnie już w pracy:D? Czy nie możesz wyjść z domciu bez włączenia pc:D?? ja o 7.30 dotarłem do pracy ale dopiero się powoli ogarniam przy kawie :))

Co wam się śniło??

Lepiej nie pytaj :tongue4:

ok:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.