Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bo to ludzie tam z moich stron dlatego dobrze Ci się tu siedzi Madasku :cool1:

no ja tylko dla nich mógłbym osiąść na stałe w Radomiu :gwizdanie: :gwizdanie:

ale nam warszawiejesz :tongue4:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam jezdze przepisowo do 150 :gwizdanie:

a co do gokartów za***ista sprawa byłem miesiąc temu na imoli :kox:

az sie nie chce wysiadać :naughty:

tez byłem na Imoli i w porównaniu z naszym torem to kiszka troche, nie ma gdzie wyprzedzac itd

u nas macie wszyscy takie same stroje kaski, skzolenie, kwalifikacje na czas, wyścig wg miejsc z kwalifikacji

na koniec wydruki z czasami, prędkościami i takie tam

no i tor mamy znacznie dłuższy

Opublikowano
  • Autor

ja mam pierdolca na punkcie wciskania gazu w podłogę i nawalania ze sprzegła po redukcji, ostatnio obawiałam się o ,,konfort podróży" moich pasażerów, ale wysiedli cali i zdrowi

ale strzały Bryni ze sprzęgła - bezcenne !!! :>
Opublikowano

ja tam jezdze przepisowo do 150 :gwizdanie:

a co do gokartów za***ista sprawa byłem miesiąc temu na imoli :kox:

az sie nie chce wysiadać :naughty:

Imoli już nie ma ;(

Opublikowano

a znacie miasto Poniatowa za Puławami 30km :mysli:

Opublikowano

bo to ludzie tam z moich stron dlatego dobrze Ci się tu siedzi Madasku :cool1:

no ja tylko dla nich mógłbym osiąść na stałe w Radomiu :gwizdanie: :gwizdanie:

ale nam warszawiejesz :tongue4:

no niestety przez 3 lata więcej czasu tu spędzam bo tak naprawdę w Radomiu mnie nic nie trzyma ale teraz mam was ;( i naprawdę mi was brakuje i za wami tęsknię ;( ;( ;([br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:48_________________________________________________

a znacie miasto Poniatowa za Puławami 30km :mysli:

:kox: chyba tam kiedyś piłem ;)
Opublikowano

tez byłem na Imoli i w porównaniu z naszym torem to kiszka troche, nie ma gdzie wyprzedzac itd

u nas macie wszyscy takie same stroje kaski, skzolenie, kwalifikacje na czas, wyścig wg miejsc z kwalifikacji

na koniec wydruki z czasami, prędkościami i takie tam

no i tor mamy znacznie dłuższy

no miejsce do wyprzedzania na dobra sprawe to tylko 1 jest :confused4:

no i długością nie poraża :gwizdanie:

ale jak dla mnie to i tak :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

chyba czas zwiększyć mojej niuniu stadninę :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a znacie miasto Poniatowa za Puławami 30km :mysli:

:kox: chyba tam kiedyś piłem ;)

mleko chyba :>[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:50_________________________________________________

chyba czas zwiększyć mojej niuniu stadninę :mysli: :mysli:

już dawno to powinieneś zrobić :good:
Opublikowano

ta chyba z Twojego sutka :kox: :kox:

Opublikowano

Imoli już nie ma ;(

co z nia? zaorali? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ta chyba z Twojego sutka :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chyba czas zwiększyć mojej niuniu stadninę :mysli: :mysli:

oZiu , nie szalej :decayed:

Opublikowano

najpierw zrobię lepsze hamulce i jadę do Witeksu :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:51_________________________________________________

chyba czas zwiększyć mojej niuniu stadninę :mysli: :mysli:

oZiu , nie szalej :decayed:

i tam nie szaleję tylko nie wiem co z pensją zrobić ;P

Opublikowano

Imoli już nie ma ;(

co z nia? zaorali? :mysli:

Będą burzyć, bo właściciel sprzedał plac. Mają stawiać jakiś hipermarket, albo cos takiego.

Opublikowano

a znacie miasto Poniatowa za Puławami 30km :mysli:

znam dośc dobrze :>

miasto sexu i biznesu

mieszkałem tam 18lat :naughty:

Opublikowano

Imoli już nie ma ;(

co z nia? zaorali? :mysli:

Będą burzyć, bo właściciel sprzedał plac. Mają stawiać jakiś hipermarket, albo cos takiego.

szkoda :wallbash:

Opublikowano

Jasne jasne, ja wiem, że jesteś ciekawy, ale dzisiaj to nie był ani czas ani miejsce :tongue4::wink4:

Kasia - ale J A W I E M :naughty::gwizdanie: :decayed:

Znam Cię prawie tak dobrze jak Ty sama - I'm Your Brother-in-sign :wink4: :>

:polew: :polew:

Opublikowano

Imoli już nie ma ;(

co z nia? zaorali? :mysli:

Będą burzyć, bo właściciel sprzedał plac. Mają stawiać jakiś hipermarket, albo cos takiego.

szkoda :wallbash:

a w Radomiu nie ma gokartów :mysli:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:55_________________________________________________

znasz Mariusza Nowaka, teraz tez mieszka w Poznaniu, wczesniej w Poniatowej

a w jakim wieku jest bo wiesz ile Nowaków po polsce biega

Opublikowano
  • Autor

są czasami na placach przy hipermarketach :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.