Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień bez bzykania dniem straconym :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zostań zostań :tongue4:

Opublikowano

jak bez bzykania, to zostaję na budowie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:dance:

Opublikowano

Bedzie pretekst zeby wpaśc :decayed:

Opublikowano

Bedzie pretekst zeby wpaśc :decayed:

i alimenty płacić :gwizdanie: będzie na ratę kredytową :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 15:09_________________________________________________Wredne s__i ze straży :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

Bedzie pretekst zeby wpaśc :decayed:

i alimenty płacić :gwizdanie: będzie na ratę kredytową :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009' date=' 15:09[/size']_________________________________________________Wredne s__i ze straży :bicz3: :bicz3:

zawiniłeś, teraz płać, takie życie... :)
Opublikowano

Bedzie pretekst zeby wpaśc :decayed:

i alimenty płacić :gwizdanie: będzie na ratę kredytową :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 15:09_________________________________________________Wredne s__i ze straży :bicz3: :bicz3:

zawiniłeś, teraz płać, takie życie... :)

ta ona chciała mi dać za 3 wykroczenia p___a mała :bicz3:

Opublikowano

tomaszu ogarnie temat, ma nadzieję :gwizdanie:

Mój tabor ogarnie temat. :decayed:

Idę na rower. :)

Opublikowano

Bedzie pretekst zeby wpaśc :decayed:

i alimenty płacić :gwizdanie: będzie na ratę kredytową :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 15:09_________________________________________________Wredne s__i ze straży :bicz3: :bicz3:

zawiniłeś, teraz płać, takie życie... :)

hmm postanowiłem! Będę im spłacał 10 groszy dziennie;P to po 3000dniach spłacę ich :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 18:05_________________________________________________ :foch::bag::rant:

Opublikowano

ciągnie _wilka_ do _lasu_ :gwizdanie: :gwizdanie: :sexinbed::buziak: :buziak:

Opublikowano
  • Autor

oZiX to tylko o bzykaniu myśli, młody jeszcze ... :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:57_________________________________________________niewyżyty :naughty:

Opublikowano

Ozix, co miałes na myśli?

Przemęczona jestem dzisiaj bardzo i nie ogarniam ;(

a nic tak mi się palnęło podczas rozmowy z bratem i jego dziewczyną na temat wiadomy że ciągnie wilka do lasu i od razu miałem skojarzenia :decayed:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:58_________________________________________________

oZiX to tylko o bzykaniu myśli, młody jeszcze ... :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:57_________________________________________________niewyżyty :naughty:

zaniedbujesz mnie !!

nie no teraz myślę o pracy, pracy inż o was i o parkiecie :wink4:

Opublikowano

jedzie..jeszcze o tym nie wie :naughty:

Opublikowano

jadę do domu.. :decayed: jakiś mini spot koło 17 w radomiu? :cool1:

Kol mi bejbe na komóra, można zaliczyć jakiego spota, bo akurat jadę na miasto. :wink4:

Ale UWAGA, bez bzykania. :decayed:

nie jechałem sam :naughty: wiec sie nie odzywałem :gwizdanie: bry wieczór :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzięki, wszstko jasne :> :> :>

mcm jedziesz z nami w sobotę

kombinuję wolne, ale za tydzień brata weselicho i może nie być łatwo się wyrwać ...
Opublikowano

dzięki, wszstko jasne :> :> :>

mcm jedziesz z nami w sobotę

kombinuję wolne, ale za tydzień brata weselicho i może nie być łatwo się wyrwać ...

mogę Ci zwolnienie załatwić do żony :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze że nie zaproponowałeś mu zastepstwa :polew:

Opublikowano

dobrze że nie zaproponowałeś mu zastepstwa :polew:

co jak co ale mcm-a nie da się zastąpić :tongue4: ale Ciebie chętnie bliżej będę miał;d

Opublikowano

jadę do domu.. :decayed: jakiś mini spot koło 17 w radomiu? :cool1:

Kol mi bejbe na komóra, można zaliczyć jakiego spota, bo akurat jadę na miasto. :wink4:

Ale UWAGA, bez bzykania. :decayed:

nie jechałem sam :naughty: wiec sie nie odzywałem :gwizdanie: bry wieczór :hi:

a trzeba było, bo mieliśmy minispota u mnie na budowie :>

no jak bym sam jechał to na pewno bym wpadł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oZiU rozwalasz mnie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.