Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

]no i dobrze jak z rana będziesz miała humor to potem przez cały dzień się utrzyma ;) hyh a ja od 6 w robocie :kox: :kox: :kox:

Na humor mam już od rana zarąbisty, DZIĘKI :>

nie ma problemu :) Odrobisz w polu ;D

fantasta :polew:

nawet traktor dostaniesz :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

]no i dobrze jak z rana będziesz miała humor to potem przez cały dzień się utrzyma ;) hyh a ja od 6 w robocie :kox: :kox: :kox:

Na humor mam już od rana zarąbisty, DZIĘKI :>

nie ma problemu :) Odrobisz w polu ;D

fantasta :polew:

nawet traktor dostaniesz :polew:

zgodnie z hasłem PRL-u ,,kobiety na traktory" :> :> :>

1a5d2f65d3621a92.jpg pasuje taki :?:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

piekny, różowy, taki może być

bluzka spodnie i klapki w komplecie dostajesz ;) bielizna nie wskazana do ciężkiej pracy w polu :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

piekny, różowy, taki może być

bluzka spodnie i klapki w komplecie dostajesz ;) bielizna nie wskazana do ciężkiej pracy w polu :gwizdanie: :naughty::decayed:

dzięki Królu :notworthy:

ale co do bielizny to się nie zgadzam, w fajnej bieliźnie lepiej się wygląda niż bez niej a do tego jest co zdejmować - taka mam teorię :>

ale w polu się może zniszczyć dlatego przy wejściu na pole bielizna out, a przy wyjściu in :D takie out/in :slina:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 08:09_________________________________________________"Gdy ciemna noc zapada,

Księżyc bajki opowiada.

Wszystkie gwiazdki go słuchają

I na piękny sen czekają.

Ja bez zbędnych,

Długich słów

Życzę Tobie słodkich snów!"

Opublikowano

Tomaszu o co kaman z tą 16-stą, ??????

Nic nic. Mam pewien deal w Wawie, fajnie jakbym ok. 16:00 tam dotarł, ale nie martw się - to nie jest mus, więc nikogo nie mam zamiaru poganiać. :wink4:

Opublikowano

Tomaszu o co kaman z tą 16-stą, ??????

Nic nic. Mam pewien deal w Wawie, fajnie jakbym ok. 16:00 tam dotarł, ale nie martw się - to nie jest mus, więc nikogo nie mam zamiaru poganiać. :wink4:

ja Ci mogę załatwić tego dila :gwizdanie:

Opublikowano

witam Radomski squad:)

moze Was dzisiaj nawiedze na spocie, chociaz troche pozniej gdyz tak ok 17 wyjezdzam z krk, mam pasazerow wiec na 19 sie raczej nie wyrobie :kox:

mam nadziej ze tak do 21/22 stoicie na parkingu? :gwizdanie:

Opublikowano

witam Radomski squad:)

moze Was dzisiaj nawiedze na spocie, chociaz troche pozniej gdyz tak ok 17 wyjezdzam z krk, mam pasazerow wiec na 19 sie raczej nie wyrobie :kox:

mam nadziej ze tak do 21/22 stoicie na parkingu? :gwizdanie:

niestety o tej godzinie to leżymy i kwiczymy we fregacie;/

Opublikowano

moze Was dzisiaj nawiedze na spocie

No wreszcie. :>

Zapraszamy, będziemy czekać. :th:

Opublikowano

moze Was dzisiaj nawiedze na spocie

No wreszcie. :>

Zapraszamy, będziemy czekać. :th:

:bicz3: :bicz3:
Opublikowano

moze Was dzisiaj nawiedze na spocie

No wreszcie. :>

Zapraszamy, będziemy czekać. :th:

:bicz3: :bicz3:

az sie boje :kox:

Opublikowano

moze Was dzisiaj nawiedze na spocie

No wreszcie. :>

Zapraszamy, będziemy czekać. :th:

:bicz3: :bicz3:

az sie boje :kox:

jak przeczytasz zaległe posty to dopiero możesz tak napisać :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:bicz3: :bicz3:

A właściwie to o co Ci chodzi?? :blink:

Nie chce Ci się czekać, czy Cię nie będzie na spocie?? :>

Opublikowano
  • Autor

a jeszcze cos musze zapytac. Bryniu, do ktorej przewidujesz byc w Ulezu? Da rade zrobic tak, zebym ok. 16.00 byl w Wawie?

wątpię ale ja mogę Cie tu zastąpić :D a tak w ogóle to dzień dobry i co będziemy dziś robić?? :evil: :evil:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 06:27_________________________________________________MCM wypełnij i daj żonie

>>TUTAJ<<

wypełniłem, złożyłem, czekam na odpowiedź :>[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 10:33_________________________________________________

:bicz3: :bicz3:

A właściwie to o co Ci chodzi?? :blink:

Nie chce Ci się czekać, czy Cię nie będzie na spocie?? :>

nie będzie go :?:

YES YES YES !!! :>

Opublikowano

a jeszcze cos musze zapytac. Bryniu, do ktorej przewidujesz byc w Ulezu? Da rade zrobic tak, zebym ok. 16.00 byl w Wawie?

wątpię ale ja mogę Cie tu zastąpić :D a tak w ogóle to dzień dobry i co będziemy dziś robić?? :evil: :evil:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 06:27_________________________________________________MCM wypełnij i daj żonie

>>TUTAJ<<

wypełniłem, złożyłem, czekam na odpowiedź :>[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 10:33_________________________________________________

:bicz3: :bicz3:

A właściwie to o co Ci chodzi?? :blink:

Nie chce Ci się czekać, czy Cię nie będzie na spocie?? :>

nie będzie go :?:

YES YES YES !!! :>

a kto tak pozwiedzał?? :gwizdanie: :gwizdanie:

kupie tylko nowe baterię :D

Opublikowano
  • Autor

podanie pozytywnie rozpatrzone :decayed:

zdjcie384.th.jpg[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 10:43_________________________________________________żartowałem oZiU bardzo się cieszę że będziesz :cool1:

Opublikowano

podanie pozytywnie rozpatrzone :decayed:

zdjcie384.th.jpg[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 10:43_________________________________________________żartowałem oZiU bardzo się cieszę że będziesz :cool1:

no i kox! :kox:

masz super żonę. Ja jak parkieciarz wyjdzie w normalnych godzinach to przyjadę jak nie to go zabiję a potem siebie;/

Opublikowano

BRY ALL :hi:

Ale sie wyspałem :decayed:

KiniaJ , dasz rade na 19-tą, wierzymy w Twoje mozliwości :decayed:

oZiu , podanie KOX :kox:

Opublikowano
  • Autor

KiniaJ , dasz rade na 19-tą, wierzymy w Twoje mozliwości :decayed:

jeśli KiniaJ jeździ tak jak Brynia (choć w akcji jej nie widziałem) to pewnie będzie na 18 :>
Opublikowano

BRY ALL :hi:

Ale sie wyspałem :decayed:

KiniaJ , dasz rade na 19-tą, wierzymy w Twoje mozliwości :decayed:

oZiu , podanie KOX :kox:

ale Ci fajnie ja już od 5 godzin w pracy ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.