Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to mamy już rannego dzika i rannego ptaszka :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to mamy już rannego dzika i rannego ptaszka :polew:

kto jest ptaszkiem :?:

Opublikowano

Jeszcze raz zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie -- KLIK :wink4:

Opublikowano

e tam kobity to przeżytek o tym bym nie pisał

Aa, czyli kobity, ale bez kobit..

chodziło o ulotki :doh1: :doh1:

Opublikowano

chodziło o ulotki :doh1: :doh1:

No ulotki z kobitami.

Opublikowano

Jeszcze raz zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie -- KLIK :wink4:

:good:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

No ale ja nie wiem kto jest kto.. :mysli:

Opublikowano

hehe..ciekawe kim jest teń koń obok Sarrah Jessica Parker :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe..ciekawe kim jest teń koń obok Sarrah Jessica Parker :polew: :polew:

:polew:
Opublikowano

Własnie przeleciałem poczatek "spotów radomskich" , ja pier***e ale nędza :polew: :polew: tylko kiedy spot i kiedy spot.... :decayed:

Opublikowano

O k**wa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Własnie przeleciałem poczatek "spotów radomskich" , ja pier***e ale nędza :polew: :polew: tylko kiedy spot i kiedy spot.... :decayed:

początki zawsze są trudne ale w końcu trafiają tu tacy ludzie jak oZiU i zaczyna się zabawa

patrz podpis :>

Opublikowano

O kurfa :decayed:

kox nie :) mam takiego na uczelni :gwizdanie: tylko jeszcze tańcowac ni umie;/[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:29_________________________________________________

Własnie przeleciałem poczatek "spotów radomskich" , ja pier***e ale nędza :polew: :polew: tylko kiedy spot i kiedy spot.... :decayed:

początki zawsze są trudne ale w końcu trafiają tu tacy ludzie jak oZiU i zaczyna się zabawa

patrz podpis :>

:notworthy: :notworthy: dziękuje dziękuje dziękuje kocham was jesteście wspaniali !! autografy na jakimś spocie:D[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:30_________________________________________________dobra spitalam na budowe :> już dziś zrobiłem swoje 8h w pracy:D[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:30_________________________________________________CZEŚĆ ANDRZEJ [;

Opublikowano

oZiu, uspokój się, czy Ty wszystkich musisz straszyc? :polew:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

oZiu, uspokój się, czy Ty wszystkich musisz straszyc? :polew:

o o co kaman?? Przecież jako przedstawiciel i Król RFS sie chciałem ładnie przywitać :D a Ty juz

:bicz: :bicz: :bicz: skarm Cię!![br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:34_________________________________________________

jakaś podobizna tego kolesia do Ciebie... miałeś coś z tym wspólnego?! :D[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:34_________________________________________________Bryniu :thumbup::evil2::kwiatek::hahaha::radocha::rose::wstydliwy::krol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.