Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz nadajesz się na Króla. :naughty:

ty na królowa bo 2 jestes :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ty na królowa bo 2 jestes :polew:

To ja już wolę być paziem. :D

Opublikowano

w koncu ktos cie zdetronizowal Tomaszu

Opublikowano

w koncu ktos cie zdetronizowal Tomaszu

Trzeba było postawić prezesa, bo ileż można samemu zapier*alać. :D

Opublikowano

ty na królowa bo 2 jestes :polew:

To ja już wolę być paziem. :D

król zdecyduje :tongue4:

juz nie jesteś wiec sie nie żądz :polew:

Opublikowano

wuju, królowa też może decydować. :decayed:

Opublikowano

wuju, królowa też może decydować. :decayed:

no :) czy da królowi :polew: :polew:

Opublikowano
:co:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 19:35_________________________________________________ :dontknow:
Opublikowano

wuju, królowa też może decydować. :decayed:

no :) czy da królowi :polew: :polew:

:polew: :oklaski:
Opublikowano

hejka Radomszczaki :decayed:

Opublikowano

czy wszyscy mecz oglądają :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

musi tak :naughty:

ja na kompie bo tv mam po hu ju ;(

ale + bo moge siedzieć na forum jednocześnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja tam nie oglądam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

możemy królowo :wink4:

Opublikowano

a ja tez moge sie z wami napić? królowo?

ale mam tylko sok :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no Michał to teraz przody ma u ciebie że hey :naughty:

Opublikowano
  • Autor

aż się boję co się może zdarzyć :evil::cool1:

Opublikowano

no ja już w domu pierwsze co piwko zimne i forum :gwizdanie: :gwizdanie: kupiłem całe AGD ściągnąłem fachmanów co mi wykańczali mieszkanie z Radomia żeby zobaczyli co i jak spierdolili Kuchnia jutor będzie skończona już trochę posprzątałem to kiedy pijemy ??:)

Aniu Bryniu Królowo Pani i Władczyni nas wszystkich przybyć pomóc w piątek? Mogę tylko ptk bo w weekend muszę sam siebie przeprowadzić

Tomaszu wybacz:* KOCHAM!

Opublikowano

Pany Król wrócił dajcie mi chociaż 450 stron:)

dziś pojeździłem ojca autem na"s" i stwierdziłem że muszę jednak swojego podnieść albo coś :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 21:59_________________________________________________

kto może w piatek, to zapraszam do noszenia pudeł i mebli :rolleyes:

Królowo :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

dla Ciebie mogę przyjechać w piątek koło 17 i do soboty do powiedzmy 14 mogę być Twój :drool: :drool: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:00_________________________________________________JA CHCę QQQQQqqqqqqqqqqqqqqqq!!!!!!!!!!! :quattro: :quattro:

Opublikowano

aż się boję co się może zdarzyć :evil::cool1:

a co sie może wydarzyc, bedzie miała teraz na kim "psy wieszac" :polew:

piwko, meczyk, komp z wi-fi przejęty od kobity - cóż więcej trzeba :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.