Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, czas na colgate :wink4:

Spadam

BRY NOC squad

oZiu :buziak::tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem!

Miałem nie czytać, ale mi się mignęło, że mamy wizytację z Poznania, więc już się poświęciłem i zerknąłem na te banialuki. :decayed:

Madas i Kuredu, zorganizujcie cytrynówę na zlocie. :naughty:

Kaśka, na zlot oczywiście bierę Cytroneta. :naughty:

kurfa, znów nie mogę wysłać posta, bo cały czas napitalacie. :D

no i mamy zaproszenie do nich na flaszkę szczerze to wolę ich niż Kielce :P w poznaniu na dworcu jeszcze nie ... ;D

Opublikowano

Kaśka, na zlot oczywiście bierę Cytroneta. :naughty:

To mnie bardzo ucieszyło. :>

A może jeszcze jedziesz przez Warszawę, bo chyba nie chce brać tam tym razem swojego auta. Nawet tam nie ma Lidzbarka Warminskiego(nadal przyjemnie wspominam ten wyjazd). :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Michał :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::boobs: :boobs: :boobs::banan1: :banan1: OBY NOC BYŁA UDANA I OWOCNA!

Opublikowano
  • Autor

ja też lece

3mta się gawędziarze :hi:

Opublikowano

Chodźcie pojedziemy na zlot, urżniemy się cytrynówą, zdejmiemy majtki i będziemy się całować. Po cholere tak wszystko owijać w bawełnę!

Opublikowano
  • Autor

Chodźcie pojedziemy na zlot, urżniemy się cytrynówą, zdejmiemy majtki i będziemy się całować. Po cholere tak wszystko owijać w bawełnę!

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Madas i Kuredu, zorganizujcie cytrynówę na zlocie. :naughty:

a pamietasz w Bukowinie jak mówiłeś że się ze mna cytynówki nie napijesz a ja sie chciałem zakładać że tak a póżniej przyszedł mój kolega Paweł :gwizdanie:

Opublikowano

Chodźcie pojedziemy na zlot, urżniemy się cytrynówą, zdejmiemy majtki i będziemy się całować. Po cholere tak wszystko owijać w bawełnę!

k**wa miałem juz spać :polew: :polew:

Zdejmowac majtki będziemy się całować :polew: :polew:

Idę stąd, ja pier..le... :polew:

Opublikowano

szczerze to wolę ich niż Kielce

no ja myślę :naughty:

Opublikowano

a pamietasz w Bukowinie jak mówiłeś że się ze mna cytynówki nie napijesz a ja sie chciałem zakładać że tak a póżniej przyszedł mój kolega Paweł :gwizdanie:

No wiesz, takich szczegółów to Ty mnie nie pytaj. :decayed:

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

Kaśka, przez Warsiawę też da radę. :wink4::naughty:

Opublikowano

Chodźcie pojedziemy na zlot, urżniemy się cytrynówą, zdejmiemy majtki i będziemy się całować. Po cholere tak wszystko owijać w bawełnę!

:polew: :polew: :polew:

za***iście, możemy juz jutro jechać :>

Jedziemy za tydzień?????????????

Wreszcie nie owijamy :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

k**wa robi się ciekawie

jakaś orgietka się szykuje, pier**le nie ide spać

Opublikowano

Chodźcie pojedziemy na zlot, urżniemy się cytrynówą, zdejmiemy majtki i będziemy się całować. Po cholere tak wszystko owijać w bawełnę!

ooooooooooooo Stary mówisz i masz dla mnie bomba tylko jeszcze muszę swoje drzewo wyrąbać żeby nie jechało :P[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:32_________________________________________________Kaśka ja Cie mogę zabrać nawet z ukrainy :naughty: :naughty: :polew:

Opublikowano

Chodźcie pojedziemy na zlot, urżniemy się cytrynówą, zdejmiemy majtki i będziemy się całować. Po cholere tak wszystko owijać w bawełnę!

ooooooooooooo Stary mówisz i masz dla mnie bomba tylko jeszcze muszę swoje drzewo wyrąbać żeby nie jechało :P

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a pamietasz w Bukowinie jak mówiłeś że się ze mna cytynówki nie napijesz a ja sie chciałem zakładać że tak a póżniej przyszedł mój kolega Paweł :gwizdanie:

No wiesz, takich szczegółów to Ty mnie nie pytaj. :decayed:

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

Kaśka, przez Warsiawę też da radę. :wink4::naughty:

Spoko tylko gdzieś musimy zabrać Przema, nie moge tak męża zostawić :>

Opublikowano

Ozio, możesz do nas dołączyć, ale tylko w kagańcu. :decayed:

Opublikowano

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

ale jak się chcecie pobawić na lotnisku to w piątek picia za dużo nie polecam bo alkomacik będzie przed konkurencjami na lotnisku :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ozio, możesz do nas dołączyć, ale tylko w kagańcu. :decayed:

oZiO jak zwykle chętny na takie jazdy :>

Opublikowano

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

ale jak się chcecie pobawić na lotnisku to w piątek picia za dużo nie polecam bo alkomacik będzie przed konkurencjami na lotnisku :cool1:

konkurencje to my będziemy mieli w pokojach :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.