Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja się dziś napiję od co;D

Pij pij bedziesz łatwiejszy :decayed:

taki trudny to on nie jest :wink4:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja się dziś napiję od co;D

Pij pij bedziesz łatwiejszy :decayed:

:polew:

oziu ty miałeś szalec, ale widze jak narazie ze to chłopaki cie atakują :decayed:

py sy. ale po co ten jezyk :polew:

Opublikowano

a ja się dziś napiję od co;D

Pij pij bedziesz łatwiejszy :decayed:

:polew:

oziu ty miałeś szalec, ale widze jak narazie ze to chłopaki cie atakują :decayed:

py sy. ale po co ten jezyk :polew:

:polew: to był tekst... ale po ch..j ten język :polew:

Opublikowano

mnie tam rozwaliła opowieśc Ozixa o jego pościeli :polew: :polew: :polew:

Czy ktos zliczy ile nas na początku jechało w tej Cytrynie?

Ja się doliczyłam ośmiu osób, ale zawsze istnieje opcja, że widziałam podwójnie. :decayed:

A ja piję dzisiaj dalej i pewnie jak zawsze będę mieszać. :)

"Tomaszu ja mam taka ładną pościel..." jakoś tak to leciało :kox:

Opublikowano

"Tomaszu ja mam taka ładną pościel..." jakoś tak to leciało :kox:

taką śliską...buuuhahahah :polew:

Opublikowano

"Tomaszu ja mam taka ładną pościel..." jakoś tak to leciało :kox:

taką śliską...buuuhahahah :polew:

Właśnie o to mi chodziło :polew: :polew: :polew:

I poważnie, jeszcze raz wielkie dzięki za zaproszenie, bo ubawiłam się na maksa. Imprezka :good: a ludzie zajebiści. :kox:

Opublikowano

"Tomaszu ja mam taka ładną pościel..." jakoś tak to leciało :kox:

taką śliską...buuuhahahah :polew:

nie nie!! ładną potem jak już się wszyscy wyśmiali to dodałem że śliską :gwizdanie:

nie wierzycie mi?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 12:44_________________________________________________ciekawe czy mogę już jeździć

a w cytrynce było nas:

8 łosób[;

Opublikowano
  • Autor

do wieczora...

Opublikowano

Zdałem ANGIELSKI miałem farta łatwy zestaw mi sie trafił :evil: szczęście w głupocie impreza zajebiaszcza...

Czyżby dziś też był spot ?

Ja też chce prisona !

Z tych zdjęć to będzie taka beka że sie nie pozbieramy na następnego spota wezmę lapka to będziemy oglądać :evil:

W nagrodę za zdany Angielski kupiłem sobie felgi ala RS4 :decayed:

Opublikowano

to super to dawaj linka do zdjęć :gwizdanie:

takk mi się wydaje że jak by nas nie wyprosili to byśmy do rana siedzieli:P

Opublikowano

Mnie też się dzisiaj tany tany szykują, więc pewnie jutro będę beton.

Ze stałego składu zabrakło tylko mokoma. Mokom, znów dużo straciłeś, musisz to nadrobić. :wink4:

Adrian, jakie zdjęcia? Robiłeś jakieś zdjęcia? Jeśli to mają być takie, jakie mcm mi przesłał to lepiej faktycznie zabrać kompa na spota i dopiero oglądać... :gwizdanie:

Kaśka, Ty już w Wawie?

OZIX, NIE MA PUBLIKOWANIA ZDJĘĆ! A to w ogóle nas wyprosili?? :co:

Opublikowano

Mnie też się dzisiaj tany tany szykują, więc pewnie jutro będę beton.

Ze stałego składu zabrakło tylko mokoma. Mokom, znów dużo straciłeś, musisz to nadrobić. :wink4:

Adrian, jakie zdjęcia? Robiłeś jakieś zdjęcia? Jeśli to mają być takie, jakie mcm mi przesłał to lepiej faktycznie zabrać kompa na spota i dopiero oglądać... :gwizdanie:

Kaśka, Ty już w Wawie?

OZIX, NIE MA PUBLIKOWANIA ZDJĘĆ! A to w ogóle nas wyprosili?? :co:

ale ja chce je zobaczyć!! Poza tym królowi sie nie odmawia :gwizdanie:

Tomaszu jak Ty byłeś zajęty to do nas 2 razy czy tam 3 przylazł ochroniarz żeby wychodzić bo chcą zamykać

Opublikowano

ale ja chce je zobaczyć!! Poza tym królowi sie nie odmawia :gwizdanie:

Ja też chętnie zobaczę, ale nie na forum. :wink4:

Opublikowano

tez znalazłem jakies fotki na noki :naughty: z tego co pamietam robilem w tym czasie co mcm :gwizdanie: tomaszu :cool1:

Opublikowano

tez znalazłem jakies fotki na noki :naughty: z tego co pamietam robilem w tym czasie co mcm :gwizdanie: tomaszu :cool1:

to są szansę że na nich będę :gwizdanie:

Opublikowano

Adrian, jakie zdjęcia? Robiłeś jakieś zdjęcia? Jeśli to mają być takie, jakie mcm mi przesłał to lepiej faktycznie zabrać kompa na spota i dopiero oglądać... :gwizdanie:

Kaśka, Ty już w Wawie?

OZIX, NIE MA PUBLIKOWANIA ZDJĘĆ! A to w ogóle nas wyprosili?? :co:

Tak jestem już w Warszawie. :)

Kto mi może przesłać te zdjęcia na maila to podeślę namiary na PW? Please.

Naprawdę nas wyprosili? Zupełnie tego nie zakodowałam. :shocked:

Opublikowano

spadam podregulować dźwi :hi:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 13:59_________________________________________________

tez znalazłem jakies fotki na noki :naughty: z tego co pamietam robilem w tym czasie co mcm :gwizdanie: tomaszu :cool1:

to są szansę że na nich będę :gwizdanie:

jestes :decayed: na nich i nie tylko :tongue4::polew:

Opublikowano

O kurna, ja na swoim telefonie też znalazłem jakieś zdjęcia. :D Jest na nich Ozix - takie coś to myślę, że można opublikować :decayed: ale to jutro, bo teraz nie mam kabla..

Opublikowano

Ogarniam temat zdjęcia do wglądu na następnym spociku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.