Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spocik milusi :> :> :>

popłakałam się ze śmiechu :polew:

a reszta jeszcze nie wróciła?????

Ozix bardzo nam Cię brakowało :kox:

Mi was też strasznie!! ;( ;( ;( cholernie za wami tęsknię :(

ale sama wiesz jak to jest na budowie na ostatnim etapie:) Mogę powiedzieć śmiało że jeszcze brakuje tylko drzwi i mebli wszystko będzie w następnym tygodniu ale mieszkanie wyszło :kox: :kox: zapraszam wszystkich!! :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryńka,ja już sie martwię o twoja wątrobę normalnie no ....

Opublikowano

spoko robimy balet u Ciebie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dla mnie bomba;) ciasne ale jakoś to będzie ;))

Bryńka,ja już sie martwię o twoja wątrobę normalnie no ....

nie martw się o naszą Królową dbamy jak należy :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Bryńka,ja już sie martwię o twoja wątrobę normalnie no ....

Oniaczku Skarbie, ja miło cię ,,widzieć" u nas

fajnie że się martwisz o mnie, ale spoko wszystko pod kontrolą, lata ćwiczeń

jescze tylko kilka tygodni i się razem napijemy u mnie

My też :naughty: :naughty:??

Opublikowano

Właśnie go drukuje, wypełnię po drodze jak będziemy 1-szą flaszke rozpijac :evil:

Opublikowano

ja wam zrobię flaszkę :gwizdanie:

przecież Tomaszu się zadeklarował że może wracac, więc się przygotuj... :gwizdanie: :drunk:

Opublikowano

Tak, i deklarację podtrzymuję, tylko że Bryńka coś cmoka.. :decayed:

Opublikowano

walnie "sztukę" , poprawi drugą i sama odda kluczyki :polew:

Opublikowano

Tak, i deklarację podtrzymuję, tylko że Bryńka coś cmoka.. :decayed:

cmok....cmok....cmok..... :>

O prosze.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

oZiU co to za sms do tomaszu wysłałeś z pogróżkami dla mnie

Opublikowano

oZiU co to za sms do tomaszu wysłałeś z pogróżkami dla mnie

No właśnie. Spenialiśmy się dzisiaj..

Opublikowano

Mnie to coś niejasno obiło się o uszy że za tydzień jest u kogoś gryl... jak to wygląda w praktyce ?

Opublikowano
  • Autor

Mnie to coś niejasno obiło się o uszy że za tydzień jest u kogoś gryl... jak to wygląda w praktyce ?

coś się szykuje a termin jeszcze ustalamy.

Dzięki Bryńka za dzisiejszą podwózkę (nieźle zapier**lasz :wink4:),

bylo fajnie, ale pogoda do d*py.[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 17:48_________________________________________________PS. wyjmij mojego lapka z bagażnika i daj Ukciowi na warsztat

Opublikowano

Po dniu pełnym adrenaliny w srebrnym Avancie czas na rowerek. :>

Foty będą, ale na pewno nie dziś i nie wiem też czy jutro..

Opublikowano

byłem i ja.. ale dopiero po 15.. ale kur** zmokłem :wallbash:

Opublikowano

byłem i ja.. ale dopiero po 15.. ale kur** zmokłem :wallbash:

to prawie nic juz nie dzialo sie
Opublikowano

byłem i ja.. ale dopiero po 15.. ale kur** zmokłem :wallbash:

I nawet nie zadzwoniłes ze jestes...ehh Ty.. :bicz3:

fajnie spedzony dzień...gdyby nie pogoda :kwasny:

Opublikowano

Rower zaliczony. Dziś lajtowo, 14 km. :)

Opublikowano

Kilka wam zrobiłem :wink4:

img4198.th.jpg

W telefonie mam jeszcze różowe felgi dla oZIa :decayed:

Opublikowano

jak wrzucic filmik na forum ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.