Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w Radomiu są kupujesz malucha za 200pln i na parking gdzie mamy spota :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

są czasami na placach przy hipermarketach :>

Przejazdem, jak cyrk czy wesołe miasteczko :polew:

Opublikowano

Bry Tomek!

Opublikowano
  • Autor

w Radomiu są kupujesz malucha za 200pln i na parking gdzie mamy spota :D

nie no tam lataja poważne "fury" BMW :>
Opublikowano

w Radomiu są kupujesz malucha za 200pln i na parking gdzie mamy spota :D

nie no tam lataja poważne "fury" BMW :>

a nie było Cię jak jeździł maluchem między samochodami??:D[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:00_________________________________________________

[

a w jakim wieku jest bo wiesz ile Nowaków po polsce biega

ok 33 lat

a co do ilosci ,,nowaków" to coś wiem na ten temat

Anna Bryńska-Nowak :polew: :polew: :polew:

:hi: :hi:
Opublikowano

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

Opublikowano
  • Autor

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

chyba pojedziemy wszyscy Cytrynką :>
Opublikowano

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

Cytryna roulezzzzz :drunk::banan2:

Opublikowano

heja , chociaz nie wiem o co fodzi

Opublikowano

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

No jasne do Ciebie na panieńskie :kox: :kox:

Opublikowano

To tym bardziej nie mogę się doczekać.

Tylko boję się na skoki spadochronowe zapisać, bo mogę w locie źle sie poczuć. :gwizdanie:

Opublikowano

chyba pojedziemy wszyscy Cytrynką :>

ja ałdi postaram sie przybyć :gwizdanie:

tylko jeszcze nie wiem z ktorej strony :tongue4:

Opublikowano

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

No jasne do Ciebie na panieńskie :kox: :kox:

Tam wchodzą tylko kobiety i streapteazer. Bryńka pewnie będzie jak ją Ukcio puści to wam opowie. :naughty::kox:

Opublikowano

heja

przeczytałeś wszystko bo jutro odpytka!! :D

To tym bardziej nie mogę się doczekać.

Tylko boję się na skoki spadochronowe zapisać, bo mogę w locie źle sie poczuć. :gwizdanie:

e pitolisz za***ista sprawa!!

Opublikowano

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

Kocham Cię Kaśka :> :> :>

:> :> :> :friends:
Opublikowano

heja

przeczytałeś wszystko bo jutro odpytka!! :D

To tym bardziej nie mogę się doczekać.

Tylko boję się na skoki spadochronowe zapisać, bo mogę w locie źle sie poczuć. :gwizdanie:

e pitolisz za***ista sprawa!!

pewnie ze nie :> :> :>
Opublikowano

Jadę z wami na zlocik. :decayed:

Jeśli imprezka będzie taka jak ostatnio w Radomiu to czy tomaszu jedziesz cytryną? :polew: :polew: Gdzieś musimy wszyscy "skończyć"?

No jasne do Ciebie na panieńskie :kox: :kox:

Tam wchodzą tylko kobiety i streapteazer. Bryńka pewnie będzie jak ją Ukcio puści to wam opowie. :naughty::kox:

spoko mogę się zestriptizować ;D dla was Królowej wszystko :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:07_________________________________________________

heja

przeczytałeś wszystko bo jutro odpytka!! :D

To tym bardziej nie mogę się doczekać.

Tylko boję się na skoki spadochronowe zapisać, bo mogę w locie źle sie poczuć. :gwizdanie:

e pitolisz za***ista sprawa!!

pewnie ze nie :> :> :>

no to ładuje od nowa rózowego

Opublikowano

heja , chociaz nie wiem o co fodzi

siemka, nie czytaj poprzednich, nic nie stracieś :polew:

są wolne miejsca na zlot, przemysl to :>

jezeli o mnie by chodzilo pojechal bym tylko dla ciebie ale nie stety nie mogę
Opublikowano

siemasz odzim, nic ciekawegio , zwykłe gawędziarstwo, jakies przechwalanki sie pojawiły i takie tam...mozna sobie darowac czytanie :polew:

Opublikowano

o Kaśka albo przebiorę sie za Kobietę zawsze chciałem mieć piersi :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.