Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kaśka nie czytaj tych głupot :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam policyjne miasto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

witamy Krakał :hi:

Opublikowano

:hi:

coś kiepska frekwencja , reszta śpi ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pomęczyły się dzieciaki :>

Opublikowano

Dobry. :>

Opublikowano

pomęczyły się dzieciaki :>

Dokładnie, padłam wczoraj ;(

Ale za to jaka wyspana jestem

I przynajmniej sny miałam zajefajne :>

Bry Dzień All :>

no to opowiadaj ;) trzeba było dac znać że padasz to byśmy Ci duracele przynieśli :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

pomęczyły się dzieciaki :>

Dokładnie, padłam wczoraj ;(

Ale za to jaka wyspana jestem

I przynajmniej sny miałam zajefajne :>

Bry Dzień All :>

no to opowiadaj ;) trzeba było dac znać że padasz to byśmy Ci duracele przynieśli :gwizdanie: :gwizdanie:

Przydałyby się :gwizdanie:

Bo króliczek duracella ma chyba ostatnio baterie-podróbki :gwizdanie:

e to podłącze się do Ciebie/Ciebie do mnie to się naładują :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

e to podłącze się do Ciebie/Ciebie do mnie to się naładują :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

rozumiem że się podoba ma propozycja :cool1: :cool1:

Opublikowano

rozumiem że się podoba ma propozycja :cool1: :cool1:

Aleś zaszalał. Brynia na pewno teraz się zastanawia jak tu się wyrwać z pracy do Ozia. :naughty:

Opublikowano

witam all

Opublikowano

rozumiem że się podoba ma propozycja :cool1: :cool1:

Aleś zaszalał. Brynia na pewno teraz się zastanawia jak tu się wyrwać z pracy do Ozia. :naughty:

wiesz zawsze ja mogę do niej :gwizdanie: :gwizdanie:

rozumiem że się podoba ma propozycja :cool1: :cool1:

Aleś zaszalał. Brynia na pewno teraz się zastanawia jak tu się wyrwać z pracy do Ozia. :naughty:

cały czas ostatnio tylko kombinuje jak sie wyrwać :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

składaj podanie gdzie trzeba i strasz PINKIM

witam all

:hi:
Opublikowano

witojcie :hi:

pomęczyły się dzieciaki :>

eee tam,,, do 3 (kr**) nie mogłem zasnąć :wallbash:

Bo króliczek duracella ma chyba ostatnio baterie-podróbki :gwizdanie:

polecam R20 :gwizdanie:

zamiast piwa pije ostatnio jakieś zamienniki :doh1:

efekty, j.w. do 3 siedziałem :cool1:

Opublikowano

wiesz zawsze ja mogę do niej :gwizdanie: :gwizdanie:

No to co Cię trzyma?? :>

Opublikowano

wiesz zawsze ja mogę do niej :gwizdanie: :gwizdanie:

No to co Cię trzyma?? :>

Twoja ręka na moim kolanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Twoja ręka na moim kolanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Oziu, pamiętaj, że to tylko Twoja wyobraźnia. Skup się i wyobraź sobie, że mojej ręki tam nie ma. Za to Brynia dzwoni i zaprasza Cię do siebie..

Opublikowano

Twoja ręka na moim kolanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Oziu, pamiętaj, że to tylko Twoja wyobraźnia. Skup się i wyobraź sobie, że mojej ręki tam nie ma. Za to Brynia dzwoni i zaprasza Cię do siebie..

mrrrr Brynia :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano
Tomaszu, czy z papierosów przerzuciłes się na palenie czegoś innego

Jem banany i piję Żywiec Zdrój. :kox:

Opublikowano

Twoja ręka na moim kolanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Oziu, pamiętaj, że to tylko Twoja wyobraźnia. Skup się i wyobraź sobie, że mojej ręki tam nie ma. Za to Brynia dzwoni i zaprasza Cię do siebie..

mrrrr Brynia :kwiatek: :kwiatek:

Oziu chłopaki sa zazdrośni, zwłaszca Tomaszu i mcm napisz im też cos miłego, jak bardzo ich kochasz i tesknisz :gwizdanie: :wink4:

ale po co mam ich kłamać i oszukiwać?? noo i dawać nadzieję ?? Przecież wszyscy wiedzą że Król widzi tylko koniec nosa Królowej :good:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 11:47_________________________________________________

Jem banany i piję Żywiec Zdrój. :kox:

a jak jesz te banany :co:

Opublikowano

a jak jesz te banany :co:

Tak, że by Ci się kisiel w majtkach zrobił. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.