Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bryniu :thumbup::evil2::kwiatek::hahaha::radocha::rose::wstydliwy::krol:

nie podlizuj się
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryniu :thumbup::evil2::kwiatek::hahaha::radocha::rose::wstydliwy::krol:

nie podlizuj się

:bicz3: :bicz3: :bicz3: zazdrosny ??
Opublikowano
  • Autor

Bryniu :thumbup::evil2::kwiatek::hahaha::radocha::rose::wstydliwy::krol:

nie podlizuj się

:bicz3: :bicz3: :bicz3: zazdrosny ??

od kilkunastu stron mam wrażenie oZiU, że różowe d*py to twoja pasja :decayed:
Opublikowano

Bryniu :thumbup::evil2::kwiatek::hahaha::radocha::rose::wstydliwy::krol:

nie podlizuj się

:bicz3: :bicz3: :bicz3: zazdrosny ??

od kilkunastu stron mam wrażenie oZiU, że różowe d*py to twoja pasja :decayed:

hahahaha :polew:

Opublikowano
  • Autor

a Bryńka czyta ... :) i polewa

Opublikowano

No, dziewczyny i chłopaki, jeszcze 30 dzisiaj do zrobienia :cool1:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:39_________________________________________________Nowi, pomozecie? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No, dziewczyny i chłopaki, jeszcze 30 dzisiaj do zrobienia :cool1:

żeby nie spocik i jutrzejszy wyjazd to by dało radę :wink4: :>
Opublikowano
  • Autor

różowe d*py, różowi przyjaciele, różowe traktory :polew:

i cała chałupa na róż pomalowana :polew:

no jesteś wreszcie :>
Opublikowano

No, jak jeszcze przyjedzie KiniaJ :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:>[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:44_________________________________________________kurfa co tydzień to fajniej na tych spotach :kox:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:44_________________________________________________chyba kupię BMW :polew:
Opublikowano

co bedzie dalej....? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co bedzie dalej....? :decayed:

miejmy nadzieję że fajniej choć wydaje się że już fajniej być nie może :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:46_________________________________________________Michale dam ci dziś ten telefon ten uszkodzony dasz temu kumplowi jak bedziesz miał czas
Opublikowano

co bedzie dalej....? :decayed:

miejmy nadzieję że fajniej choć wydaje się że już fajniej być nie może :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:46_________________________________________________Michale dam ci dziś ten telefon ten uszkodzony dasz temu kumplowi jak bedziesz miał czas

Nie pekaj, pamietaj ze oZio ma jeszcze pinkiego w rękawie :polew:

Dobra, przywieź tego phona

Opublikowano
  • Autor

wujo czyta :decayed:

Opublikowano

wujo czyta :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

wujo czyta :decayed:

:gwizdanie:

ciekawe czy dzisiaj wpadnie do nas? :gwizdanie:

Opublikowano

wujo czyta :decayed:

:gwizdanie:

ciekawe czy dzisiaj wpadnie do nas? :gwizdanie:

qr*** :wallbash: jestem ustawiony na tenisa o 19 :gwizdanie:

chyba ze zacznie padać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wujo czyta :decayed:

:gwizdanie:

ciekawe czy dzisiaj wpadnie do nas? :gwizdanie:

qr*** :wallbash: jestem ustawiony na tenisa o 19 :gwizdanie:

chyba ze zacznie padać :naughty:

zacznie padać, a na penisa się z oZiEm ustawisz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 15:13_________________________________________________sorry, na tenisa :polew:
Opublikowano
  • Autor

jest :kox: to dowalam :>

Opublikowano

]zacznie padać, a na penisa się z oZiEm ustawisz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 15:13_________________________________________________sorry, na tenisa :polew:

z oziem nie mam szans on ma jeszcze przyjaciela do pomocy :tongue4:

chyba ze pójdziesz ze mna to zagramy z nim w debla :naughty:

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.