Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

ale jak się chcecie pobawić na lotnisku to w piątek picia za dużo nie polecam bo alkomacik będzie przed konkurencjami na lotnisku :cool1:

ja tam wolę się napić :wink4:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale jak się chcecie pobawić na lotnisku to w piątek picia za dużo nie polecam bo alkomacik będzie przed konkurencjami na lotnisku :cool1:

Ja to i tak ciężarówką jadę, więc nie będę jeździł po lotnisku. ;(

Kaśka, Przema też zgarniemy. :th:

Opublikowano
  • Autor

k**wa już widzę piątkowy wieczór i sobotni poranek w PILE :kox:

Opublikowano

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

ale jak się chcecie pobawić na lotnisku to w piątek picia za dużo nie polecam bo alkomacik będzie przed konkurencjami na lotnisku :cool1:

konkurencje to my będziemy mieli w pokojach :decayed::naughty:

ale wiesz że sa tylko jedynki

wiec rozumiem że każdy sam ze sobą :mysli:

Opublikowano

Kochani, jak zwykle poprawiliście mi na maksa humor. Zmykam do łóżeczka.

Buziaki :):witch:

Opublikowano

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

ale jak się chcecie pobawić na lotnisku to w piątek picia za dużo nie polecam bo alkomacik będzie przed konkurencjami na lotnisku :cool1:

ja tam wolę się napić :wink4:

ja tylko po to jade...no i jeszcze po cos... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

ale jak się chcecie pobawić na lotnisku to w piątek picia za dużo nie polecam bo alkomacik będzie przed konkurencjami na lotnisku :cool1:

ja tam wolę się napić :wink4:

ja tylko po to jade...no i jeszcze po cos... :naughty:

zerżnąć parę drzew :polew:
Opublikowano

Ozio, możesz do nas dołączyć, ale tylko w kagańcu. :decayed:

oZiO jak zwykle chętny na takie jazdy :>

do bzykanka nie trzeba mnie 2 razy namawiać :gwizdanie: :gwizdanie:

to co na zlot jedziemy juz jutro :gwizdanie:

a dzisiaj nawalamy 500 stron :polew: :polew: :polew:

Mówisz i masz:))

Bryńka mam patent!! Zostawiamy nasze drzewa razem w RAdomiu a my jedziemy razem do Piły?? Pasi?? :D

kurfa już widzę piątkowy wieczór i sobotni poranek w PILE :kox:

aż tyłek boli :D??

Opublikowano

ja tam wolę się napić :wink4:

tylko nie siadaj do picia z Nikusiem bo nie idzie go przepić

ostatnio skubany 8piw wypił i 0,7 wódki i jeszcze kulturalnie do domu poszedł :gwizdanie:

Opublikowano

nam jedna jedynka na całe RFS + Kaśka starczy:) damy radę a jak nie to zawsze będzie cytryna!! Zaklepuje miejsce :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

aż tyłek boli :D??

k**wa z fotela jebłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:kwiatek:

Buziaki :)

:witch:

Słuchajta. Weźta ładną bieliznę, ogulta jajka i będziemy się gwałcić na zlocie. :kox:

Opublikowano

Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: :naughty:

ale jak się chcecie pobawić na lotnisku to w piątek picia za dużo nie polecam bo alkomacik będzie przed konkurencjami na lotnisku :cool1:

ja tam wolę się napić :wink4:

ja tylko po to jade...no i jeszcze po cos... :naughty:

zerżnąć parę drzew :polew:

:polew:Jam jest drwal :polew:

Opublikowano

aż tyłek boli :D??

kurfa z fotela jebłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a co myślałeś że nie odpiszę na Twojego mesedza:D??

Opublikowano
  • Autor

ja tam wolę się napić :wink4:

tylko nie siadaj do picia z Nikusiem bo nie idzie go przepić

ostatnio skubany 8piw wypił i 0,7 wódki i jeszcze kulturalnie do domu poszedł :gwizdanie:

trzeba się będzie napić z każdym ... :wink4:
Opublikowano

ile Was osób jedzie :mysli:

Opublikowano

ile Was osób jedzie :mysli:

A bedzie ze pińć

Opublikowano
  • Autor
:kwiatek:

Buziaki :)

:witch:

Słuchajta. Weźta ładną bieliznę, ogulta jajka i będziemy się gwałcić na zlocie. :kox:

tomaszu że tak powiem oZiXiejesz :wink4:
Opublikowano
:kwiatek:

Buziaki :)

:witch:

Słuchajta. Weźta ładną bieliznę, ogulta jajka i będziemy się gwałcić na zlocie. :kox:

u mnie +1 to pinki może być ??:)) Tomaszu weź wiadro wazeliny!! bo bez poślizgu może być ciężko z Toba i Mc;/

ile Was osób jedzie :mysli:

całe RFS -3 osoby

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.