Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze że jestem jak ściana tylko taka czarna :decayed:

Połamiesz se fleta, bo będę miał stalowe gacie. :tongue4::D

posadzę mu w nich bekdora to fajerłol pęknie;D

pier***

ekran wytrę jak pójdziecie spac :decayed:

tak to cały czas syzyfowa praca :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ładnie tu Was wali :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

oZix potrzeba mi pinkiego na jutro da rade coś wykombinować??

Opublikowano

dobrze że jestem jak ściana tylko taka czarna :decayed:

Połamiesz se fleta, bo będę miał stalowe gacie. :tongue4::D

jebłem :polew:

ja na Twoim miejscu bym się obawiał bo mój flet też stalowy zresztą wklejałem kiedyś fotkę :D

nie mogę nic napisać, bo płaczę już od 5 minut :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

literki mi się zlewają :rolleyes::polew: bo mam oczy zapłakane

to może przestać pisać??

ładnie tu Was wali :polew: :polew: :tongue4:

Już nas lubisz?!:) wpadaj na spota to może ogarniemy Cie do RFS :>>>

Opublikowano

Oźź, na Ciebie nie ma dobrego fajerłola - pier**le, nie jade na zlot. :D

Opublikowano

mam do załatwienia jednego gościa aby wszystko jasne było :>

Opublikowano

oZix potrzeba mi pinkiego na jutro da rade coś wykombinować??

da ale odbiór osobisty w Warszawie :)

Opublikowano

da ale odbiór osobisty w Warszawie :)

Oźź, to nie będzie Cię na spocie?? ;(

Opublikowano

Oźź, na Ciebie nie ma dobrego fajerłola - pier***e, nie jade na zlot. :D

daj spokój dasz mi L4 od lekarza i dam Ci spokój :gwizdanie: :gwizdanie:

mam do załatwienia jednego gościa aby wszystko jasne było :>

:good:
Opublikowano

da ale odbiór osobisty w Warszawie :)

a będę musiał wchodzić w Twoje rózowe pokoje??

Opublikowano

da ale odbiór osobisty w Warszawie :)

Oźź, to nie będzie Cię na spocie?? ;(

właśnie się zastanawiam jak Brynia powie żebym przyjechał to przyjadę na 100% a tak to na jakieś 69% :D:kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:54_________________________________________________

da ale odbiór osobisty w Warszawie :)

a będę musiał wchodzić w Twoje rózowe pokoje??

pokoje już są przemalowane :polew: :polew: do 14 jestem w pracy na alei stanów zjednoczonych później na bemowie na kopalnianej a potem albo mokotów albo bielany daj znać wcześniej :przebiegly:

Opublikowano

fajny klimat trzymajcie tak dalej :naughty::kox:

spadam do wyrka :hi:

Opublikowano

daj spokój dasz mi L4 od lekarza i dam Ci spokój :gwizdanie: :gwizdanie:

Jestem w stanie Ci to załatwić. Mam znajomego ginekologa... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

k**wa oZiU ty chyba dziś baterie ładowałeś takiś nakręcony :decayed:

Opublikowano

da ale odbiór osobisty w Warszawie :)

Oźź, to nie będzie Cię na spocie?? ;(

właśnie się zastanawiam jak Brynia powie żebym przyjechał to przyjadę na 100% a tak to na jakieś 69% :D:kox: :kox:

Królu, przyjedź :> :> :>

Królowa karze to przyjadę :rose: :rose: :rose::sexinbed::boobs::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:57_________________________________________________

kurfa oZiU ty chyba dziś baterie ładowałeś takiś nakręcony :decayed:

nie czemu? co najwyżej mniej zmartwień bo AGD mam :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:57_________________________________________________co taka cisza??

Opublikowano

Rano muszę mieć ładne oczy, więc idę spać. :wink4:

Oziu, dzięki za prawdziwą BEKĘ. :D

Dobranoc dzieci. :)

Opublikowano

Rano muszę mieć ładne oczy, więc idę spać. :wink4:

Oziu, dzięki za prawdziwą BEKĘ. :D

Dobranoc dzieci. :)

wszyscy idą?? CIENIASY!![br]Dopisany: 28 Maj 2009, 00:04_________________________________________________Brynia jak tam na budowie :>?? bo ja nie mogę ogarnąć sprzątania ;/

Opublikowano

to moze wrócimy do przyciemniania szyb :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

co do przyciemniania jakis spec z anonsów powiedzial ze ok 340zl za komplet w mojej oczywiście folia...jeżeli zbiorowo da się załatwić taniej jestem bardzo za:)[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 00:07_________________________________________________dobra lece i ja buziaki :)

Opublikowano

to moze wrócimy do przyciemniania szyb :gwizdanie:

:polew:

no ja właśnie bardzo myślę o tym ale jeszcze nie wiem czy nie lepiej hamulce zmienic :gwizdanie: :gwizdanie:

co do przyciemniania jakis spec z anonsów powiedzial ze ok 340zl za komplet w mojej oczywiście folia...jeżeli zbiorowo da się załatwić taniej jestem bardzo za:)

tra tego z wacyna spytać bo naprawde super robią[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 00:08_________________________________________________cze moorph :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.