Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good:

wstyd sie przyznać.. ale nie pamiętam kiedy ostatnio tam byłem :tongue4:

albo na pieczonoego kota do yoko :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

* ktoś przeczytał bzyknąć?

Jeszcze lepiej - ja przeczytałem "z Kielcami można się bzyknąć". :D

Opublikowano

* ktoś przeczytał bzyknąć?

Jeszcze lepiej - ja przeczytałem "z Kielcami można się bzyknąć". :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wszystkim tylko jedno w głowie :gwizdanie:

ja bym co oszamał :tongue4:

Opublikowano

na basen NIE JADĘ :tongue4:

A właściwie to czemu nie?? Przecież Ty się nie masz czego wstydzić. :naughty:

Też bym coś oszamał, ale to najlepiej wieczorem... :naughty: Póki co idę na kanapki. :kox:

"Głosuj na listę 8, będziesz jadł kanapki z łososiem". :decayed:

Opublikowano

* ktoś przeczytał bzyknąć?

Jeszcze lepiej - ja przeczytałem "z Kielcami można się bzyknąć". :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wszystkim tylko jedno w głowie :gwizdanie:

ja bym co oszamał :tongue4:

to oszam jakies ,,ciacho" ...........mniam............mniam.......

no już parę zjadłem :P

po pracy jadę do straży miejskiej :gwizdanie:

Opublikowano

po pracy jadę do straży miejskiej :gwizdanie:

pokaz im tygrysie :tongue4:

4 strony dziennie i będzie 400 do czerwca :decayed:

Opublikowano

Ja na basen bym się bzyknął :decayed:

Opublikowano

po pracy jadę do straży miejskiej :gwizdanie:

pokaz im tygrysie :tongue4:

4 strony dziennie i będzie 400 do czerwca :decayed:

zbiję ich :gwizdanie: albo postraszę ich Tobą!! a jak to nie pomoże to sięgnę po różowego przyjaciela :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 13:49_________________________________________________

Ja na basen bym się bzyknął :decayed:

to ja do tej wody nie wchodzę :gwizdanie:

Opublikowano

wuju po powrocie z Ułęży 400 poleci :>

robcie zdjecia bo mi sie nie uda pojechac :kwasny:

Ja na basen bym się bzyknął :decayed:

ja na basenie :naughty:

Opublikowano

Ja na basen bym się bzyknął :decayed:

nawet nie skomentuje, co tu wyczytałam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dajesz dajesz bo jestem ciekaw :D

Opublikowano
  • Autor

Ja na basen bym się bzyknął :decayed:

chyba "na basenie bym się bzyknął" :naughty:
Opublikowano

nie chce mi się już pracować :P czas na przerwę ;d

Opublikowano

dzisiaj to ja ma ,,przerwe" od rana :polew:

jakoś mi się pracowac nie chce ..............

a Tomek tu jeszcze od rana z jakiśmi ,,orgazmami" wyskakuje i weź tu się na robocie skoncentruj :polew:

szkoda że nie pracujemy w jednym pokoju... Chociażby w jednej firmie :(

Opublikowano

Ja na basen bym się bzyknął :decayed:

chyba "na basenie bym się bzyknął" :naughty:

Szkoda że to Ty napisałes a nie ktos inny, bo bym zmienił na " na basenie bym Cie bzyknał" :polew:

Opublikowano

dajesz dajesz Bryńka :decayed: wyrzuć to z siebie :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

NIC!!!! już dzisiaj nie piszę, bo mi sie wszystko jednoznacznie kojarzy :gwizdanie:

ale pitolisz :) pisz to polecą strony a my się zaśmiejemy w pracy :kox: :kox:

Opublikowano

radom squad erotomanów z fantazja :polew:

jadę do domu.. :decayed: jakiś mini spot koło 17 w radomiu? :cool1:

Opublikowano

nie mam zamiaru :tongue4:

na budowe zaraz jadę, muszę się skoncentrować

bo szafki mam powiesić, żyrandol jakiś :wink4:

Buuuahahaha..skoncentrowac.. :polew: ty juz kombinuj transport żeby się przeprowadzać

Opublikowano

jadę do domu.. :decayed: jakiś mini spot koło 17 w radomiu? :cool1:

Kol mi bejbe na komóra, można zaliczyć jakiego spota, bo akurat jadę na miasto. :wink4:

Ale UWAGA, bez bzykania. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.