Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brynia a co jest nie tak z elektryką w twoim domu ?

wszystko jest ok to tylko pretekst żeby się z Michałem widzieć :naughty:

oZiu, tylko nie mów nikomu :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brynia a co jest nie tak z elektryką w twoim domu ?

wszystko jest ok to tylko pretekst żeby się z Michałem widzieć :naughty:

oZiu, tylko nie mów nikomu :polew:

spoko spoko u mnie to wiesz ... nikt się nie dowie

Adrian wysłałem Ci namiary na gg

Opublikowano

spoko spoko u mnie to wiesz ... nikt się nie dowie

Oprócz tego, że wszyscy zarejestrowani na forum mają dostęp do tego wątku, czyli ponad 30 000 ludzi. :D

A w ogóle to witam. Właśnie się zbieram na uczelnie. Trzeba tam przypomnieć o sobie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

BRY :>

Opublikowano

BRY :>

BRY :hi:

:decayed:

Opublikowano

BRY ALL :hi:

Ale się wyspałem :naughty:

Są jakieś foty?

Opublikowano

Tych których ma nie byc to i nie ma :decayed: , ale może jednak coś by się wybrało :mysli:

Opublikowano
  • Autor

BRY ALL :hi:

Ale się wyspałem :naughty:

Są jakieś foty?

na spocie, po uprzednim zatwierdzeniu oficjalnych i godnych pokazania, nie naruszających godności osobistej członka klubu :polew:
Opublikowano

Nic nie macie z początku imprezy? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Nic nie macie z początku imprezy? :cool1:

od początku była jazda ... :naughty:
Opublikowano

Nic nie macie z początku imprezy? :cool1:

od początku była jazda ... :naughty:

Kurcze, to chociaż jak staliśmy przy autach mozna było porobic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nic nie macie z początku imprezy? :cool1:

od początku była jazda ... :naughty:

Kurcze, to chociaż jak staliśmy przy autach mozna było porobic :decayed:

to chyba by były jedyne godne oficjalnego pokazania...
Opublikowano

Nic nie macie z początku imprezy? :cool1:

taklie coś, to tylko u Kowala na aparacie :rolleyes:

Noo, już do niego piszę :decayed:

Opublikowano

hmm zdjęcia ze mną bez mojej zgody proszę nie rozpowszechniać no chyba że mi :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli nic nie obejrzymy bo Ty wszędzie byłes :polew:

Opublikowano

:siema:

To co wieczorekiem browarek jak zwykle?

tak :decayed:

a miałem juz nie pic :gwizdanie:

Opublikowano

hmm zdjęcia ze mną bez mojej zgody proszę nie rozpowszechniać no chyba że mi :gwizdanie:

Ozix tęskniliśmy za Tobą :naughty:

A czemu się nie przywitałeś Królu :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 10:47_________________________________________________Dobra spadam, trzeba się rodziną zająć :gwizdanie:

To co wieczorekiem browarek jak zwykle?

Ciężko się witać z Królową bez rubinów i brylantów lub innych skarbów

w chwili obecnej mogę jedynie ofiarować Michała i trzy krowy Tomasza

;D a tak poza tym się nie żegnałem więc i nie witałem ale skoro oczekujecie to się przywitam

Witajcie moi KOCHANI!!:)[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 12:24_________________________________________________też za wami tęsknię ;((( a browarek rzecz jasna tylko dziś kobitka u mnie nocuje więc będzie krzyczeć :gwizdanie: już się drze że nie mogę wytrzymać ani chwili bez was :gwizdanie:

Opublikowano

tylko dziś kobitka u mnie nocuje więc będzie krzyczeć :gwizdanie:

Nie może byc inaczej :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tylko dziś kobitka u mnie nocuje ...

oZiU to zasłona dymna :?: :wink4:
Opublikowano

tylko dziś kobitka u mnie nocuje ...

oZiU to zasłona dymna :?: :wink4:

oZiu nie psuj wszystkiego :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.