Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja zaczynam prace od 7

wczodzę do pracy 7;15 :gwizdanie: i ładnie się witam z Wami

jak nikt nie opowiada co mu się sniło, to ja też nie powiem :tongue4:

mi dziś się śniło że znalazłem złotą rybkę i spełniła moje czy życzenia :decayed:

Opublikowano

Dzień dobry :wink4:

siema! :rose:

[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 08:47_________________________________________________

Dzień dobry :wink4:

Dobry i to bardzo :> :> :>[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 08:45_________________________________________________

ja zaczynam prace od 7

wczodzę do pracy 7;15 :gwizdanie: i ładnie się witam z Wami

jak nikt nie opowiada co mu się sniło, to ja też nie powiem :tongue4:

mi dziś się śniło że znalazłem złotą rybkę i spełniła moje czy życzenia :decayed:

mnie tam sie nie muszą snic złote rybki i tak mi sie ostatnio wszystko spełnia

tfu tfu, żeby nie zapeszyć

;D aha czyli rozumiem że jest gites ;D fajnie Ci ale to git;D Im lepiej u Ciebie tym spoty lepsze :P

Opublikowano
  • Autor

BRY BRYNIU ranny dziku :decayed: :decayed:

chyba poranny, bo ranny to dziwnie brzmi :naughty:

DZIŃDYBRY

Opublikowano

Halo,

Poświęciłem się i przeczytałem Wasze wypociny..

wuju, gratuluję przystąpienia do RFS. :th: :naughty:

mokom, nie pijemy w piątek, bo ileż można. :decayed:

reszta, jesteście zajebiści. :>

Idę na spóźnione sniadanie. Do później. :)

Opublikowano

Halo,

Poświęciłem się i przeczytałem Wasze wypociny..

wuju, gratuluję przystąpienia do RFS. :th: :naughty:

mokom, nie pijemy w piątek, bo ileż można. :decayed:

reszta, jesteście zajebiści. :>

Idę na spóźnione sniadanie. Do później. :)

Ty też :kox:

Opublikowano

bry :decayed:

jak wy możecie tak wcześnie wstawać :kox:

wuju, gratuluję przystąpienia do RFS. :th: :naughty:

:naughty:

Opublikowano

bry :decayed:

jak wy możecie tak wcześnie wstawać :kox:

wuju, gratuluję przystąpienia do RFS. :th: :naughty:

:naughty:

bo wiesz..kto rano wstaje.... resztę sobie dopowiedz :decayed:

Opublikowano

bry :decayed:

jak wy możecie tak wcześnie wstawać :kox:

wuju, gratuluję przystąpienia do RFS. :th: :naughty:

:naughty:

Bo my Ciężko pracujemy żeby nasze kochane państwo miało co jeść!

JAk byłem w Twoim wieku to też spałem całymi dniami!!

Opublikowano

bo wiesz..kto rano wstaje.... resztę sobie dopowiedz :decayed:

ja wstaje w poludnie i tez jest za***iście :decayed:

Opublikowano

jak wy możecie tak wcześnie wstawać :kox:

No wiesz, jakbym studiował w Kielcach to też bym późno wstawał, ale że studiuję u Skłodowskiej w Lublinie to muszę wstawać raniutko. :decayed:

Chociaż dziś to przespałem wschód słońca i później już nie mogłem się zwlec z wyrka, bo słońce mnie zaczęło rozklejać.. :doh1: Po zimnym prysznicu temperatura mojego organizmu* wróciła do normy. :JC_fan:

_________________________________________________

*) Jestem przekonany, że przeczytaliście "orgazmu"... :decayed:

Opublikowano

no :polew:

Kielce :naughty: bunkrów nie ma :gwizdanie: ale tez jest za***iście :decayed:

Opublikowano

jak wy możecie tak wcześnie wstawać :kox:

No wiesz, jakbym studiował w Kielcach to też bym późno wstawał, ale że studiuję u Skłodowskiej w Lublinie to muszę wstawać raniutko. :decayed:

Chociaż dziś to przespałem wschód słońca i później już nie mogłem się zwlec z wyrka, bo słońce mnie zaczęło rozklejać.. :doh1: Po zimnym prysznicu temperatura mojego organizmu* wróciła do normy. :JC_fan:

_________________________________________________

*) Jestem przekonany, że przeczytaliście "orgazmu"... :decayed:

zawiodę Cię :) po wczorajszym wieczorze przeczytałem organizmu :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 11:45_________________________________________________

no :polew:

Kielce :naughty: bunkrów nie ma :gwizdanie: ale tez jest za***iście :decayed:

taaa aż się scyzoryk w ręku otwiera :gwizdanie:

Opublikowano

taaa aż się scyzoryk w ręku otwiera :gwizdanie:

Nie mów takich rzeczy, bo zainspirowany studiami wuja postanowiłem prześledzić wątek kielecki i zapowiedziałem im nalot z Radomia. :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/swietokrzyskie/odp_spociki_w_kielcach-t17637.0.html;new[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 11:56_________________________________________________

zawiodę Cię :) po wczorajszym wieczorze przeczytałem organizmu :gwizdanie:

A co wczorajszy wieczór ma do tego?? Twój partner był u Ciebie na noc? :mysli:

Opublikowano

ja przeczytałam ,,orgazmu" tzn że ze mna wszystko OK ??????

Jak najbardziej Bryniu. :th:

Nawet ja tak przeczytałem jak czytałem cały tekst w poszukiwaniu błędów. :D

Opublikowano

Ja przeczytałem organizmu...chyba jestem chory... :decayed:

Opublikowano

zawiodę Cię :) po wczorajszym wieczorze przeczytałem organizmu :gwizdanie:

A co wczorajszy wieczór ma do tego?? Twój partner był u Ciebie na noc? :mysli:

Ja przeczytałem organizmu...chyba jestem chory... :decayed:

dobra dobra :naughty:

:polew:

Opublikowano

Mam propozycję na następnego spota po grilu u Kovala:

Może wyskoczymy wszyscy na basen? :naughty: Np. do wuja do Kozienic na rułe. :kox:

halabasen.jpg

Później możemy się posilić, np. w TEXASie. :)

Opublikowano

coś mi tu śmierdzi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.