Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikt w ciebie oZiU nie wątpi, :wink4:

PS. to może w piąteczek na spocie do tego kina brykniemy ekipą :>

Nie, w piatek nie!!! Może być czwartek, może być inny dzień ale nie piatek... :wink4:

Ty to tam cicho;) spytamy Twojej żony kiedy możesz ;D :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nikt w ciebie oZiU nie wątpi, :wink4:

PS. to może w piąteczek na spocie do tego kina brykniemy ekipą :>

Nie, w piatek nie!!! Może być czwartek, może być inny dzień ale nie piatek... :wink4:

Ty to tam cicho;) spytamy Twojej żony kiedy możesz ;D :kox: :kox:

:decayed: ty napewno cos wynegocjujesz..tylko nie idź po bandzie :cool1:

aa..na zlocik mnie puści...chyba ze coś nawywijam :gwizdanie:

Opublikowano

Ten gość kogoś mi przypomina. Czarna pościel i te sprawy... :mysli:

20050227103404.jpg

Opublikowano

nikt w ciebie oZiU nie wątpi, :wink4:

PS. to może w piąteczek na spocie do tego kina brykniemy ekipą :>

Nie, w piatek nie!!! Może być czwartek, może być inny dzień ale nie piatek... :wink4:

Ty to tam cicho;) spytamy Twojej żony kiedy możesz ;D :kox: :kox:

:decayed: ty napewno cos wynegocjujesz..tylko nie idź po bandzie :cool1:

aa..na zlocik mnie puści...chyba ze coś nawywijam :gwizdanie:

to zaklepuje sobie wyrko koło Ciebie ;D żebym mógł wasze Klubowe ekscesy nagrywać ;D :evil: :evil:

Bryńka potrzebuję jakiegoś Twojego ładnego zdjęcia do ramki :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 17:48_________________________________________________

Ten gość kogoś mi przypomina. Czarna pościel i te sprawy... :mysli:

[/img]

jaki gość coś Ci link nie wszedł[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 17:49_________________________________________________Error 404 :

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Opublikowano
  • Autor

oZiU pinki złapał errora :?: :decayed:

Opublikowano

oZiU pinki złapał errora :?: :decayed:

za długo był używany i sie zaciął :polew:

Opublikowano

michał dobrze Ci że zona Cie pusci :good: ja swojej to nawet nie pytalem , zeby mi nie truła :confused4:

Opublikowano

michał dobrze Ci że zona Cie pusci :good: ja swojej to nawet nie pytalem , zeby mi nie truła :confused4:

powiesz ze na spot jedziesz :wink4: a ze bedzie w kinie :gwizdanie:

Opublikowano

michał dobrze Ci że zona Cie pusci :good: ja swojej to nawet nie pytalem , zeby mi nie truła :confused4:

powiesz ze na spot jedziesz :wink4: a ze bedzie w kinie :gwizdanie:

nie chodzi o kino tylko zlot letni
Opublikowano

nie chodzi o kino tylko zlot letni

chyba ze tak..

Opublikowano
  • Autor

już my z nią pogadamy i poznamy z nią pinkiego to na pewno pojedziesz :polew:

Opublikowano

oZiU pinki złapał errora :?: :decayed:

za długo był używany i sie zaciął :polew:

przez te kielce Ci odbija nie fikaj tak bo Ci pinki w zad!

już my z nią pogadamy i poznamy z nią pinkiego to na pewno pojedziesz :polew:

Twój ??:D

michał dobrze Ci że zona Cie pusci :good: ja swojej to nawet nie pytalem , zeby mi nie truła :confused4:

powiesz ze na spot jedziesz :wink4: a ze bedzie w kinie :gwizdanie:

nie chodzi o kino tylko zlot letni

ja mogę z nią pogadać :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 20:43_________________________________________________

oZiU pinki złapał errora :?: :decayed:

pinki ma się dobrze spytaj żonę :decayed:

Opublikowano

przez te kielce Ci odbija nie fikaj tak bo Ci pinki w zad!

a co one maja do tego? :tongue4:

tu mam więcej czasu na forum :decayed:

wiec to nie przez kielce ... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oZiU pinki złapał errora :?: :decayed:

pinki ma się dobrze spytaj żonę :decayed:

mówi że kiepsko z nim :naughty:
Opublikowano

oZiU pinki złapał errora :?: :decayed:

pinki ma się dobrze spytaj żonę :decayed:

mówi że kiepsko z nim :naughty:

no bo kurde ostatnio mi się obsunął bo ręka drgała od braku piwa ;/

Opublikowano
  • Autor

oZiU pinki złapał errora :?: :decayed:

pinki ma się dobrze spytaj żonę :decayed:

mówi że kiepsko z nim :naughty:

no bo kurde ostatnio mi się obsunął bo ręka drgała od braku piwa ;/

taki młody i już delirki ma :no:
Opublikowano

oZiU pinki złapał errora :?: :decayed:

pinki ma się dobrze spytaj żonę :decayed:

mówi że kiepsko z nim :naughty:

no bo kurde ostatnio mi się obsunął bo ręka drgała od braku piwa ;/

taki młody i już delirki ma :no:

taki młody i jeszcze ojcem nie jest :P[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 21:24_________________________________________________gdzie reszta?! bo mi się piwa kończą i idę spać!

Opublikowano
  • Autor

tia idź spać i jutro znów będziesz miał lekturę do czytania :>

Opublikowano

tia idź spać i jutro znów będziesz miał lekturę do czytania :>

o sobie :tongue4:

Opublikowano

tia idź spać i jutro znów będziesz miał lekturę do czytania :>

i Wy cieniasy nie zdołacie podołać zadaniu ;) nie zostawię was;>>

Ktoś dostał BANA ode mnie [;

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.