Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to kurfa jest "zrobiliście" ... "jesteście" a ty to co nie jesteś :?: :mysli:

Ja... spałem?? :>

zostałeś wygnany! A Twoje dobra został rozdane biedaką!![br]Dopisany: 15 Maj 2009, 11:10_________________________________________________kobieta przekazana Szlachcie! kunie wojsku , ziemia rolnika a skarby Królowej!

Ale nim zostanie pognany bedzie jeszcze weekend z różowym :polew:

Wygnańcy nie mają takowego przywileju

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wygnańcy nie mają takowego przywileju

Litościwy Oziksie, :notworthy:

Opublikowano

Tomaszu, hulajnogę odebrałes?

Opublikowano

Tomaszu, hulajnogę odebrałes?

Jeszcze nie - podjadę ok. 14:00. :wink4:

Opublikowano

Wygnańcy nie mają takowego przywileju

Litościwy Oziksie, :notworthy:

:bicz:

Opublikowano

Wygnańcy nie mają takowego przywileju

Litościwy Oziksie, :notworthy:

:bicz:

Ku*wa, za co?? :D

Opublikowano

warszawa w Tydzień zrobiła 13 stron :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 11:25_________________________________________________

Wygnańcy nie mają takowego przywileju

Litościwy Oziksie, :notworthy:

:bicz:

Ku*wa, za co?? :D

za zdradę!

Opublikowano
  • Autor

Wygnańcy nie mają takowego przywileju

Litościwy Oziksie, :notworthy:

:bicz:

Ku*wa, za co?? :D

w imię zasad ... :>
Opublikowano

Wygnańcy nie mają takowego przywileju

Litościwy Oziksie, :notworthy:

:bicz:

Ku*wa, za co?? :D

w imię zasad ... :>

s..synu :polew:

Opublikowano

warszawa w Tydzień zrobiła 13 stron :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie róbmy takiego klimatu - nie ma żadnej konkurencji. :bicz3:

Opublikowano

Jak zwykle oZio ...buuuhahahah

Opublikowano
  • Autor

Wygnańcy nie mają takowego przywileju

Litościwy Oziksie, :notworthy:

:bicz:

Ku*wa, za co?? :D

w imię zasad ... :>

s..synu :polew:

ładnie Lindą poleciałeś Michale :>
Opublikowano

warszawa w Tydzień zrobiła 13 stron :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie róbmy takiego klimatu - nie ma żadnej konkurencji. :bicz3:

:bicz: :bicz: :bicz: aMASZ!!

:bicz2: :bicz2: :bicz2::rant: :rant: :rant: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

i na koniec!

:banan1: :banan1: :banan2: :banan2:

Opublikowano
  • Autor

warszawa w Tydzień zrobiła 13 stron :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie róbmy takiego klimatu - nie ma żadnej konkurencji. :bicz3:

:bicz: :bicz: :bicz: aMASZ!!

:bicz2: :bicz2: :bicz2::rant: :rant: :rant: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

i na koniec!

:banan1: :banan1: :banan2: :banan2:

oZiU tobie dobrej ładnej dorodnej napalonej sexownej wyuzdanej DDDUUUPPPYYY trzeba :polew:
Opublikowano

a masz Ty wrogu :banan1::polew:

Opublikowano

oZiU tobie dobrej ładnej dorodnej napalonej sexownej wyuzdanej DDDUUUPPPYYY trzeba :polew:

Czy ja wiem czy d*py..? :gwizdanie:

Ozix lubi być tym małym banankiem - :banan1:

Opublikowano

oZiU tobie dobrej ładnej dorodnej napalonej sexownej wyuzdanej DDDUUUPPPYYY trzeba :polew:

Czy ja wiem czy d*py..? :gwizdanie:

Ozix lubi być tym małym banankiem - :banan1:

nie sorka ale nie zabiorę Ci tej roboty :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oZiU tobie dobrej ładnej dorodnej napalonej sexownej wyuzdanej DDDUUUPPPYYY trzeba :polew:

Czy ja wiem czy d*py..? :gwizdanie:

Ozix lubi być tym małym banankiem - :banan1:

ja powoli zaczynam się gubić co tak naprawdę lubi nasz oZiO
Opublikowano

oZiu, dzisiaj we Fregacie wszystkie towary Twoje :decayed:

ba, nawet mogę nie pić i Cie odweźc do domu po balecie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiem jedno, oZiO załatwia mi podwózkę i odwózkę :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.