Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no byłem raz i frajda na gokartach niesamowita ......

Opublikowano

załatwiasz zakwaterowanie i flaszkę my bierzemy dobrą zabawę i jesteśmy

Opublikowano
  • Autor

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

dla nas też :evil:

dla was przede wszystkim a już na pewno dla ciebie i rózowego :polew:

Opublikowano

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

Opublikowano

załatwiasz zakwaterowanie i flaszkę my bierzemy dobrą zabawę i jesteśmy

z zakwaterowaniem nie ma problemu

kilka osób bez problemu przenocujemy a flaszki Ci u mnie pod dostatkiem

jeszcze mi po weselu z 30 w domu zostało :naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:37_________________________________________________

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

:polew:

Opublikowano

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

:good: masz u mnie flaszkę!
Opublikowano
  • Autor

a jak chcecie sie sprawdzić faktycznie na torze to zapraszamy do Poznania na gokarty - mamy super fajny profesjonalny tor

wtedy widać kto i co potrafi i bez ryzyka utraty zdrowia

z Radomia 3h i jesteście w Poznaniu

może kiedyś wpadniecie :mysli:

pewnie, chętnie :>

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

tia a w sobotę????????????

byłem do tego przymuszony ale nie widziałaś jak się mocno trzymałem :wink4: :>
Opublikowano

narka już bankowo ...miło było :hi:

Opublikowano

załatwiasz zakwaterowanie i flaszkę my bierzemy dobrą zabawę i jesteśmy

z zakwaterowaniem nie ma problemu

kilka osób bez problemu przenocujemy a flaszki Ci u mnie pod dostatkiem

jeszcze mi po weselu z 30 w domu zostało :naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:37_________________________________________________

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

:polew:

no to gitara co Wy na yo RFS-i??[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:39_________________________________________________

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

ja też mam dla kogo, ale nie gadaj że Cię nie ponosi

bo mnie niestety zbyt często

ale Ty znasz umiar;) i wiesz kiedy Ci wolno ;)

Opublikowano

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

ja też mam dla kogo, ale nie gadaj że Cię nie ponosi

bo mnie niestety zbyt często

teraz nie ale juz prawie mial za pkt prawko zabrane wieć wiesz.... :gwizdanie: jak spokojnie jeździł

Opublikowano

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

ja też mam dla kogo, ale nie gadaj że Cię nie ponosi

bo mnie niestety zbyt często

mnie raczej nie ....nie mam we krwi tego ścigania .... Kuredu to ma we krwi i jest na prawdę niezły wyszło na gokartach tak naprawdę .... ja nie będę mówił jak mi wyszło .... :gwizdanie:

Opublikowano

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

ja też mam dla kogo, ale nie gadaj że Cię nie ponosi

bo mnie niestety zbyt często

mnie raczej nie ....nie mam we krwi tego ścigania .... Kuredu to ma we krwi i jest na prawdę niezły wyszło na gokartach tak naprawdę .... ja nie będę mówił jak mi wyszło .... :gwizdanie:

to musi mieć kozackiego Anioła
Opublikowano
  • Autor

ja odpuszczam takie prędkości poza torem, już nie żyję tylko dla siebie :wink4:

no ja też mam dla kogo żyć .... jak widać w podpisie :naughty::wink4: nie ma co szaleć za mocno ....

ja też mam dla kogo, ale nie gadaj że Cię nie ponosi

bo mnie niestety zbyt często

oj tak zbyt często, jakoś tak co 2 minuty :decayed:
Opublikowano

teraz nie ale juz prawie mial za pkt prawko zabrane wieć wiesz.... :gwizdanie: jak spokojnie jeździł

no tak ale to za prędkości 150-170 .... 250 to jechałem raz w życiu i to z Tobą na A2 ... frajda była ...nie powiem ...

ale ciężko się od Was wydostać :mysli:

Opublikowano

Brynia kochanie no to widzimy się w sobotę na kilka godzinek. :decayed:

Wiecie, że dzisiaj się mnie zapytali na spocie w Wawie czy noszę białe bawełniane majtki ? :kox::polew: :polew:

Kaśka - ale pamiętaj, że było to w kontekście polerowania maski eSy Malika :polew: :polew: :polew:

Jasne jasne, ja wiem, że jesteś ciekawy, ale dzisiaj to nie był ani czas ani miejsce :tongue4::wink4:

Opublikowano

mój często śpi!!

w ogóle nie mówiłem wam że dziś przetarli mi samochód pod blokiem ;(

teraz nie ale juz prawie mial za pkt prawko zabrane wieć wiesz.... :gwizdanie: jak spokojnie jeździł

no tak ale to za prędkości 150-170 .... 250 to jechałem raz w życiu i to z Tobą na A2 ... frajda była ...nie powiem ...

ale ciężko się od Was wydostać :mysli:

norma:) jeszcze do 500 i będzie git[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:43_________________________________________________

Brynia kochanie no to widzimy się w sobotę na kilka godzinek. :decayed:

Wiecie, że dzisiaj się mnie zapytali na spocie w Wawie czy noszę białe bawełniane majtki ? :kox::polew: :polew:

Kaśka - ale pamiętaj, że było to w kontekście polerowania maski eSy Malika :polew: :polew: :polew:

Jasne jasne, ja wiem, że jesteś ciekawy, ale dzisiaj to nie był ani czas ani miejsce :tongue4::wink4:

Kaśka pamiętaj że ja tańczę dla Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

bo to ludzie tam z moich stron dlatego dobrze Ci się tu siedzi Madasku :cool1:

Opublikowano

ja tam jezdze przepisowo do 150 :gwizdanie:

a co do gokartów za***ista sprawa byłem miesiąc temu na imoli :kox:

az sie nie chce wysiadać :naughty:

Opublikowano

bo to ludzie tam z moich stron dlatego dobrze Ci się tu siedzi Madasku :cool1:

no ja tylko dla nich mógłbym osiąść na stałe w Radomiu :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.