Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odzim qzwa pomóz nam, pisz cokolwiek :polew: :polew: :polew:

A co jutro do 400 dobijacie..? :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ciebie poznam i w ciemności!!

Po omacku!!

Jesteś taki męski :embarrassed:

to ja kurfa nie jadę

boisz się?

zaczyna m się bać

Opublikowano

odzim qzwa pomóz nam, pisz cokolwiek :polew: :polew: :polew:

A co jutro do 400 dobijacie..? :naughty:

Nie jutro ryp...ko live![br]Dopisany: 15 Maj 2009, 01:02_________________________________________________

Ciebie poznam i w ciemności!!

Po omacku!!

Jesteś taki męski :embarrassed:

to ja kurfa nie jadę

przeczytałam miękki, q...a mać w oczach mi sie pierdzieli

udzielam Ci reprymendy możesz odejść :kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

zajmę się Toba tylko wtedy jak mnie Kobitki nie będą chciały :wallbash:

czyli dziewczyny w was nadzieje trzeba jutro oZiXa dojechac żeby sie chłpaków nie czepiał :polew:
Opublikowano

może poczekamy na 300 na Tomasza?

Opublikowano
  • Autor

ci co prześpią 300 będą sobie w brodę pluć :polew:

Opublikowano

obudzimy go telem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kto jeszcze zdezerteruje ma pojechane...

Opublikowano

obudzimy go telem :wink4:

a ja mam numer :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 01:05_________________________________________________Michał: Ciebie tez jutro zgarniać??

Opublikowano

Tylko że do tych 300 jeszcze nam 7 brakuje :kwasny:

Chce i mi się spać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tylko że do tych 300 jeszcze nam 7 brakuje :kwasny:

Chce i mi się spać :gwizdanie:

no kurfa ani mi się waż :angry:
Opublikowano

oZiu , kuffa jutro sie wyjasni czy bede pił czy jade autem :kwasny:

Ale thx za chęci :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oZiu , kuffa jutro sie wyjasni czy bede pił czy jade autem :kwasny:

Ale thx za chęci :wink4:

nie ma h...ja we wsi bedziesz pił ...
Opublikowano
  • Autor

nie po to bede PKSa gonił żebym sam kurfa pił

Opublikowano

Musicie, bo inaczej nie bedzie swietowania.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a może sobie tą 300 zostawimy ,,na sniadanko"

przyjemności trzeba sobie odpowiednio dozować :gwizdanie:

nie wymiekaj dzieweczko
Opublikowano

a może sobie tą 300 zostawimy ,,na sniadanko"

przyjemności trzeba sobie odpowiednio dozować :gwizdanie:

e tam... jedziemy na maxa

Opublikowano
  • Autor

a może sobie tą 300 zostawimy ,,na sniadanko"

przyjemności trzeba sobie odpowiednio dozować :gwizdanie:

to idźmy sobie kanapki zrobić siadamy jemy i piszemy :polew:
Opublikowano

oZiu , kuffa jutro sie wyjasni czy bede pił czy jade autem :kwasny:

Ale thx za chęci :wink4:

nie ma h...ja we wsi bedziesz pił ...

no ja też się napiję!!

OK

Idę Spać!!

a kto dobije do 300 i będzie w pierwszym poście! Podkreślam poście ten jutro pierwszy pozna mojego przyjaciela!

nie po to bede PKSa gonił żebym sam kurfa pił

ja to nie PKS!

oZiu , kuffa jutro sie wyjasni czy bede pił czy jade autem :kwasny:

Ale thx za chęci :wink4:

Ja Cię zaraz rozerwę, JAKIM AUTEM !!!! JUTRO!!!!! :evil:

a ja mogę autem?? nie chcę!!

Opublikowano
  • Autor

ja sobie kakao zrobię

bez skojarzeń oziu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.