Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dzieci. Dziś zrobiłem 28 km. :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oZiU rozwalasz mnie :polew:

czym znowu??

dobrze że nie zaproponowałeś mu zastepstwa :polew:

co jak co ale mcm-a nie da się zastąpić :tongue4: ale Ciebie chętnie bliżej będę miał;d

upssssssssssssss :rolleyes:

:evil: :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 22:41_________________________________________________

Witajcie dzieci. Dziś zrobiłem 28 km. :kox:

chwalipięta ...

Opublikowano
  • Autor

Witajcie dzieci. Dziś zrobiłem 28 km. :kox:

moze na ułęż rowerkiem pojedziesz :wink4:
Opublikowano
:offtopic::fool: wpłacam zaliczkę
Opublikowano
  • Autor

:offtopic::fool: wpłacam zaliczkę

:good:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 22:43_________________________________________________a reszta wpłaciła :?:
Opublikowano

Adam Adamczyk :D kox! :kox: :kox:

Opublikowano

chwalipięta ...

A powiedz mi komu mam się chwalić jak nie wam? :)

Bryniu, do Ciebie mam 10 km. Jariko jak na pierwszy raz to dawał radę. Mówi tylko, że go boli... aajś, nie będę mówił co, bo Ozix zaraz se coś dośpiewa. :D Z resztą mnie też to coś boli. :decayed: Od siodełka oczywiście. :decayed:

Zaliczkę wpłacam jutro, bo teraz mam zablokowane konto. :kwasny:

Opublikowano

płacę za dwie osoby ;D i jestem na etapie wybijania mojej A zglowy wyjazd :gwizdanie: więc jak coś kogoś zabiorę:))[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 22:48_________________________________________________

chwalipięta ...

A powiedz mi komu mam się chwalić jak nie wam? :)

Bryniu, do Ciebie mam 10 km. Jariko jak na pierwszy raz to dawał radę. Mówi tylko, że go boli... aajś, nie będę mówił co, bo Ozix zaraz se coś dośpiewa. :D Z resztą mnie też to coś boli. :decayed: Od siodełka oczywiście. :decayed:

Zaliczkę wpłacam jutro, bo teraz mam zablokowane konto. :kwasny:

Jam jest KRN! ja nie gustować w starszych panach... działa wam gg:D??

Opublikowano

GG nie działa..

Opublikowano

napisałem PW do madasa że wpłaciłem a on mi odpisał:

"spoko

fajnie będzie sie poznać osobiście smiley"

:kox: :kox: jeszcze nie wie co go czeka:D :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 22:53_________________________________________________

GG nie działa..

no właśnie jak wróciłem z roboty przestało działać i tak się zastanawiam czy czegoś nie zjebałem :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
dzionek.th.jpg
Opublikowano

idę obejrzeć jutrzejszą "Brzydulę" :gwizdanie:

Opublikowano

napisałem PW do madasa że wpłaciłem a on mi odpisał:

"spoko

fajnie będzie sie poznać osobiście smiley"

:kox: :kox: jeszcze nie wie co go czeka:D :evil:

:polew: :polew: odpisz mu, że najpierw musi się poznac z "pinkim" :polew:

Opublikowano
  • Autor

idę obejrzeć jutrzejszą "Brzydulę" :gwizdanie:

no kurfa oglądasz to ... :shocked:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 22:57_________________________________________________

napisałem PW do madasa że wpłaciłem a on mi odpisał:

"spoko

fajnie będzie sie poznać osobiście smiley"

:kox: :kox: jeszcze nie wie co go czeka:D :evil:

:polew: :polew: odpisz mu, że najpierw musi się poznac z "pinkim" :polew:

oj pozna się, pozna :decayed:
Opublikowano

dzionek.th.jpg

hehehe, dobre

Opublikowano
:D pinki i jego kumpel mózg mózg mózg :gwizdanie: nie odpisze to będzie zaskoczenie :gwizdanie:
Opublikowano

Trzymaj ASA (pinkiego) w rękawie.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzymaj ASA (pinkiego) w rękawie.. :decayed:

w nogawce chyba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie, w rekawie...bedzie się z kimś witał a tu cyk....wyskakuje pinky :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.