Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mcm jedziesz z nami?

na 99%[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 15:22_________________________________________________

]zacznie padać, a na penisa się z oZiEm ustawisz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 15:13_________________________________________________sorry, na tenisa :polew:

z oziem nie mam szans on ma jeszcze przyjaciela do pomocy :tongue4:

chyba ze pójdziesz ze mna to zagramy z nim w debla :naughty:

:polew: :polew:

nie gram w nic z oZiEm a już na pewno nie w tenisa.

w ogóle się zastanawiam czy dziś w krótkich spodenkach przyjechać :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bądzcie o 19-stej, bo ja się musze wcześniej dzisiaj urwać

przyjade ,,osranym" przez ptaki :polew: :polew: :polew: Bryniowozem :polew:

będzie padać więc się zmyje, a w ogóle gdzie ci się spieszy co !!! to ty nie wiesz że w piątki po 19 jesteś "nasza" :evil:
Opublikowano

chyba ze zacznie padać :naughty:

Chyba wujo przyjedzie, bo zaczyna padać. :wink4:

Bierz tetrisa na spot. Ja mam ośmiorniczkę z ZSRRu to się wymienimy.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

chyba ze zacznie padać :naughty:

Chyba wujo przyjedzie, bo zaczyna padać. :wink4:

Bierz tetrisa na spot. Ja mam ośmiorniczkę z ZSRRu to się wymienimy.

:polew:

Opublikowano

Ośmiorniczki nie znasz?? :mysli:

642889768

Opublikowano
  • Autor

kliknij na znaki zapytania u mnie tomaszu :wink4:

Opublikowano

tomaszu proponuje popracowac nad czytaniem ze zrozumieniem :naughty:

na tenisa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ośmiorniczkę i jajeczka miałem :>

Opublikowano

kliknij na znaki zapytania u mnie tomaszu :wink4:

O maaasz, ale bonus. :decayed:

Ja mam ośmiorniczkę. :kox:

Opublikowano

deszcz napier*** wiec chyba dzis nie pogram.. :wallbash:

a co do spotu to sie zobaczy później :cool1:

Opublikowano
  • Autor
ksajczekoladk.th.jpg[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 16:17_________________________________________________ :>
Opublikowano

ksajczekoladk.th.jpg[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 16:17_________________________________________________ :>

ło matko.. lepiej :polew:

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że dzisiejszy spot odbędzie się na Selgrosie. Pamiętajcie, że jak pada to ustawiamy się na Selgrosie pod dachem... Ja już nie będę miał dostępu do kompa, wieczoram Was poszukam. :wink4:

Opublikowano

na razie czasem pada, a czasem nie, to co od razu pod Selgrosa?

u mnie cały czas napier** :gwizdanie:

jak sie uda to i ja przyjade :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spotkajmy się normalnie najwyżej razem podjedziemy na selgros.

Opublikowano
  • Autor

U mnie trzaska światła ni ma i musze z komóry posty trzaskać

Opublikowano

U mnie trzaska światła ni ma i musze z komóry posty trzaskać

hehe, to Cie urządziła aura :polew:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 17:49_________________________________________________ale mnie zabrało, spać mi sie chce na maxa, chyba się zdrzemnę

Opublikowano

hej , dzisiaj mnie nie ma jestem rosie na kreglach . ps dzwon Brynia rano

Opublikowano

:kox: :kox: zostawić was na chwilę samych to odpierdala wam :kox:

Kota nie ma to myszy szaleją :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 20:30_________________________________________________cieniasy;P[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 21:33_________________________________________________co tam Aniu??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.