Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kredu to wpadaj na spota

zrobimy zapoznanie z ekipą RFS przed Zlotem, żebyście w szoku nie byli

do zlotu będę jechał na 100% wieć postaram się tak wykombinować żeby sie na Waszego spota załapać

dajesz znać wcześniej to się możemy zorganizować w inny dzień na małą macankę :dance::pleasantry::cygaro:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to zabrzmiało jak wyzwanie :naughty: :naughty:

tą drogę znam jak własną kieszeń wieć :naughty:

a ja znam jak kieszeń Kredu :naughty::polew:

Opublikowano

tyle wiary i nikt nie piszę nic;/

to może ta wiara za słaba jednak :polew:

wstydzą się ludzie

ja jako Król mam obowiązek was ugościć jak ta lala!! i zabawiać w każdy sposób :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:16_________________________________________________

no to zabrzmiało jak wyzwanie :naughty: :naughty:

tą drogę znam jak własną kieszeń wieć :naughty:

a ja znam jak kieszeń Kredu :naughty::polew:

to ja też chętnie poznam tą kieszeń :gwizdanie:

Opublikowano

i zabawiać w każdy sposób :gwizdanie: :gwizdanie:

w każdy to może lepiej nie, my jesteśmy normalni :gwizdanie:

Opublikowano

no to zabrzmiało jak wyzwanie :naughty: :naughty:

tą drogę znam jak własną kieszeń wieć :naughty:

tak, to ja podejmuję wyzwanie na tej trasie

też ją dobrze znam, nawet ostatnio w sobote jechałam :gwizdanie:

Aneczka, daj spokój,nie podpuszczaj :polew:

Opublikowano

tak, to ja podejmuję wyzwanie na tej trasie

też ją dobrze znam, nawet ostatnio w sobote jechałam :gwizdanie:

Madas powiedz mu.... :cool1:

Opublikowano

no to zabrzmiało jak wyzwanie :naughty: :naughty:

tą drogę znam jak własną kieszeń wieć :naughty:

tak, to ja podejmuję wyzwanie na tej trasie

też ją dobrze znam, nawet ostatnio w sobote jechałam :gwizdanie:

Pozwolę sobie napisać:

Kochanie nie możesz to zbyt ryzykowne, ale siłą Cię nie zatrzymam...

jak uraziłem to przepraszam:([br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:18_________________________________________________

tak, to ja podejmuję wyzwanie na tej trasie

też ją dobrze znam, nawet ostatnio w sobote jechałam :gwizdanie:

Madas powiedz mu.... :cool1:

chyba jej to nasza Kólowa

Opublikowano

to ONA :polew:

Opublikowano

to może ta wiara za słaba jednak :polew:

watpisz w RFS? :cwaniak1:

Opublikowano

tak, to ja podejmuję wyzwanie na tej trasie

też ją dobrze znam, nawet ostatnio w sobote jechałam :gwizdanie:

Kredu ma 270 KM to nie będzie sprawiedliwe aaaa i 404 NM :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jestem już robaczki synka usypiałem...

widzę że tęskniliście i że gości spamerów mamy :wink4:

Opublikowano

i zabawiać w każdy sposób :gwizdanie: :gwizdanie:

w każdy to może lepiej nie, my jesteśmy normalni :gwizdanie:

to jak my wszyscy tu co nie ludziska?[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:19_________________________________________________

tak, to ja podejmuję wyzwanie na tej trasie

też ją dobrze znam, nawet ostatnio w sobote jechałam :gwizdanie:

Kredu ma 270 KM to nie będzie sprawiedliwe aaaa i 404 NM :naughty:

zief!! ZIEF ZIEF!! aż mi się spać zachciało...

Opublikowano

jestem już robaczki synka usypiałem...

widzę że tęskniliście i że gości spamerów mamy :wink4:

poetów :gwizdanie:

Opublikowano

jestem już robaczki synka usypiałem...

widzę że tęskniliście i że gości spamerów mamy :wink4:

ja bardzo![br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:20_________________________________________________

tak, to ja podejmuję wyzwanie na tej trasie

też ją dobrze znam, nawet ostatnio w sobote jechałam :gwizdanie:

Kredu ma 270 KM to nie będzie sprawiedliwe aaaa i 404 NM :naughty:

nie liczy się samochód a kierowca :gwizdanie: :gwizdanie: albo kierowniczka :D

Opublikowano
  • Autor

jestem już robaczki synka usypiałem...

widzę że tęskniliście i że gości spamerów mamy :wink4:

poetów :gwizdanie:

no tu u nas sami poeci i erotomani gawędziarze :>
Opublikowano

ale ja się mogę ścigać mam ok 140 KM i Niutów pewnie mniej niż w seri ....dawajcie jakiegoś Krdensa :naughty::polew:

Opublikowano

nie liczy się samochód a kierowca :gwizdanie: :gwizdanie: albo kierowniczka :D

Madas powiedz mu wiecej :gwizdanie:

Opublikowano

ale ja się mogę ścigać mam ok 140 KM i Niutów pewnie mniej niż w seri ....dawajcie jakiegoś Krdensa :naughty::polew:

ja wystawie mojego Pinkiego w cabrio coupe na niego nie znalazł się jeszcze żaden mocny i wszyscy się go boją :kox:

Opublikowano

ja tam na ściganki to się nie nadaję .... ale swojego ściganta na zlocie wystawiam :evil: będą jaja jak berety :kox:

Opublikowano

O cholera wreszcie przeczytałam te 60 stron które nawaliliście jak mnie nie było :)

Widzę, że nadal trzymam się w pierwszej dziesiątce w ilości postów u was wątku więc nie jest ze mną tak źle. :polew: :polew:

Brynia kochanie no to widzimy się w sobotę na kilka godzinek. :decayed:

Wiecie, że dzisiaj się mnie zapytali na spocie w Wawie czy noszę białe bawełniane majtki ? :kox::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.